Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:3 (vége) | Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC 1:3 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – MTK Budapest FC 2:2 (vége)
Újpest FC – Lombard Pápa FC 4:2 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Győr 3:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
1:3 (0:1)
Debreceni VSC
szombat 23.11.2013, 14:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A nagyon gyenge első félidő után a Debrecen bajnokesélyeshez méltó teljesítménnyel a folytatásban alig több mint 20 perc alatt lerendezte a mérkőzést, újabb két rúgott góljával! A Honvéd büntetőből szerzett találata már csak szépségtapasz volt!
    Összességében a Loki teljesen megérdemelt győzelmet aratott Kispesten és továbbra is versenyt fut a Videotonnal a tabelle első helyéért!
    Köszönjük kedves olvasóinknak a megtisztelő figyelmet és tartsanak velünk a további mérkőzéseken is! (15:59:34)

90+3
    Volas elől mentett még Ignjatovic.

90+2
    Baráth még előrerúgta a labdát, de már kevés elképzeléssel.

90
    3 perc a hosszabbítás a jelek szerint.

89
    A meccs utolsó cseréje; Ikenne-King helyett Mancini a pályán a Honvédnál!

88
    Ez a sarokrúgás most nem volt veszélyes.

88
    Támad azért még a Loki, bal oldalról Bódi rúghat szögletet.

86
    Novakovic merész kivetődéssel mentett Hollender elől!

84
    A Loki mai utolsó cseréje; Korhut helyett Volas állt be a Debrecenbe!

83
    A Honvéd gólt szerzett!
    Gólszerző PEREA. PEREA EDIXON VALENCIA a büntetőt a jobb kapufa segítségével értékesítette! 1-3

82
    A sértett Perea lövi a büntetőt!

82
    11-es következik a Honvéd javára! Máté szabálytalankodott Pereával szemben és Kassai a büntetőpontra mutatott!

81
    Újabb Loki csere; Selim Bouadla helyett Ludánszki állt be!

79
    Egy szép debreceni akció végén Lázár centerezett jobbról, de Lovric ki tudta vágni a labdát.

77
    A szöglet után végül felszabadult a Debrecen kapuja.

76
    Hollender váratlanul rászúrta jobról ezt a szabadrúgást, de Novakovic ki tudta paskolni a labdát a léc alól!