FK Anzsi Mahacskala – Tromsö 1:0 (vége) | Shakhter Karagandy – AZ Alkmaar 1:1 (vége) | KRC Genk – Rapid 1:1 (vége)
Dynamo Kijev – Thun 3:0 (vége) | Liberec – Sevilla 1:1 (vége) | SC Freiburg – Estoril 1:1 (vége)
Olympique Lyon – Rijeka 1:0 (vége) | Real Betis – Vitória Guimares SC 1:0 (vége) | Trabzonspor – Legia 2:0 (vége)
Apollon Limassol – S. S. Lazio 0:0 (vége) | Sheriff – Tottenham Hotspur 0:2 (vége) | PAOK – Maccabi Haifa 3:2 (vége)
Swansea City – Kubany 1:1 (vége) | Valencia – FC St. Gallen 1879 5:1 (vége) | Odessa – Ludogorets 0:1 (vége)
Din. Zagreb – PSV Eindhoven 0:0 (vége) | Elfsborg – Esbjerg FB 1:2 (vége) | Salzburg – Standard Liège 2:1 (vége)
Wigan Athletic – FC Rubin Kazany 1:1 (vége) | Zulte Waregem – Maribor 1:3 (vége) | FC Paços de Ferreira – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:2 (vége)
ACF Fiorentina – CS Pandurii 3:0 (vége) | Girondins Bordeaux – APOEL 2:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Maccabi Tel Aviv F.C. 2:0 (vége)
Olympique Lyon
1:0 (0:0)
HNK Rijeka
csütörtök 24.10.2013, 19:00 • Stade Gerland, Lyon • Európa liga

Jól kezdte a Lyon a mérkőzést, de hozzászürkült fokozatosan a Rijekához, a helyzeteit kihagyta, még ziccert is hibáztak Lacazette révén az első félidőben.

A második félidő sem hozott jobb játékot, de pár ígéretes akciót azért vezettek a hazaiak, egy ilyen végén a mezőny egyik legjobbja, Grenier megszerezte a vezetést, és ezt taktikus játékkal meg is tartották a mérkőzés végéig. (20:55:40)

90+3
    Az utolsó percben megtartja a labdát a Lyon.

90+2
    Mujanovic ad jó labdát a jobbösszekötő helyén induló Benkonak, Gonalons keresztez nagyszerű ütemben

90+1
    Benzia lő 28 méterről jobbal, egy méterrel a bal sarok mellé

90
    3 perc a hosszabbítás

89
    Támad a Rijeka, de ez a veszett fejsze nyele, sok elképzelés nincs a játékukban, ívelésekre hagyatkoznak, komoly helyzetük nem nagyon volt ezekből.

86
    Krstanovic bólint mellé egy jó beadást a kaputól 8 méterről

85
    Az utolsó csere a Lyonnál: lemegy Malbranque, bejön Mvuemba.

84
    Krstanovic kap jó labdát középen, a kapussal ütközik, nem tud fejelni

83
    Csere a Rijeka csapatában: Alispahic helyére jön Krstanovic.

82
    Baloldali szögletet ível középre Males, Knezevic ugrik a legmagasabbra, de a testéről pattan a labda az alapvonalon túlra

79
    Ferri felé ívelnek fel labdát a jobb szélre, fejjel éppen csak eléri, kirúgás jön

78
    Grenier szöglete jobbról, kifejelik a védők

77
    Briand lő 30 méterről jobbal középről, nem sokkal a jobb sarok mellé

76
    Csere a Lyonnál is: lemegy Lacazette, bejön Benzia.

74
    Újabb csere a vendégeknél, Pokrivac helyett Anas Sharbini a pályán

74
    Az utóbbi percekben támad a Rijeka, visszaáll a Lyon, nem tudnak a 16-osig sem jutni a vendégek.