A-HÍD Szeged - Valdor Szentes 22:10 (vége) | Kaposvári VK - BVSC- Zugló 8:16 (vége)
PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC 9:8 (vége) | YBL Waterpolo Club - ZF-Eger 9-22 (vége)
PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC

9:8

(2:2, 2:0, 2:3, 3:3)

szombat 26.10.2013, 19:00E.ON Férfi OB I

Remek mérkőzésen nagy csatában nyert a PVSK az FTC ellen!
    A Pécs már három góllal is vezetett, de egyenlíteni tudott a negyedik negyed derekára a Fradi, majd szinte az utolsó pillanatokban dobott góllal nyert a PVSK!
    A PVSK ezzel megszerezte első hazai győzelmét a szezonban, az FTC pedig, elvesztette jó idegenbeli sorozatát . (20:22:05)

Vége a negyedik negyednek!

32
    A PVSK megcsinálja! Hoppál szépen felvitte a labdát, majd ÁGNER ZOLTÁN 6 méterről kilövi a jobb sarkot! 9:8

32
    Kilenc másodperc van hátra, Swiftet kiállítják a Fradiból.

32
    Időt kér a PVSK!

32
    Roach lövése a keresztlécen csattan, majd Barát fogja a labdát!

32
    Megkezdődik az utolsó perc, támad a PVSK! Kontra a Fradinak, még van 26 másodperc.

31
    SZABÓ BOTOND remek lövése 6 méterről a bal alsóban landol! Egyenlít az FTC! 8:8

31
    Czigány ötméterese a keresztlécen csattan!

31
    Szabó a kiállított, majd De Blasio harcol ki ötméterest Francsiccsal szemben.

31
    ERNYEY MÁRK centerben remek labdát kap és a bal alsóba húzza a labdát. 8:7

31
    Időt kér az FTC.

31
    Müller a kiállított, emberelőnyben a Fradi.

30
    Práczky volt szabálytalan, kontra az FTC-nek.

30
    Az FTC is szépen végigjátszotta a támadóidőt, majd SWIFT JOEL 6 méteres lövése a jobb alsóba ment. 8:6