Real Club Celta de Vigo – Levante 0:1 (vége) | Athletic Bilbao – Villarreal 2:0 (vége)
Celta de Vigo
0:1 (0:0)
Levante UD
hétfő 21.10.2013, 20:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

Nagy küzdelem folyt ma este a Celta Vigo-Levante mérkőzésen, a szakadó esőben a hazaiak rengeteget támadtak, de a félidei áramszünet talán megzavarta őket, hiszen a második félidőben mégis a Levante talált be egy szabadrúgás után. A hazaiak bánkódhatnak, de a sok helyzetüket nem tudják most már pontokra cserélni, a Levante pedig hárommal távozott Vigoból. (22:10:13)

94
    Rafinha beadását Charles nem érte el fejjel , 5 méterre a kaputól, ez a helyzet is kimaradt!

93
    Toni lőtte előre a labdát, de Fontas visszafejelte a mezőnybe, jöhet előre a Celta Vigo.

92
    Xumetra szerez labdát a középpályán, majd Oubina fellöki. Szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

91
    Miden egy lapra téve megy előre a Celta Vigo!

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    Ilyen a foci! A Celta Vigo eddig rengeteget támadott, de a Levente szerzett vezetést egy pontrúgásnál!

88
    Levante gólt szerzett!
    Juanfran szabadrúgása levágódott a sorfalról, de DIOP 24 méteres lövése utat talált a jobb alsó sarokba, Oterino már nem ért oda!

88
    Szabadrúgás a Levanténak, 20 méterről, jobbról.

87
    Orellana kapott sárga lapot, mert lerántotta Xumetrát.

86
    Rodriguez jól kapta a labdát a tizenhatos jobb szélénél, de Jauanfran nem dőlt be a lövőcselének és szerelte.

85
    Csere a Real Club Celta de Vigonál: lemegy Mina, bejön Rodriguez.

84
    Orellana tekerte kapura a labdát 24 méterről, Rodas mellett, de kicsivel ez is mellé ment.

83
    Toni bal oldali beadását kipasszolja a kapu elől Navarro.

82
    Xumetra szabálytalansága után szabadrúgás kifelé a hazaiaknak a tizenhatosuk elől.