Budapešť – Corona Brasov Wolves 0:5 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – HSC Csíkszereda 5:1 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
5:1 (3:0, 1:0, 2:1)
HSC Csíkszereda
péntek 15.11.2013, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Szép hazai sikerrel nyitott a Fradi a válogatott szünet után. A harmadik harmad közepén megcsillant egy kis remény a vendégeknek, amikor Curilla az utolsó másodpercben kihasználta az emberelőnyt, de Dancsfalvi végleg eldöntötte a három pont sorsát, így a Fradi 33-ra növelte pontjai számát és megerősítette az ötödik helyét a tabellán, a vendégek maradtak a hatodik helyen, és már vasárnap javíthatnak az Újpest ellen.

A Ferencvárosra nehezebb ellenfél vár, vasárnap az érsekújváriakat fogadják vendégül. A mérkőzést a pesterzsébeti jégcsarnokból a helyszínről közvetítjük itt az onlajnok oldalán. (21:12:52)

60:00

58:30
    A mérkőzés utolsó két percében járunk.

55:50
    A Ferencváros gólt szerzett!
    DANCSFALVI NORBERT beüti az ötödik hazai gólt, és ezzel végleg eldönti a három pont sorsát. Gólpassz nélkül.

55:01
    Elkezdődött a záró harmad utolsó öt perce.

49:58
    A HSC gólt szerzett!
    Az emberelőny utolsó másodpercében CURILLA MAREK lőtte a vendégek első gólját. Gólpasszok: Hrubý Jozef, Bíró Tamás Áron.

48:24
    A ferencvárosi Géczi Gergely kap 2 percet gáncsolásért.

46:37
    Kiegészült a vendégcsapat, Góga ismét játékban.

44:37
    Kiállítás a Csíkszereda csapatából, 2 perc Góga Attila bottal lökésért.

43:00
    Sijka Dusán is visszatért, kiegészült a Fradi, nem sikerült a vendégeknek kihasználni a kettős emberelőnyt.

41:00
    Lejárt Fodor Csanád és Pál Zoltán 2 perces büntetése.

40:01

A középső harmad 38-ik percéjig kellett várni az újabb eseményekre. A Fradi Ojanen révén növelte előnyét, majd az utolsó percben három hazai játékost is kiküldtek a játékvezetők a büntető padra. Egyelőre nem tudott élni a vendégcsapat a kettős emberelőnnyel, meglátjuk sikerül e a csíkieknek kihasználni az emberelőnyt a záró harmad elején.

40:00

39:45
    Újabb kiallítás a Fradi csapatából, 2 perc Sijka Dusán játék késleltetésért.

39:00
    Kiállítás a hazai csapatból, 2 perc Pál Zoltán magas bottal való játékért. Kettős vendég előny.

39:00
    Kiállítás a hazai csapatból, 2 perc Fodor Csanád testreütésért.

37:15
    OJANEN ANTTI az újabb Fradi találat szerzője. Gólpassz: Sijka Dusán.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 3. Sijka (Ojanen, Lencsés), 5. Fodor (Potila), 17. Ölander (Potila, Pál), 38. Ojanen (Sijka), 56. Dancsfalvi – 50. Curilla (Hrubý, Bíró)

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (Budai) – Ölander, Géczi, Feil, Dancsfalvi, Borbás(A) – Tőkési, Mestyán, Pál(C), Fodor, Potila – Lencsés(A), Győri, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Horváth, Nagy, Papp.
    HSC Csíkszereda: Ruczuj (Onódi) – Hrubý, Góga, Mihály, Péter, Novák – Nagy, Papp(A), Moldován(A), Szőcs(C), Bíró – Bors, Flinta, Molnár, Curilla, Becze – Salló, Gecse, Hildebrand, Biró, Farkas.

Játékvezetők: Haszonits, Caprnka – Soós, Ozsváth.