Cracovia Kraków – HSC Csíkszereda 2:0 (vége) | Dab.Docler – HK Playboy Slavija 3:0 (vége)
Comarch Cracovia Kraków
2:0 (0:0, 1:0,1:0)
HSC Csíkszereda
szombat 19.10.2013, 16:00 • Dunaújvárosi Jégpálya • Kontinentális Kupa

Az utolsó harmadban a HSC csapata mindent egylapra feltéve támadott, de nem sikerült nekik az egyenlítés. A mérkőzés végén a kapusukat is levive próbálták meg az egyenlítést, de egy üres kapus gól megpecsételte sorsukat. Minden dícséretet megérdemel a HSC csapata, mivel méltó ellenfelei voltak a Kraków csapatának, aki ismét 2-0-ra győzte le aktuális vetélytárság, így már két győzelemmel állnak, míg a HSC csapata 1 ponttal áll. (17:58:39)

60:00

59:37
    A Cracovia üreskapus gólt szerzett!! Gólszerző: KOWALÓWKA ADRIAN!
    A HSC elvesztette a támadóharmadban a korongot, majd Kowalówka Sebastian passzolt Kowalówka Adrianhoz akinek csak az üres kapuba kellett továbbítania a korongot

46:10
    Moldován lövését védi Radliszewski, majd az ismétlést Moldován lövi keresztbe a kapu elött

43:03
    Molnár Zoltán veszti el a korongot a saját kapuja elött, amiből Dvorak veszélyeztet, de Ruczuj a helyén van

40:01

A második harmad elején viszonylag gyorsan gólt szerez a Kraków csapata, Slabon a rövid oldalon lő Ruczuj mellett a kapuba. A harmad további részében felváltva forogtak a kapuk veszélyben, de igazán nagy helyzetet csak a harmad végén tudott kialakítani a Kraków csapata mikor is már csak Ruczujjal maradt egyedül szemben Chmielewski, de nem tudott túljárni a HSC kapus eszén. A HSC még kihagyott egy kettős emberelőnyt is. Így az utolsó harmadra 1-0-ás eredménnyel érkeznek a szünet után a csapatok

22:56
    A Cracovia gólt szerzett!!Gólszerző: SLABON DAMIAN! Gólpassz: Kowalówka Sebastian.

20:19
    Novak cselezi be magát a lengyel harmadba, majd kapura lő, gyenge kísérletét Radliszewski védi

20:01

Érkeznek a csapatok a második harmadra

Kiélezett első harmadon vannak túl a csapatok. A mérkőzés elején a HSC csapata próbálta magához ragadni a kezdeményezést, aminek hatására több helyzetet is sikerült kidolgozniuk. Majd a harmad második felétől a Kraków csapata átvette az irányítást, és többszőr előfordult, hogy a HSC csapata beszorult a saját harmadjába.

12:59
    Witowski kap egy indítást a kékvonalon kilépve, de nemtalálja el rendesen a korongot

00:01

Érkeznek a csapatok! A HSC csapata fehér-kék, míg a Kraków csapata piros-fehér csíkos szerelésben lép pályára

Comarch Cracovia Kraków: Radziszewski (Kulig) – Kowalowka Adrian, Noworyta, Chmielewski, Slabon, Kowalowka Sebastian – Zvatora, Klys, Dvorak, Kozlowski,Kostourek – Galant, Witowski, Laszkiewicz, Rutkowski, Piotrowski – Lehmann, Sznotala, Wisniewski, Cieslicki

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Kozuch) – Góga, Hruby,Novak, Molnár Zsombor, Mihály Ede – Flinta, Bors, Bíró Tamás, Szőcs, Moldován – Nagy István, Kósa, Molnár Zoltán, Farkas, Bíró Ottó – Adorján, Salló, Gecse, Péter Levente, Rokaly

Játékvezetők: Moschen Andrea, Gangel László, Juhász Gábor.

A második nap küzdelmei folytatódnak.
    Az első nap, első mérkőzésen a Kraków csapata egy langyos mérkőzésen, sokáig 1-0-ás eredmény után végül egy üres kapus góllal 2-0-ra legyőzte a Ljubjana csapatát. A Kraków csapata jelenleg harmadik a saját bajnokságában és mindössze két pont a hátrányuk az elsőhöz képest. A lengyeleknél 4 cseh idegenlégiós szerepel, közülük egy még juniorkorú.
    A HSC csapata az első napon büntetőkkel kapott ki egy végletekig kiélezett mérkőzésen a hazai DAB Docler csapatától.
    Mindent megtett a győzelemért a HSC csapata, az 55. percig még vezettek is, de végülis büntetőkkel alulmaradtak
    A mai mérkőzés kérdése, hogy a HSC csapata tudja e ugyanazt a formáját mutatni mint a tegnapi nap, amikor is eléggé megnehezítették a házigazdák dolgát.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.