Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:3 (vége) | Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC 1:3 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – MTK Budapest FC 2:2 (vége)
Újpest FC – Lombard Pápa FC 4:2 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Győr 3:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
1:3 (0:1)
Debreceni VSC
szombat 23.11.2013, 14:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A nagyon gyenge első félidő után a Debrecen bajnokesélyeshez méltó teljesítménnyel a folytatásban alig több mint 20 perc alatt lerendezte a mérkőzést, újabb két rúgott góljával! A Honvéd büntetőből szerzett találata már csak szépségtapasz volt!
    Összességében a Loki teljesen megérdemelt győzelmet aratott Kispesten és továbbra is versenyt fut a Videotonnal a tabelle első helyéért!
    Köszönjük kedves olvasóinknak a megtisztelő figyelmet és tartsanak velünk a további mérkőzéseken is! (15:59:34)

90+3
    Volas elől mentett még Ignjatovic.

90+2
    Baráth még előrerúgta a labdát, de már kevés elképzeléssel.

90
    3 perc a hosszabbítás a jelek szerint.

89
    A meccs utolsó cseréje; Ikenne-King helyett Mancini a pályán a Honvédnál!

88
    Ez a sarokrúgás most nem volt veszélyes.

88
    Támad azért még a Loki, bal oldalról Bódi rúghat szögletet.

86
    Novakovic merész kivetődéssel mentett Hollender elől!

84
    A Loki mai utolsó cseréje; Korhut helyett Volas állt be a Debrecenbe!

83
    A Honvéd gólt szerzett!
    Gólszerző PEREA. PEREA EDIXON VALENCIA a büntetőt a jobb kapufa segítségével értékesítette! 1-3

82
    A sértett Perea lövi a büntetőt!

82
    11-es következik a Honvéd javára! Máté szabálytalankodott Pereával szemben és Kassai a büntetőpontra mutatott!

81
    Újabb Loki csere; Selim Bouadla helyett Ludánszki állt be!

79
    Egy szép debreceni akció végén Lázár centerezett jobbról, de Lovric ki tudta vágni a labdát.

77
    A szöglet után végül felszabadult a Debrecen kapuja.

76
    Hollender váratlanul rászúrta jobról ezt a szabadrúgást, de Novakovic ki tudta paskolni a labdát a léc alól!

75
    Bódi is sárgát kapott, mert a jobb oldalon lerántotta Ikenne-Kinget!

74
    Alcibiade a jobb oldalon megrúgta Kulcsárt, Kassai ezért is sárgát mutatott fel!

73
    Korhut higadtan fejelt haza kapusának.

72
    Vécsei labdája nem volt jó Pereának. Fáradni látszik már a Honvéd.

71
    Kondás Elemér első cseréje; az első találat szerzője, Zsidai helyett Trninic állt be!

70
    Szakály Péter a felezővonalnál felvágta Hollendert, sárga lapért!

69
    Úgy tűnik, eldőlt a mérkőzés, a Loki most egyértelmű fölénybe került!

67
    A Debrecen gólt szerzett!
    Gólszerző KULCSÁR. Újabb Loki találat! Lázár beadása után Kemenes nem tudta menteni a labdát, Baráth Sidibe elleni párharcát még megnyerte, viszont KULCSÁR TAMÁS közelről a kapuba fejelt! 0-3.

66
    Perea beállítása új lendületet vitt a Honvéd játékába, de a gólhoz ez egyelőre nem elég.

65
    Vécsei remek kiugratását Perea lőtte 14 méterről kapu fölé!

63
    A friss csere Perea adott be balról jó cselek után és Végül Hidi 15 méteres lövését szépen védte Novakovic.

62
    Diarra helyére Pereát állította be Marco Rossi a Honvéd mestere!

61
    Lázár mentett Hollender elől.

59
    A Debreceni VSC gólt szerzett!
    Gólszerző SZAKÁLY. Növelte előnyét a Loki! SZAKÁLY PÉTER mintegy öt méterről rúgta a kapuba Sidibe beadását! 0-2.

58
    A kecsegtető helyről elvégzett szabadrúgást Hollender rúgta kapura, de Novakovic biztosan fogta a labdát!

57
    Lázár is sárga lapot kapott mert felvágta a megiramodó, frissen beállt Hollendert a bal oldalon.

56
    A meccs első cseéje, a Honvédnál Daud helyett Hollender a pályán.

55
    Job adott be két csel után jobbról, a labdát Novakovic ugyan elvétette, de az elsuhant mindenki előtt!

54
    Hidié az újabb sárga mert megrúgta Korhutot.

54
    Hidi 20 méteres lövését fogta Novakovic.

53
    Szakály már jól van...

51
    Szakály csapott össze Ikenne-King-el, majd az arcához kapott és elterült a földön...

50
    Kulcsár Tamás kapott sárga lapot Daud felvágásáért!

50
    Zsidai fejelte ki a beadást.

49
    Daud harcolt ki szögletet a jobb szélen.

48
    Szakály Péter 20 méteres bombája zúgott el a léc felett.

48
    1850 a hivatalos nézőszám!

47
    Vajon tud -e változtatni játékán, újítani a Honvéd? Ez a nagy kérdése a második játékrésznek.

46
    A kispestiek kezdték a játékot a második félidőben, csere egyik oldalon sem volt a szünetben.

46

Jönnek a csapatok a folytatásra!

Egy meglehetősen gyengécske első 45 percet láthattunk! A Honvéd még hazai pályán is elsősorban a védekezésre koncentrált, míg a Loki a félidő végén támadott lendületesebben és a hosszabbításban egy távoli, jól eltalált lövésnek köszönhetően megszerezte a vezetést, talán nem is érdemtelenül!
    Innen folytatjuk hamarosan, tartsanak velünk a második félidőben is!

45+1
    A Loki gólt szerzett!
    Gólszerző ZSIDAI. Csattanó a félidő végére! ZSIDAI LÁSZLÓ egyedül tört előre és mintegy 17 méterről kilőtte a bal alsó sarkot! 0-1.

45
    Egy perc a ráadás!

45
    Bouadla 17 méteres lövését fogta mellre Kemenes.

44
    Job adott be a jobb oldalról, végül Ikenne-King lőtt nagyon sokkal fölé 12 méterről!

42
    Hidi indítása volt nagyon hosszú!

40
    Végre valami! Ikenne-King bal oldali beadását nem érte el a kapu torkában Diarra!

39
    Kizárólag a két 16-os közt zajlott a játék az elmúlt másodpercekben.

37
    Hidi előrerúgott labdája senkinek sem volt jó!

36
    Bal oldalról jöhet bedobással a DVSC.

34
    Selim Bouadla vágta fel Alcibiádát, amiért Kassai felmutatta Neki a sárga lapot!

33
    Diarra váltotta a szabadrúgást szögletre.

33
    Korhutot kellett egy kicsit ápolni.

32
    Megint Kulcsár volt lesen.

31
    Lázár ápolása sikeres volt, visszatérhetett a pályára!

30
    Lovric mentett becsúszva a lendületes Kulcsár elől, de már les volt.

29
    Lázárt kell ápolni az iménti eset után!

29
    Bódi sarokrúgását az előrehúzódó Lázár Pál nem tudta a kapu irányába fejelni.

28
    Bal oldali Loki szöglet jöhet.

26
    Próbál hátulról építkezni a Loki!

24
    Ikenne-King jobb oldali badása után Vécsei fejéről felpattant a labda, végül Novakovic megkaparintotta!

23
    Eltelt a félidő fele, valamirevaló helyzet vagy kapuralövés nélkül...

22
    Korhut vágta fel Vécseit a jobb oldalon, de megúszta szóbeli feddéssel.

20
    Job jobb oldali beadása volt roppant pontatlan.

19
    Most egy kicsit beszorul a Honvéd, de komoly helyzete egyelőre nincs a Debrecennek.

18
    Szakály szép cselek után adott be balról, de labdájáról lemaradtak a belsők!

17
    Kulcsár bal oldali beadását húzta le Kemenes.

16
    Bouadla beadása vágódott le a kispesti védelemről!

Bal oldali debreceni szöglet jön.

15
    "Erős" mezőnyjáték folyik most a pályán!

13
    Diarra lövése vágódott le Mészárosról.

12
    Ikenne-King már jól van és visszatérhet a pályára.

10
    Zsidai kapott sárga lapot, mert megrúgta Ikenne-Kinget, aki egyelőre le is jött a pályáról!

9
    Alcibiade kerülhetett volna jó helyzetbe a bal oldalon, de lesre futott.

9
    Baráth indítása volt túl hosszú.

8
    Selim Bouadla bal oldali beadása vágódott le Ignjatovic melléről.

7
    Kulcsárt szerelte simán Baráth a bal oldalon.

6
    Könnyedén felszabadított a DVSC védelme a sarokrúgást követően!

6
    Job rúghat szögletet a jobb oldalról.

4
    Ikenne-King elől tisztázott jól Korhut a jobb oldalon.

3
    Lovric indítása volt pontatlan.

2
    Rögtön az elején egy lap; Ignjatovic kapta, mert felvágta Sidibét!

A debreceniek indították el 90 perces útjára a labdát!

1

Egy 40-es számú Honvéd mezes fiatalember végezte el a kezdőrúgást!

Egészen pontosan egy nagyon szép hangú, piros-fekete sálas hölgy énekelte el Nemzeti Himnuszunkat! Szép pillanatok voltak ezek így meccs előtt!

Szól a magyar himnusz!

Itt ma nem lesz nehéz megkülönböztetni egymástól a csapatokat, tekintettel arra, hogy a DVSC tiszta fehérben, a Honvéd pedig szín feketében játszik majd!

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Baráth, Ignjatovic, Lovric, Alcibiade – Vécsei, Ikenne-King, Diarra, Hidi – Job, Daud. Vezetőedző: Marco Rossi

Debreceni VSC: Novakovic – Lázár, Mészáros, Máté, Korhut – Bódi, Szakály, Zsidai, Kulcsár, Se.Bouadla – Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér

Játékvezetők: Kassai Viktor (Erős G., Viszokai).

A bemelegítést már befejezték a csapatok, hamarosan kezdődik a mérkőzés!
    Egy érdekesség; Mindkét együttes, az utolsó 6 mérkőzéséből: 4 győzelemmel és 2 döntetlennel érkezik erre a találkozóra!
    Érdekes és izgalmas összecsapás elé nézünk, tartsanak velünk, azonnal kezdünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 – kor kezdődik.

A labdarúgó OTP bank liga 15. fordulójának szombat kora délutáni rangadóján a pillanatnyilag hetedik helyezett Bp.Honvéd fogadja a második pozícióban lévő Debrecen gárdáját a Bozsik stadionban!
    A bajnokságban eddig a Loki lőtte a legtöbb gólt és bár Kondás Elemér együttese a szezon elején inkább hazai pályán vitézkedett, legutóbbi két idegenbeli meccsén, Kecskeméten és Újpesten is fölényes győzelmet aratott!
    A Marco Rossi edzette kispesti együttes masszív középcsapat, de akár bármelyik előtte álló alakulatot megtréfálhatja, ahogy tette azt például a Puskás stadionban a Ferencváros- vagy Székesfehérvárott a listavezető Videoton ellen is!
    Hazai pályán a DVSC ellen sem esélytelen a Honvéd – sőt – viszont a hajdóságiak, kimondva-kimondatlanul a bajnoki címért szállnak harcba, így minden meccsen a győzelem igényével lépnek pályára!
    Az érdekesenek ígérkező meccs minden momentuma követhető lesz nálunk, élő, online, helyszíni, szöveges közvetítésünk segítségével!
    Jó mérkőzést és jó szórakozást kívánunk!