RACIONET Honvéd - Széchenyi Bank-FTC 12:10 (vége)
RACIONET Honvéd - Széchenyi Bank-FTC

12:10

(2:2, 5:3, 3:2, 2:3)

péntek 22.11.2013, 19:30 • Kőér utcai uszoda • E.ON Férfi OB I

A Fradi jobban kezdte a mérkőzést, és szinte végig vezetett az első két negyedben, azonban a félidő hajrájában fordított a Honvéd, amit megőrzött a találkozó végéig. A vendégeket dicséri, hogy vert helyzetből sem adták fel, és a végén ötről kettőre felzárkózott. A hazaiak három meccs után újra nyertek, így továbbra is negyedikek a bajnokságban és még mindig jó eséllyel pályáznak a nagy hármas mögött a negyedik elődöntőt érő helyre. Köszönjük a figyelmüket, további szép estét kívánunk! (20:45:43)

31
    Végigjátsza idejét a Honvéd és bár nem szerez gólt, de már csak egy perc van hátra a mérkőzésből.

31
    JOEL SWIFT centerből talál a jobb alsóba! 12:9

30
    Simon kezéből kicsúszik a labda, így nem sikerül növelni az előnyt.

29
    Nem sikerül lövésig jutnia a vendégeknek. Letelik a támadóidő.

29
    Labdát szereznek a zöldek. Talán ez az utolsó szalmaszál.

28
    Fórban, Kolozsi passzát VOGEL SIMON húzza centerből a hálóba! 12:8

27
    Gárdonyi bravúrral szedi le a bal felsőbe tartó labdát!

Ha ezt az emberelőnyt bedobják a hazaiak, akkor végleg eldönthetik a mérkőzést, bár így is kevés esélye van már a zöldeknek.