Tolle UFC Szekszárd – Ferencvárosi Torna Club 0:10 (vége) | Ajka – Kaposvári Rákóczi FC 0:6 (vége) | Szeged 2011 – MTK Budapest FC 0:2 (vége)
Tolle UFC Szekszárd
0:10 (0:3)
Ferencvárosi Torna Club
kedd 29.10.2013, 12:30 • Városi Stadion, Szekszárd • Magyar Kupa

A Fradi egy kiütéses győzelmet aratott az NB3-as Szekszárd ellen. A mérkőzés krónikájához hozzá tartozik, hogy a hazai csapat egy félidőt emberhátrányban játszott, ezzel az eredménnyel a Ferencváros jutott a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé.
    Köszönöm a figyelmet! (14:23:01)

90+1
    A Fradi gólt szerzett!
    A végére még egy nagy védelmi hiba. Tóth adta haza a labdát, majd Kovács kezd el cselezgetni, de BUSAI ATTILA érkezett és elvette a kapustól a labdát, majd gólt szerzett.

90+1
    Kovács húzott le egy beívelést.

90
    Egy perc lesz a ráadás.

88
    Lassan vége a mérkőzésnek, már a vendégek se mennek annyira előre, nem akarnak több gólt szerezni.

85
    Elbegdorzs ugrott ki, de hosszan tolta meg a labdát.

84
    Továbbra is a Fradi támad, a hazaiak teljesen elkészültek erejükkel.

81
    Megint Fradi gól. Egy beívelés megy el Böde elől és az érkező VALPOORT helyezett a kapuba.

80
    Gyömbér tekert középre, ahonnan Busai felejt lesről kapura, de Kovács védte és a bíró se vette észre a lest.

78
    Besic tekert egy szabadrúgást a kapu elé, ahol BÖDE DÁNIEL beleért a labdába sarokkal, így már 8 góllal vezet a Fradi.

76
    Továbbra is a Fradi támad, Böde Dániel lőtt fölé.

72
    Gyömbér Gábor emelt középre, ahol PHILIPP BÖNIG emelkedett magasra és fejelt a kapuba.

71
    Márk Attila helyén Kun András folytatja.

70
    Józsi ívelt be a tizenhatoson belülre, ahol 4 vendég támadó volt, akik közül BÖDE DÁNIEL talált a kapuba.

69
    Busai ugrott ki, de Kovács nagy bravúrral ment előtte.

68
    Pulcz ment Busai elől.

67
    Schmidtet szereli Gerson.

64
    Mindkét csapat cserélt a hazaiaknál a Mongol származású Elbegdorzs jön be Czinkon helyére, még a Fradinál Somalia helyén Valpoort.

Pap Csaba

Gólok: 10. Böde, 16. Gyömbér, 38. Józsi (bünt.), 48. Józsi, 61. Somalia, 70. Böde, 72. Bönig, 78. Böde, 81. Valpoort, 90+1. Busai

Lapok:   37. Ranga (SZEK)

Tolle UFC Szekszárd: Kovács B. – Tóth P., Nánási, Ranga, Pulcz – Deli D., Márk A. (Kun – 71.), Czinkon (Elbegdorzs – 64.), Dobra (Kuklis – 57.), Márton – Schmidt.
    Cserék: Szűcs K. – Kuklis (57.), Márk K., Deli B., Elbegdorzs (64.), Rigó, Kun (71.).
    Vezetőedző: Kvanduk János.

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Bönig, Besic, Gerson, Gyömbér – Busai, Jenner (Cukic – szünetben), Józsi, Somalia (Valpoort – 64.) – Holman (Ionescu – szünetben), Böde.
    Cserék: Kunsági – Ionescu (szünetben), Valpoort (64.), Diallo, Jovanovic, Buzsáky, Cukic (szünetben).
    Vezetőedző: Ricardo Moniz.

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Lémon Oszkár, Takács Gábor.