Ipress Center-Vác – VOC Amsterdam 25:18 (vége)
Ipress Center-Vác
25:18 (16:7)
VOC Amsterdam
szombat 09.11.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • EHF Kupa

Két teljesen ellentétes félidőt láthatott a váci csarnokba kilátogató nézősereg. A második félidő egyértelműen a VOC csapatáé lett, az első félidő magyar dominanciája után. A végén Farkas Veronika gólerőssége segített, hogy 7-gólos fórral utazhatnak jövő héten Amszterdamba a váciak.
    Nehéz mérkőzésre számíthatunk idegenben, látva a második félidőt. Mintha kicserélték volna a holland csapatot, a váciak pedig elbizonytalanodtak a remekül védő ter Haar, és az őt sokkal jobban segítő védelem miatt.
    A jövő heti visszavágó előtt még semmi sem dőlt el, de a váciak így is egy komolyabb előnyt kovácsoltak össze.
    A mérkőzés élvezetes volt, a csarnok hangulata pedig kiváló, mint a váci meccseken általában. A hazai csapat hőse Farkas Veronika, aki 11 gólig jutott.
    Köszönjük a figyelmet!

De publiek kon twee helemaal verschillende helften zien. De tweede helft was duidelijk voor VOC, in de eerste helft had Vác grote voordeel. Aan het einde Farkas Veronika speelde heel goed, we gaan naar Amsterdam volgende week met 7 doelpunten verchil.
    Moeilijke wedstrjd is te verwachten in Amsterdam, als we naar de tweede helft kijken. Als we een helemmal andere nederlandse ploeg zag. de spelers van Vác werden onzeker vanwege de safes van ter Haar, en de veel betere verdediging.
    Er is nog niks beslist, maar Vác heeft een grote voordeel voor volgende week.
    De wedstrijd was spannend en de sfeer van de zaal was geweldig net als altijd in Vác. De held van Vác is Farkas Veronika wie heeft 11 doelpunten gemaakt.
    Dank U voor uw aandacht. (19:28:06)

60
    Mérkőzés vége. (25:18)

60
    Sikertelen hosszú indítás, de Triffa már nem tud indítani, mert megszólalt a duda. (25:18)Mislukte lange ball, maar Triffa kan niet een nieuwe aanval starten want de hoorn gaat. (25:18)

60
    FARKAS beindult. Klasszikus átlövésgól balátlövőből. (25:18)Farkas scoort van een klassieke afstand schot aan de linke kant. (25:18)

Holland technikai hiba, labdaeladás. (24:18)
    Nederlandse technical fout, ball weggeven. (24:18)

59
    FARKAS középmagasan a kapu jobb oldalába vágta a büntetőt. (24:18)
    FARKAS scoort van de penalty, zij schiet naar de rechte kant van de doel. (24:18)

59
    Farkas és Kamper játszott össze, büntetőt harcolt ki a Vác. (23:18)
    Farkas en Kamper werken samen, Váv krijgt een penalty. (23:18)

Alings ment bele, támad a Vác. (23:18) (23:18)

59
    Németh próbálkozását fogta a holland kapus. (23:18) (23:18)

58
    Fülöpöt faultolják, de nincs kiállítás. (23:18) (23:18)

Schaefers lőtt középről fölé. (23:18)
    Schaefers schiet boven van de midden. (23:18)

58
    Vendég időkérés. Kuijer hívta magához az amszterdami csapatot. Most már egészen biztos, hogy a Vác nem tud komoly előnyt szerezni, 3 perc sincs már hátra a meccsből. (23:18)
    Holland time-out. Kuijer spreektvoor de spelers van Amsterdam ploeg. Nu is het zeker dat Vác kan niet grotere voordeel krijgen, er zijn nog minder dan 3 minuten van de wedstrijd. (23:18)

57
    FARKAS jobbátlövőből felugrás után bezúzta. (23:18)
    FARKAS laat een raket los na springen. (23:18)

57
    Triffa spárgázta ki de Haze lövését. Támad a Vác. (22:18) (22:18)

Schaefers lőtte a felső lécre, de a kipattanó a hollandoké. (22:18) (22:18)

56
    Triffa hatalmas bravúrral védett, majd Szádvári lerohanását ter Haar fogta szintén óriási bravúrra. (22:18)
    Triffa keept een moelijke schot, dan ter Haar doet het ook na een overschrijding van Szádvári. (22:18)

55
    Németh Lilla lőtt fölé balátlövőből. (22:18)
    Németh lilla schiet boven de doel van linke afstand schieter positie. (22:18)

54
    de Wild lövését fogta Triffa a jobb szélről bravúrral. (22:18)
    Triffa keept het schot van de Wild. (22:18)

54
    Virág birkózás után fölé lőtte középről. (22:18)
    Virág schiet boven na worstelen in de midden. (22:18)

de Haze lőtte a bal kapufára, Támadhatnak a hazaiak. (22:18) (22:18)

53
    Kamper a bal szélről a kapusba lövi. (22:18)
    Kamper schiet in de keeper van de rechterrand. (22:18)

52
    Schrekker beállóból fölé durrant. (22:18)
    Screkker schiet boven van center positie. (22:18)

Elképesztően nagyot változott a szünet óta a meccs képe. Újabb váci labdaeladás a jobb oldalon. (22:18) (22:18)

51
    GOOS csodálatos kínai figurát követően a bal szélről a hosszúba bombázott. (22:18)
    GOOS scoort van een Chinese aktie. (22:18)

50
    Virág lépéshiba. (22:17) (22:17)

Triffa védi Schaefers átlövését. (22:17) (22:17)

49
    VIRÁG egy szép kombináció után jobb szélről rendezetlen védelem ellen lőtt a hosszúba. (22:17)
    VIRÁG scoort van de rechterrand na een mooie kombinatie tegen onbestendig verdediging. (22:17)

Újra Virág átlövése és újra a kapus védett lábbal. Támadnak a hollandok a -3-ért. (21:17) (21:17)

47
    GOOS gyönyörű átlövésgólja balról, már csak 4 a holland hátrány, melegszik a helyzet. (21:17)
    GOOS scoort een prachtige goal van afstan. De Nederlanders staan nog 4 goals achter. (21:17)

ter Haar is egyre több védést mutat be, most éppen Virág löketét rúgta ki lábbal. (21:16) (21:16)

47
    Farkas átlövése a gólvonal elé pattant, majd de Wild lőtte jobb szélről nagyon fölé. (21:16) (21:16)

Nagyot változott a játék képe. A hollandok felgyorsultak és a védelmük is felkeményedett. Nehéz mérkőzéssé vált. (21:16)
    De game is veel veranderd. Nederlanders zijn sneller en zijn verdediging is sterker. Het werd een moeilijke wedstrijd. (21:16)

46
    Hazai időkérés. Konkoly Csaba próbálja megállítani a feljövőben levő holland csapatot egy időkéréssel. Ezt a félidőt eddig 4 góllal a VOC nyeri. (21:16) (21:16)

46
    ALINGS szerez szép átlövésgólt bal kézzel átlövésből. (21:16)
    ALINGS maakt een mooie goal van afstand met haar linke hand. (21:16)

Hámori belemenése. (21:15) (21:15)

45
    GOOS lőtte a bal alsóba a büntetőt. (21:15)
    Goos schiet naar de linke kant en scoort van de penalty. (21:15)

45
    de Haze betörése, Triffa fogja, de büntető következik. (21:14)
    De Hoze gaat door de verdediging, Triffa keept maar penalty. (21:14)

Kamper dobta ki az oldalvonalon. (21:14) (21:14)

44
    DE WILD a jobb szélről Triffa szeme közé lőtt. (21:14)
    DE WILD scoort van de rechte kant. (21:14)

43
    Farkas szép lövőcsel után betört, de a kapusba lövi. Utána Dakos nyaknál fogva leránt, kiáll két percre. (21:13)
    Farkas gooit in de keeper na een fake schot. Daarna Dakos krijgt 2 minuten voor verschrikken. (21:13)

43
    GOOS klasszikus átlövésgólja balról. (21:13)
    GOOS scoort van haar klassieke afstand schot. (21:13)

42
    SZONDI Niksic labdaszerzése után lerohanásból a bal szélről betalál. (21:12)
    SZONDI maakt goal van de linkerrand na een ballstelen van Niksic. (21:12)

42
    DE HAZE bekígyózott a védelmen és középről a bal alsóba lőtt. (20:12)
    DE HAZE scoort van de midden. (20:12)

41
    FARKAST fogják fogják, de begyötri magát és belövi középről. (20:11)
    FARKAS vecht zich door de verdedigers en scoort. (20:11)

40
    Triffa de Haze lövését bravúrral tolja fölé. (19:11) (19:11)

40
    Váci technikai hiba, támadnak a vendégek. (19:11) (19:11)

de Wild lövését fogta Triffa. (19:11) (19:11)

39
    Triffa védi de Haze lövését, de Fülöp a kipattanóval belépett. (19:11) (19:11)

de Haze ápolása után támad a vendég együttes. (19:11) (19:11)

39
    VIRÁG talpról a jobbátlövő posztról a jobb alsóba lövi. (19:11)
    VIRÁG scoort van afstand naar de rechte kant van de doel. (19:11)

38
    DE HAZE lerohanásból középről bepattintotta Triffa alatt. (18:11)
    DE HAZE scoort na een overschrijding onder de benen van Triffa. (18:11)

38
    Szondi labdaszerzése után támad a Vác. (18:10) (18:10)

Triffa tolta fölé Schaefers lövését. (18:10)
    Triffa keept de schot van Schaefers. (18:10)

37
    KAMPER bombázott átlövésből a jobb alsóba. (18:10)
    KAMPER scoort van afstand in de rechte kant van de doel. (18:10)

37
    Triffa hárít, de belépett a beállós egyébként is. Támad a Vác. Szádvárit ápolják közben még az előző akció után került a földre. (17:10) (17:10)

Farkas kapufája, majd Szádvári ment bele. (17:10) (17:10)

35
    GOOS bevágta a hetest. (17:10)
    GOOS maakt goal van de penalty. (17:10)

Triffa két bravúrja, de hétméteres, Schrekker harcolta ki. (17:9)
    Triffa keept twee keer, maar penalty, Schrekker vecht het uit. (17:9)

35
    VIRÁG test mellett talpról a kapus lábai között talált be. (17:9)
    VIRÁG scoort van haar voeten tussen de benen van de keeper. (17:9)

Felkeményedett a vendégek védekezése. (16:9) (16:9)

34
    Passzív után Kamper lövését védte a holland kapus, de oldalt ment ki. (16:9)
    Na passief spel keept de holland keeper maar Vác heeft nog steeds de bal. (16:9)

Nikcevic lépéshiba, majd elhibázott hosszú indítás. Támad a Vác. (16:9)
    Nikcevic stappt te veel, slechte lange ball. Vác kan aanvallen. (16:9)

33
    Újra GOOS és újra lerohanást követően, de most jobbról eredményes. (16:9)
    Weer GOOS en weer na een overschrijding, maar nu van de rechte kant. (16:9)

Virág lövését blokkolták, a túloldalon Triffa védte Goos próbálkozását szélről. Gyorsít játékán a holland csapat. (16:8)
    De schot van Virág is geblokkerd, Triffa keept de schot van Goos. De Nederlandse poeg maakt zijn spel sneller. (16:8)

32
    GOOS lerohanás után a 4. gólját lőtte. (16:8)
    GOOS scoort haar vierde goal na een overschrijding. (16:8)

31
    Nikcevic lövését védte ter Haar. (16:7)
    Ter Haar beschermt haar doel van een Nikcevic schot. (16:7)

31
    De thuis team begint de tweede helft. (16:7)

A második félidőt a hazai csapat kezdi.

A hollandok egyik technikai vezetőjétől a meccs előtti beszélgetésünkből megtudtam, hogy heti 4 edzése van a VOC csapatának, nagyon fiatal gárda, egy válogatottal (Goos), tavaly második helyen végeztek a holland bajnokságban.

A félidő 7. percében lőtték a hollandok a harmadik góljukat, utána a felkeményedő és gyorsan pattogó váci védekezéssel szemben 23 perc alatt mindössze 4 gólt tudtak szerezni. A vendégcsapatnál főleg Goos és de Haze aktív, ahogy arra számítani lehetett. A váciak szekerét támadásban főként Farkas Vera és Szádvári Krisztina húzza. Fontosak még Niksic megmozdulásai, ugyan gólt nem szerzett, de sok hetest kiharcolt. A védekezés kimagaslóan jó hazai részről, a vendégek ritkán kerülnek igazi gólhelyzetbe.
    A Vác, ha ebben a mederben folyik tovább a játék, megszerezheti a jóval 10 gól feletti előnyt, ami a továbbjutást nagyjából eldöntheti. A játék képe alapján ez könnyen megtörténhet.

30
    Befejeződött az 1. félidő. (16:7)

Nikcevic pattintott átlövése a kapufán landolt, majd holland technikai hiba. (16:7)
    De schot van Nikcevic gaat op de lat. Nederlandse technical fout. (16:7)

30
    SZÁDVÁRI gyors indítást követően az alsóba bombázott. (16:7)
    SZÁDVÁRI schiet in de doel na een snelle aktie. (16:7)

Virág belemenés, bár belülvédekezésnek tűnt. (15:7)
    Virág botsing, maar het blijkte binnen verdediging. (15:7)

29
    GOOS talpról test mellett talált be. (15:7)
    Goos scoort naast de lichaam van de verdedigende speler van Vác- (15:7)

Láb Fülöpnél. (15:6) (15:6)

28
    KAMPER Olívia leforgás után nagyon szép gólt szerez középről. (15:6)
    KAMPER Olivia scoort een heel mooie doelpunt in de midden van de doel na een draaien. (15:6)

GOOS lőtte fölé. (14:6)
    Goos schiet boven. (14:6)

28
    FARKAS vágja a hetest a kapu bal oldalába. (14:6)
    Farkas scoort van penalty. (14:6)

27
    Schrekker második két percét kapja, Niksicet lökte fel lerohanás végén. (13:6)
    Schrekker krijgt haar tweede 2 minuuten. Zij duwte Niksic aan het einde van de overschrijding. (13:6)

Remekül védekezik a Vác kb a 10. perctől. (13:6) (13:6)

27
    FARKAS Veronika szép klasszikus átlövésgól balátlövőből. (13:6) (13:6)

26
    GOOS szép átlövésgól a jobb oldalról. (12:6) (12:6)

26
    Fülöp beállóban átveszi, mezhúzás, de a bíró tovább engedte. (12:5) (12:5)

25
    de Haze messze fölé dobta a hetest. (12:5) (12:5)

Hendrikse harcol ki hetest a jobb szélen, belülvédekezés. (12:5) (12:5)

Még emberhátrányban a holland csapat. (12:5) (12:5)

25
    A lerohanás végén SZÁDVÁRI Krisztina lőtt szép gólt balszélről a hosszú alsó sarokba. Ápolás miatt áll a játék. (12:5) (12:5)

de Haze lőtt mellé. (11:5) (11:5)

24
    KAMPER szép gólt szerez átlövésből középről. (11:5) (11:5)

24
    Lunter kap 2 percet visszahúzásért és sárga lapot kapott a holland edző is. (10:5) (10:5)

23
    DE HAZE kapufás gólt szerez, a kapuban Bíró állt a hetes erejéig. (10:5) (10:5)

Büntető jön a túloldalon is, Bergmant húzták vissza gólhelyzetben. (10:4) (10:4)

23
    FARKAS a kapusba lőtte a hetest, de a kipattanó után már nem hibázott. (10:4) (10:4)

23
    Niksicet lökik fel gólhelyzetben, büntető következik. (9:4) (9:4)

Még mindig emberhátrányban a Vác 15 mp-ig. (9:4) (9:4)

22
    Továbbra is de Haze aktív, továbbengedték az akciót, védett Triffa. (9:4) (9:4)

A büntető sikerült. (9:4) (9:4)

21
    DE HAZE lőtte a jobb oldalra félmagasan a hetest. (9:3) (9:3)

Hétmétereshez jutnak a vendégek, mert Katona Flóra belül védekezett. Kettős emberelőnyben a hollandok. (9:3) (9:3)

21
    Szádvári 2 percet kapott, mert nem engedte elvégezni a szabaddobást. (9:3) (9:3)

Szondi megkülönböztető mezben a pályán. (9:3) (9:3)

20
    Triffa véd bravúrral – de Haze próbálkozott. (9:3) (9:3)

de Haze nagyon aktív, de szabálytalanságokkal zavarják meg. (9:3) (9:3)

19
    Fülöp Andi áll ki két percre, két kezes lökés miatt. (9:3) (9:3)

19
    SZÁDVÁRI a bal szélről pattintja be a kapus lába alatt, szép gól! (9:3)
    SZÁDVÁRI scoort van een geschipt schot onder de benen van de keeper, mooie goal. (9:3)

18
    Mindkét csapat nehezen kerül helyzetben ezekben a percekben. (8:3) (8:3)

Aling lő mellé. (8:3) (8:3)

18
    Nikcevic lövését védte ter Haar. (8:3) (8:3)

17
    Virág gyenge lövése után Katona Flóra szerez labdát bravúrosan. (8:3)
    Na een zwakke schot van Virág Katona Flóra stéélt de bal. (8:3)

Alings lőtt fölé. (8:3)
    Alings schiet boven. (8:3)

16
    FARKAS újra a bal felsőbe bombáz. (8:3)
    FARKAS schiet in de linke kant van de doel. (8:3)

15
    Fülöp ziccerben, de fault és hetes. (7:3)
    Fülöp scoort bijna, fout en penalty. (7:3)

15
    Belemenés, támad a Vác ismét. (7:3) (7:3)

14
    Hosszú támadás végén Schrekkel lőtt, Triffa hárít, majd technikai hiba a túloldalon. (7:3) (7:3)

13
    Triffa véd, majd Kamper kapufa, Niksic pedig a kapusba lőtte. (7:3) (7:3)

5-0-s sorozatban a váciak. (7:3) (7:3)

13
    FARKAS a bal felsőbe bombázta a büntetőt. (7:3) (7:3)

12
    Niksicet lökték fel ziccerben, újabb büntető jön. (6:3)

12
    Nikcevic lőtt mellé. (6:3) (6:3)

11
    Triffa védi de Haze átlövését. (6:3) (6:3)

Emberhátrányban támadhat a VOC. (6:3) (6:3)

11
    Vendég időkérés. Kuijer edző próbálja megfogni a váci lendületet. (6:3) (6:3)

11
    VIRÁG lőtt szépet jobb kettőből felugrásból. (6:3) (6:3)

Triffa véd, jöhetnek a hazaiak. (5:3) (5:3)

11
    Schrekker áll ki két percre, az előbb Fülöppel szemben volt ziccerben szabálytalan. (5:3) (5:3)

11
    FÜLÖP eredményes lerohanás után. (5:3) (5:3)

10
    FARKAS lőtte a bal alsóba a hétméterest. (4:3) (4:3)

10
    Büntetőt lőhet a Vác, Niksiccel szemben szabálytalankodtak. (3:3) (3:3)

Goos próbálkozása fölé a bal szélről. (3:3) (3:3)

9
    VIRÁG Noémi a kapus lába között talpról talál be. (3:3)
    VIRÁG Noémi scoort van stand tussen de benen van de keeper. (3:3)

Úgy tűnik, komolyabb térdsérülést szenvedett a holland játékos, le kell támogatni a pályáról a 8-as számú hollandot. (2:3)
    Het blijkt dat de Nederlandse speler heeft een serieus knieblessure, nummer 8 van Amsterdam heeft hulp nodig om de field te verlaten- (2:3)

8
    Az előbb lövő Schaeferst ápolják, rosszul érkezett a talajra. (2:3) (2:3)

8
    Blokkoltuk Schaefers átlövését. Megsérült egy holland játékos, áll a játék. (2:3)
    Vác blokkeert het schot van Schaefers.
    De Nederlandse speler raakt geblesserd, de game is gestopt. (2:3)

Hámori lépéshiba. (2:3) (2:3)

7
    DE HAZE lerohanásból szerez szép gólt. Vezetnek a vendégek emberhátrányban! (2:3)
    DE HAZE sccort een mooie goal van overschrijding. De gasten staan voor in weerwil van ze missen een man. (2:3)

7
    Alings lőtt mellé. (2:2)
    Alings schiet naast. (2:2)

Technikai hiba a túloldalon is, majd a váciak is a bal oldalon lemásolták az előzőt. Támadnak a vendégek. (2:2) (2:2)

6
    Váci technikai hiba a jobb szélen. Kamper dobja ki az alapvonalon. (2:2)
    Vác maakt een technical fout aan de rechte kant. Kamper gooit de ball uit de basislijn. (2:2)

6
    2 perces kiállítás Schaefers, 2 kezes lökés miatt. (2:2)
    Schaefers krijgt 2 minuten voor duwen met 2 handen. (2:2)

Triffa hárít a bal szélről Goos lövését. (2:2)
    Goos schiet van de linkerrand maar Triffa keept. (2:2)

5
    Virág lő fölé, majd holland labdaeladás, majd Nikcevic kapufája. (2:2)
    Virág schiet boven de doel, daarna de nederlanders geven de ball over, Nikcevic schiet op de lat. (2:2)

4
    Alings kap sárgát. (2:2)
    Alings krijgt gele kaart. (2:2)

4
    GOOS pattintja be a hetest. (2:2)
    GOOS maakt een doelpunt van penalty. (2:2)

4
    Virág ziccerben szabálytalan, sárga lap. (2:1)
    Virág is onregelmatig, gele kaart (2:2)

3
    FARKAS Vera klasszikus átlövése balról. (2:1) (2:1)

3
    HENDRIKSE a jobb szélről kijátszott akció végén eredményes. (1:1)
    HENDRIKSE scoort aan de rechterrand van aktie. (1:1)

2
    Nikcevic azonnal kiáll 2 percre egy lökésért. (1:0)
    Nikcevic krijgt 2 minuten voor duwen. (1:0)

2
    Labdaszerzés után Szádvári a lerohanás végén a kapusba lőtt. (1:0) (1:0)

1
    SZÁDVÁRI Krisztina értékesített egy kipattanót a bal oldalon. (1:0)
    SZÁDVÁRI Krisztina scoort van de terugkaatsen aan de linke kant (1:0)

1
    Nikcevic halászott azonnal labdát. (0:0)
    Nikcevic steelt de ball (0:0)

1

A holland csapat kezdi az első félidőt.

A csapatok köszöntik egymást a felezővonalnál, most zajlott a csapatok bemutatása.

Lassan gyülekezik a közönség a váci sportcsarnokban. A héten rossz hírt kaptak a váci szurkolók: a hazaiak egyik erőssége, az átlövő Marija Stefanovic lábát műteni kellett, több hónapos kihagyásra kényszerül.
    80 perc múlva kezdődik a mérkőzés.
    De publiek zijn meer en meer in de stadion van Vác.
    Er was een schlechte nieuws voor de Vác deze week, lange afstand schieter Marija Stefanovic moest geopereerd worden op haar benen, zij kan niet voor meer manden spelen.

A Vác is bekapcsolódik a nemzetközi kupaküzdelmekbe. A kedden még a BL-győztes Győri ETO ellen játszó váci lányok szombaton este 6 órától már az EHF Kupa 3. fordulójában lépnek pályára a holland VOC Amsterdam ellen.
    A vendégek jelenleg a tíz csapatos holland bajnokság negyedik helyét foglalják el 5 győzelemmel és 3 vereséggel.
    A Váci NKSE még sosem került össze holland csapattal, az első mérkőzést játszhatjuk hazai környezetben, a visszavágó majd egy héttel később, szombat este Amszterdamban lesz.
    Érdekes mérkőzésre van kilátás, a Vác jelentős előnyt szeretne a visszavágóra kiharcolni. Az Amszterdam ezt szeretné megakadályozni, hogy a továbbjutás ne az első meccsen dőljön el.
    Tartsanak velünk szombaton 18 órától!

Vác komt ook in de internationale beker worstelingen. Ze speelden tegen de Champions League kampioen Győri ETO op dinsdag en op zaterdag spelen ze tegen VOC Amsterdam om 6 uur in de derde ronde van EHF Cup.
    De gasten staan vierde in de 10 team Nederlandse kompetitie op dit moment met 5 overwinningen en 3 nederlagen.
    Váci NKSE heeft nooit tegen Nederlandse ploeg gespeeld, we kunnen de eerste wedstrijd thuis spelen, de rematch wordt een week later in Amsterdam georganizeerd.
    Interessante wedstrijd is in het vooruitzicht, Vac willen een opmerkelijk voordeel voor de rematch hebben. Amsterdam willen dit stoppen dat het voorschot zal niet in de eerste wedstrijd beslist zijn.
    Join us op zaterdag vanaf 18 uur!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Törzsök Tamás

Ipress Center-Vác: Triffa, Bíró – Niksic, Hámori, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Fülöp, Kaiser, Nikcevic, Dakos, Katona, Németh, Virág
    VOC Amsterdam: ter Haar, Stemerdink – Bloemberg, Meijer, Lunter, Panhuis, Hendrikse, Schaefers, Alings, de Haze, Kooij, Schrekker, Goos, Bergman, de Wild

Játékvezetők: Carlos Luque Cabrejas, Ignacio Pascual Sanchez (spanyolok)