Szolnok - TEVA-Vasas

11:8

(3:1, 3:2, 1:1, 4:4)

szombat 16.11.2013, 16:30 • Szolnoki Városi Uszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Remek mérkőzést láthattunk, főleg a hazaiak sokkal jobb lövési hatékonyságának köszönhetően simán 3 góllal győzték le a TEVA-Vasast. Katonás a második negyed után már nem játszott végleges kiállítása miatt, ez nagy vérveszteség volt a vendégeknek, míg a Szolnok tudta pótolni a kipontozódott Vámost.
    Holnap a Szeged és a Szolnok vívja a Magyar Kupa döntőjét, tartsanak akkor is velünk! Köszönjük a figyelmet!
    ---- (17:42:35)

8
    Vége a mérkőzésnek. 11:8 arányban győzött a hazai csapat, a Szolnok a Vasas ellen.

8
    A vendégek adogattak hátul majd félpályáról lövés, Barabás védi.

8
    Ötmétereshez jutott a Vasas visszahúzás miatt.
    CSAPÓ Miklós a bal felsőbe zúdítja a büntetőt.

8
    Vasas labdalopás.

8
    Kovács István időkérése 20 mp-cel a mérkőzés vége előtt. A Szolnok már biztosan döntőben.

8
    Brguljan középre tartó lövését Decker szépen hárította fej fölött.

8
    Kettős emberelőny, Vörös és Tóth is kiállítva.

Utolsó perc.

7
    Földi László kér időt. A Vasas még zárkózni szeretne az utolsó másfél percben.

7
    Brguljan szerez labdát, jönnek az angyalföldiek.

7
    Decker hatalmasat véd, Fazekas ziccerben állt egy az egyben a kapussal szemben. Támadnak a hazaiak, a meccs eldőlt 1:20 hátra még.

6
    Kapufára dobták a vendégek, úszhat a Szolnok, de kontra, újra jöhet a Vasas.

6
    Kiállítás a Szolnoknál. Alekszics úszhat ki 20 mp-re.

6
    HOSNYÁNSZKI a kapus feje fölött a léc alá bombázott előnyben középről. Ez a második gólja.