Hajdúböszörményi TE – Veresegyház VSK 2:2 (vége) | Cigánd – Létavértes SC 1:1 (vége) | Egri Fc – Fortress Felsőtárkány SC 1:4 (vége)
Videoton FC II. – Gyula 0:0 (vége) | Budaörs – Győri ETO FC II. 3:1 (vége) | Veszprém FC – Nagyatádi FC 3:0 (vége)
Hajdúböszörményi TE
2:2 (2:0)
Veresegyház VSK
szombat 23.11.2013, 13:00 • Vásár téri stadion, Hajdúböszörmény • NBIII - Nyugati csoport

Kedves nézőim, hihetetlen találkozón vagyunk túl!!
    Az első félidőben megmutatta erejét a Hajdúböszörmény, kétgólos előnyre is szert téve, habár a félidő végén több vendég akció is kimaradt. A második félidőben a HTE már kissé védekező felállással játszott a megnyugtató előny tudatában. A második játékrész felénél járva már a mérkőzés végét várta minden szurkoló, mondván, nagyon leült a meccs irama. S láss csodát világ, ezen imák meghallgató fülekre talált, habár nem pont úgy, ahogy a hazai drukkerek elképzelték: a csereként beálló Polyák Attila góljával szépíteni tudott a Veresegyház, ekkor viszont negyedóra volt hátra a találkozóból. A böszörményiek szívósan védekeztek, s eközben kontrákkal veszélyeztették az ellen kapuját. Így történt ez a 84. percben is, amikor Danielisz akasztotta meg a biztos gólhelyzetben lévő Ungit, ezzel mentve meg csapatát egy biztosnak tűnő góltól, s ezzel kiállítva magát. Az ekkor pályáról lezavart Danielisz nem tudta, hogy később hős vált belőle: a 89. percben Sztriskót buktatták a tizenhatoson belül, a tizenegyes ítélet-végrehajtója, Foró pedig magabiztosan vágta a kapu bal oldalába a labdát, ezzel döntetlenre lehozva ezt a drámai végkimenetelű mérkőzést!!
    Köszönöm szépen a figyelmet, kövessék figyelemmel további közvetítéseinket is! (15:00:39)

90+2
    A játékvezető nem hosszabbít tovább, lefújja ezt a drámai végződésű találkozót!

90+1
    Kozma Dániel próbálkozott volna még egy beadással, de leblokkolta labdáját Holecz.

90
    A játékvezető két perc hosszabbítást jelez.

89
    A Veresegyház gólt szerzett!

GÓÓÓL!
    HIHETETEN!!!
    A megítélt büntetőt FORÓ ARNOLD vágta a kapu bal oldalába, ezzel egalizálva!

87
    Foró áll a labda mögött, tudja, ha berúgja, egyenlítenek.

86
    TIZENEGYES!!!ELKÉPESZTŐ!!!
    Egy hatalmas kavarodást követően Sztriskó esik el, a játékvezető büntetőt ítél a Veresegyháznak!!

84
    Kontrázhatott a Böszörmény, mikor Nagy Zsolt indította Ungit, aki egy az egyben vezethette (volna) a labdát, ám hátulról, utolsó emberként felvágta őt Danielisz László, ez egyértelműen piros lap! A játékvezető nem is habozott, kiállította a játékost!

83
    Deák Bálint végezte el ezúttal a szögletet, s a beadásra Tömöri érkezett, ám nem találta el a labdát, de abban a pillanatban egy HTE-védő vágta el minél messzebbre a játékszert.

81
    Sztriskó középre kanyarintása után egy kisebb zűr alakult ki a Böszörmény ötösén belül, aminek a végén egy Veresegyház-játékos fejelt közvetlen közelről, ám Tömöri fölé tolta a labdát.

80
    Szögletrúgással jöhetnek a vendégek, akik vért ittak az utolsó 10 percre, küzdésük legalábbis ezt jelzi.

79
    A Veresegyház is kihasználja utolsó cserelehetőségét, Máté Zoltánt Siskó Manó váltotta.

78
    Érdekes 10 percnek nézhetünk elébe, hisz a veresegyháziaknak felcsillant a remény, elérhető távolságba került az 1 pont megszerzése.

77

GÓÓL!
    Egy szögletet követően még Tömöri bele tudott paskolni a labdába, ám a hosszú oldalon álló Olay középre játszotta, s POLYÁK ATTILA közvetlen közelről vágta a hálóba a játékszert!

75
    Negyedóra van hátra a mérkőzésből, s nem tévedek nagyot, ha azt mondom, az érdemi dolgok itt már eldőltek.

73
    Utolsó cseréjét használja ki a Hajdúböszörmény, Perendic helyére Fodor János érkezett.

72
    A mérkőzés végéhez közeledve egyre pontatlanabbá válik a játék, fáradnak a játékosok, s sokkal kevesebb támadást kezdeményeznek.