Győri Audi ETO KC
29:22 (13:11)
Thüringer HC
szombat 02.11.2013, 19:30 • Magvassy Mihály Sportcsarnok • EHF Bajnokok Ligája

Ugyan a Thüringer az első negyedórában meglepte a Győrt, de a védekezési variációra megvolt a hazaiak válasza, és a német csapat fegyelmezetlenségét is kihasználva a szünetben már ők vezettek két góllal.

Második félidőben már végig az Audi ETO akarata érvényesült, és a hét gólos különbség reálisnak is tekinthető.

Ezzel a győzelemmel a további mérkőzések eredményétől függetlenül az Audi ETO már továbbjutott a csoportból, a kérdés már csak az, hogy csoport elsőként-e, de igazából ez a kérdés is költői. (21:01:51)

60
    Mérkőzés vége. (29:22)

60
    ORBÁN is betalál a végén (29:22) (29:22)

59
    BARBOSA fel megy az egekbe, nagy gólt lő (28:22) (28:22)

59
    GÖRBICZ átlövésgólja (28:21) (28:21)

58
    Snelder áll ki két percre, már nem is jöhet vissza (27:21) (27:21)

58
    Barbosa lövi bele a labdát Lundéba a hatosról (27:21) (27:21)

58
    LÖKE beállógólja (27:21) (27:21)

57
    Krause indításából JAKUBISOVA csökkenti 5 gólosra a hátrányukat (26:21) (26:21)

56
    LUZUMOVA test mellett ereszt el egy lövést, ez is bent van (26:20) (26:20)

55
    Támadó szabálytalanság Lökénél (26:19) (26:19)

55
    BARBOSA most már 10 méterről is betalál... (26:19) (26:19)

54
    KOVACSICS két ember között szép csel után talál be (26:18) (26:18)

54
    Orbán ejt mellé a szélről, de Tervel labdát szerez a hazai kapu előtt (25:18) (25:18)