Tolle UFC Szekszárd – Ferencvárosi Torna Club 0:10 (vége) | Ajka – Kaposvári Rákóczi FC 0:6 (vége) | Szeged 2011 – MTK Budapest FC 0:2 (vége)
Tolle UFC Szekszárd
0:10 (0:3)
Ferencvárosi Torna Club
kedd 29.10.2013, 12:30 • Városi Stadion, Szekszárd • Magyar Kupa

A Fradi egy kiütéses győzelmet aratott az NB3-as Szekszárd ellen. A mérkőzés krónikájához hozzá tartozik, hogy a hazai csapat egy félidőt emberhátrányban játszott, ezzel az eredménnyel a Ferencváros jutott a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé.
    Köszönöm a figyelmet! (14:23:01)

90+1
    A Fradi gólt szerzett!
    A végére még egy nagy védelmi hiba. Tóth adta haza a labdát, majd Kovács kezd el cselezgetni, de BUSAI ATTILA érkezett és elvette a kapustól a labdát, majd gólt szerzett.

90+1
    Kovács húzott le egy beívelést.

90
    Egy perc lesz a ráadás.

88
    Lassan vége a mérkőzésnek, már a vendégek se mennek annyira előre, nem akarnak több gólt szerezni.

85
    Elbegdorzs ugrott ki, de hosszan tolta meg a labdát.

84
    Továbbra is a Fradi támad, a hazaiak teljesen elkészültek erejükkel.

81
    Megint Fradi gól. Egy beívelés megy el Böde elől és az érkező VALPOORT helyezett a kapuba.

80
    Gyömbér tekert középre, ahonnan Busai felejt lesről kapura, de Kovács védte és a bíró se vette észre a lest.

78
    Besic tekert egy szabadrúgást a kapu elé, ahol BÖDE DÁNIEL beleért a labdába sarokkal, így már 8 góllal vezet a Fradi.

76
    Továbbra is a Fradi támad, Böde Dániel lőtt fölé.

72
    Gyömbér Gábor emelt középre, ahol PHILIPP BÖNIG emelkedett magasra és fejelt a kapuba.

71
    Márk Attila helyén Kun András folytatja.

70
    Józsi ívelt be a tizenhatoson belülre, ahol 4 vendég támadó volt, akik közül BÖDE DÁNIEL talált a kapuba.

69
    Busai ugrott ki, de Kovács nagy bravúrral ment előtte.

68
    Pulcz ment Busai elől.

67
    Schmidtet szereli Gerson.

64
    Mindkét csapat cserélt a hazaiaknál a Mongol származású Elbegdorzs jön be Czinkon helyére, még a Fradinál Somalia helyén Valpoort.

62
    Nánási ment Somalia elől.

61
    Ionescu emelt át SOMALIA-nak, aki az ötösről fejelt a kapuba.

60
    Schmidt lőtt kisodródva mellé.

57
    Cserél a hazai csapat lement Dobra és bejött Kuklis.

56
    Böde elől mentenek a védők nagy helyzetben.

54
    Nagy szekszárdi helyzet! Márton kapta tizenegy méterre a labdát a kaputól, de mellé ment.

52
    Gerson ment szögletre Pulcz elől.

50
    Busai adta le Bödének, aki tizenkét méterről tekert kapu fölé.

48
    20 méterre a kaputól egy szabadrúgás, amit JÓZSI GYÖRGY tekert gyönyörűen a kapuba.

46

46
    Kettőt cserélt a Fradi, Holman és Jennet ment le, Cukic és Ionescu jött be.

Egyértelmű fölényben a Ferencváros és emberelőnyben is vannak, miután Ranga piros lapot kapott a 37. percben.

45
    Holman fejese pattant le, de Tóth Péter mentett a gólvonalról az utolsó pillanatban.

44
    Jenner elől ment Nánási.

42
    Somalia beadását rúgja ki Tóth.

42
    Somalia esett el gyanúsan a tizenhatoson belül, de most néma maradt a síp.

41
    Továbbra is a Ferencváros marad támadásban és már emberelőnyben is a vendégek.

38
    JÓZSI GYÖRGY rúgta be büntetőt a kapu jobb oldalába.

37
    Ranga Máté buktatja utolsó emberként Bödét és ezért büntető és piros lap járt. Elég véleményes eset.

36
    Schmidt adott középre, de Czinkon elől kirúgják a védők.

35
    Márton blokkolja Somalia beadását.

34
    Besic ment végig a pályán több védőt lerázva magáról, majd kisodródva emelt a felső kapufára.

28
    Márton fejesét rúgja ki Besic, majd Márk lőtt egy labdát kapu mellé és fölé.

28
    Ranga beíveléseit blokkolja Bönig.

25
    Schmidt lőtt 16 méterről kapura, amit Jova másodszorra megfogott.

22
    Dobra adott haza Kovácsnak kicsit röviden, de a kapus még Böde elől vette fel a labdát.

20
    Böde kapott labdát a tizenhatoson belül, de lövése Tóthban akadt el.

19
    Holman akarta indítani Bödét, de a csatár nem indult a labdára.

16
    Józsi ível át GYÖMBÉR GÁBORNAK, aki az alapvonalról átfejelte Kovács kapust, így a labda a kapuban kötött ki.

14
    Jenner adott be középre, de Kovács felszedi a labdát Böde elől.

12
    Böde gurított Józsinak, de a védők kirúgták a labdát a középpályás elől.

10
    Hatalmas védelmi hiba után vezet a Ferencváros! Holman gurított BÖDE DÁNIELNEK, akiről lemaradt Tóth Péter, így a Fradi csatára könnyen guríthatott Kovács alatt a kapuba.

7
    Somalia ívelt be középre, de a labda Böde és Holman előtt is elment.

6
    Jenner ívelt be egy szögletet, de Kovács remek ütemben jött ki kapujából és elütötte a labdát.

5
    Jenner elől ment Ranga.

4
    Ez már veszélytelenebb volt, Busai felejt kapu fölé.

3
    Józsi ívelte be, majd Gyömbér lőtt, de a védőkben elakadt, így újabb szöglet.

A Fradi kezdi majd a mérkőzést.

A Szekszárd rózsaszín mezben, még a Fradi zöld-fehérben.

A csapatok most érkeznek a pályára, lassan kezdődik a mérkőzés.

Tolle UFC Szekszárd: Kovács B. – Schmidt, Márk A., Pulcz, Czinkon – Deli D., Nánási, Ranga, Dobra – Tóth P., Márton.

Cserék: Szűcs K. – Kuklis, Márk K., Deli B., Elbegdorzs, Rigó, Kun.

Vezetőedző: Kvanduk János.

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Bönig, Besic, Gerson, Gyömbér – Busai, Jenner, Józsi, Somalia – Holman, Böde.

Cserék: Kunsági – Ionescu, Valpoort, Diallo, Jovanovic, Buzsáky, Cukic.

Vezetőedző: Ricardo Moniz.

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Lémon Oszkár, Takács Gábor..

A Magyar Kupa küzdelmeibe most kapcsolódnak be a NB1-es csapatok. A Szekszárd már az előző körben csatlakozott a Magyar Kupa mezőnyéhez, ahol a BKV-Előre csapatát verték hazai pályán 1-0-ra. Most még nagyobb tettre készülnek, mert az NB3-as Szekszárd fogadja az NB1-es Ferencváros csapatát. Ez alapból egy nagyon sima meccsnek ígérkezik, ha nem tudnánk, hogy a Fradi mostanában nincsen bomba formában, így a szekszárdi fiúk megpróbálják a lehetetlent és ki akarják ütni a Fradit.
    Sikerül-e ez nekik? Ha velünk tartanak megtudják!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 12:30 - kor kezdődik.

Pap Csaba

Gólok: 10. Böde, 16. Gyömbér, 38. Józsi (bünt.), 48. Józsi, 61. Somalia, 70. Böde, 72. Bönig, 78. Böde, 81. Valpoort, 90+1. Busai

Lapok:   37. Ranga (SZEK)

Tolle UFC Szekszárd: Kovács B. – Tóth P., Nánási, Ranga, Pulcz – Deli D., Márk A. (Kun – 71.), Czinkon (Elbegdorzs – 64.), Dobra (Kuklis – 57.), Márton – Schmidt.
    Cserék: Szűcs K. – Kuklis (57.), Márk K., Deli B., Elbegdorzs (64.), Rigó, Kun (71.).

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Bönig, Besic, Gerson, Gyömbér – Busai, Jenner (Cukic – szünetben), Józsi, Somalia (Valpoort – 64.) – Holman (Ionescu – szünetben), Böde.
    Cserék: Kunsági – Ionescu (szünetben), Valpoort (64.), Diallo, Jovanovic, Buzsáky, Cukic (szünetben).

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Lémon Oszkár, Takács Gábor.