Váci KSE
22:30 (10:14)
Balatonfüredi KSE
vasárnap 10.11.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

A mérkőzés képe alapján teljesen megérdemelten aratott győzelmet a Balatonfüred a váci csarnokban. Remek hangulatot teremtettek a szurkolók mindkét részről. Az első félidő közepén megfordult a mérkőzés menete, onnantól végig a vendégek domináltak. A váciak már csak megközelíteni tudták a balatoniakat 4 gólra, de igazi veszély nem fenyegette a vendégek győzelmét. Faluvégi a második félidőben tarthatatlan volt és Székely Márton is remek napot fogott ki a kapuban.
    Köszönjük a figyelmet! (19:27:17)

60
    Mérkőzés vége. (22:30)

60
    A kontrából lerohant a Füred és TOMBOR eredményes jobb szélről. (22:30) (22:30)

60
    Nagy L hosszú indítását Székely M fülelte le. (22:29) (22:29)

59
    Simányi lövését fogta Székely M. 1 perc van hátra. (22:29) (22:29)

59
    ZDOLIK Bence gyönyörű talpról elengedett lövése a hosszú felsőbe balátlövőből. (22:29) (22:29)

58
    Belül futott át egy váci, támad a Füred, most már biztosan eldőlt a két pont sorsa a vendégek javára. (22:28) (22:28)

57
    Öli az időt a Füred, passzív után Zdolik lövését védte Nagy L. (22:28) (22:28)

Pál betörése után hárított Székely M. (22:28) (22:28)

56
    FALUVÉGI emberhátrányból is betalált a jobbátlövő posztról. Eldőlni látszik a találkozó. (22:28) (22:28)