Debreceni VSC – Puskás Akadémia FC 2:1 (vége) | Lombard Pápa FC – Paksi FC 1:0 (vége) | Győr – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
Pécsi MFC – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | MTK Budapest FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Pécsi MFC
1:1 (1:0)
Diósgyőri VTK
szombat 09.11.2013, 18:00 • PMFC Stadion, pécs • OTP Bank Liga

Igazságos döntetlen született Pécsett, a csapatok sok hibával támadtak, de ennek ellenére szép gólok születtek.
    Az első félidőben Grumics majd a vendégektől Bacsa találata szórakoztatta a második félidőben a nézőket.
    Volt tizenegyesgyanús szituáció is Grumics buktatásáért, De a Diósgyőr kapufája is beakadhatott volna a végén.
    A szurkolókat dicséret illeti amiért az eső ellenére is kilátogattak mérkőzésre. (19:55:18)

90+2
    Koller lövése a tizenhatos jobb sarkától bravúros védést kívánt a Rajictól.

90+1
    Kostics 25 méterről a keresztlécet találta telibe! Szerecséje volt Dibusznak, hogy nem lett gól.

90
    Kettő perc lesz a hosszabbítás.

89
    Deutsch tette le lövésre a labdát, de 22 méterről fölé lőtt Wittrédi.

88
    Wittrédi csúnyán mellé lőtte a labdát 28 méterről.

87
    Grumics szépen tette középre a labdát Wittrédi elé, akinek a 15 méteres lövése gyengére sikerült, Rajics könnyedén fogta.

86
    Szabadrúgás a Diósgyőrnek 19 méterről, Horváth szabálytalansága után. Tisza a sorfalba lőtte a labdát.

86
    Horváth Adrián kapott sárgát egy buktatásért.

85
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Szatmári, bejön Deutsch.

84
    Futács kapott sárga lapot, mert rátartott Koller lábára.

83
    Márkvártvolt lesen, a bal szélen, a vendégek jöhetnek szabadrúgással.

82
    Tisza a leshatáron remekül vette át a labdát, de 18 méteres lövése kicsivel mellé ment.