A-HÍD Szeged - Valdor Szentes 22:10 (vége) | Kaposvári VK - BVSC- Zugló 8:16 (vége)
PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC 9:8 (vége) | YBL Waterpolo Club - ZF-Eger 9-22 (vége)
YBL Waterpolo Club - ZF-Eger

9-22

(2:6, 2:4, 2:4, 3:8)

szombat 26.10.2013, 19:00 • MOM Sportuszoda 25m-es • E.ON Férfi OB I

Az első és negyedik negyedben lehengerlő játékkal rukkolt ki az Eger, amellyel kétséget sem hagyott afelől, hogy ki a jobb csapat. A köztes játékrészekben az Ybl jól tartotta magát, de ez kevés volt a szoros vereséghez is. Így a pesti csapat továbbra is pont nélkül áll a bajnokságban, az Eger viszont még mindig százszázalékos. Köszönjük a figyelmüket! (20:06:44)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Kibédi dudaszó előtti próbálkozása, azonban Meixner a helyén volt.

32
    Kovács közeli lövését hárítja Ádám nagy bravúrral.

32
    Gyors válasz a túloldalon, PECZ GÁBOR révén.

31
    HORNYÁK OLIVÉR marad üresen középen, majd pár lóba után a kapus kezei között lövi el a labdát. 8:22

31
    KOVÁCS ZOLTÁN a jobb szélről, fórból lő a jobb alsóba. 8:21

30
    Elkezdett játszani az Ybl! KISS ÁDÁM piszkál bele centerben a kintről érkező lövésbe, és gólt szerez. 8:20

29
    Jó volt a megbeszélés, mert hosszú idő után újra hazai találatot láttunk. MAJOR ZOLTÁN szépségdíjas gólja. 7:20