Magyarország - Görögország

8:5

(1:1, 4:1, 2:1, 1:2)

kedd 12.11.2013, 19:04 • Miskolc, Kemény Dénes Uszoda • Férfi Világliga

Megérdemelten, jó játékkal kezdte a Világliga selejtezőjét a Benedek-legénység. A 8:5-ös eredmény lehetett volna nagyobb arányú magyar győzelem is, de a végén kicsit talán kiengedtek a fiúk, ami most belefért. A görögök nem tudtak sokat javítani a második játékrészre az emberelőny-kihasználásukon, így hiába jöttek fel három gólra, ennél többre ma nem voltak képesek. A magyar válogatott következőnek áprilisban játszik hazai medencében, akkor Horvátország lesz az ellenfél. Addig pedig déli szomszédunkhoz és Görögországba látogat VB-címvédő csapatunk jövő év elején. Reméljük, hasonló folytatásra számíthatunk! Köszönjük olvasóink figyelmét, további szép estét kívánunk! (20:17:28)

32
    Nincs már újabb magyar gól, vége a mérkőzésnek.

32
    Mylonakins a jobb szélről próbálkozik, de Nagy eszén nem tud túljárni.

31
    Időt kér a görög szövetségi kapitány, egy perccel a vége előtt.

31
    Hosnyánszky bombáját Tsalkanis kitolja a jobb sarokból.

31
    A görögök nem tudnak akciót kialakítani, ezzel eldőlt a meccs most már véglegesen is.

30
    Szívós centerpassza elpattan Háraitól.

30
    Két és fél perccel a vége előtt időt kér Benedek, hogy rendezze egy kicsit a sorokat.

30
    Afroudakis a jobb kapufát találja el.

29
    Delakas rossz passza centerbe, Nagy jól jön ki kapujából az eladott labdára.

29
    Jansik nem tud kapura fordulni, így a vendégek jöhetnek.

28
    EMMANOUIL MYLONAKIS fórból javít, és a jobb szélről Nagy feje fölött a hálóba lő. 8:5

27
    Mylonakis ötméteresét Nagy tolja ki bravúrral a jobb alsóból!

27
    A támadóidő lejártakor a Mourikisszel való szabálytalanságért büntető a görögöknek.