Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 1:5 (vége) | HSC Csíkszereda – DVTK Jegesmedvék 3:2 (hosszabbítás vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 6:5 (2:1 szétlövés után)
szétlövés vége (2:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
6:5 (2:1, 1:3, 2:1)
Dab.Docler
hétfő 28.10.2013, 18:30 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Nagy meccs volt ez, érdekes gólokkal, számos fordulattal, soha rosszabb MOL Liga-találkozót ne lássunk!

A Ferencváros kezdett jobban, a második harmadban elhúzott a Dunaújváros, de tudott egyenlíteni még a Fradi az utolsó percben.

A záró harmadban jobb volt a Dunaújváros, de lehozott kapussal a vége előtt 6 másodperccel ismét egyenlítettek a hazaiak.

A büntetőkkel a Fradi bizonyult jobbnak, és talán igazságos az eredmény, többet lőttek kapura, és nagyot küzdöttek. (23:21:32)

64:14
    Buli a Fradi kapuja előtt, Gröschl hozza el!

64:14
    Vendég időkérés, Lundh mester találja aki a nyerő taktikát erre a 46 másodpercre

64:14
    Berta ül le fejre irányuló támadás miatt, Huba volt a szenvedő fél

64:00
    Egy perc van hátra...

63:50
    Gröschl lő távolról, Somogyi ismétel közelről lepattan ez is.

62:55
    Azari lőhet, mellé, a palánkról visszapattanót Meravy kaparintja meg.

Gólok és gólpasszok: 4. Mestyán (Dancsfalvi, Borbás), 17. Feil (Ojanen), 40. Potila (Sijka), 43. Berta (Dancsfalvi, Borbás), 60. Berta (Pál, Ojanen), 65. Ojanen (bünt.) – 6. Hüffner, 23. KIss Á. (Hegyi, Peterdi), 26. Jabornik (Papp, Pavuk), 33. Szappanos, 43. Hegyi (Gröschl)

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (Budai K.) – Wéber, Ölander, Dancsfalvi, Borbás, Berta – Géczi, Potila, Mestyán, Pál, Fodor – Lencsés, Győri, Horváth, Ojanen, Feil, Sijka – Horváth, Nagy, Vaszjunyin
    Dab.Docler: Sevela (Kiss Tamás) – Huba, Jabornik, Ladányi, Gröschl, Peterdi – Lindgren, Hüffner, Azari, Somogyi, Hurtaj – Nagy R., Erdélyi, Szappanos, Pavuk, Papp V. – Sabados, Virág T., Hegyi, Kiss Á.

Játékvezetők: Kincses, Sós – Pálkövi, Vas