Fehérvár AV19 – Moser Medical Graz 99ers 3:1 (vége)
Fehérvár AV19
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Moser Medical Graz 99ers
vasárnap 24.11.2013, 17:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

Hatalmas küzdelemben, jó védekezéssel, öt meccses vereség széria után végre sikerül megszereznie mind a két pontot a Fehérvárnak. Folytatás kedden amikor ismét a Ljubljana lesz a vendég, kövessék az onlajnok.com-on a mérkőzést! (19:51:22)

60:00

59:57
    A végén három bunyó is kialakult a pályán.

59:55
    Kiállítások: Kinasewich gáncsolásért két perc, Picard fogásért két perc.

59:53
    A Volán gólt szerzett!
    ADAM NAGLICH ugrott ki és nem hibázott eldönti a mérkőzést!

59:14
    A kapu előtt kialakult kisebb bunyót, 2-2 büntetéssel jutalmazták a játék vezetők. A kiállított: Yellow Horn és Letandresse. Buli a hazai kapu előtt, továbbra is üres a vendége kapuja.

59:10
    Sabourin elindul lefelé és fel is jön helyére az extra támadó.

58:45
    Sabourin kapuja előtti bulival folytatódik a játék.

58:45
    Vendég időkérés.

58:12
    Sertich gyűjti be a korongot, továbbadja Kocsisnak aki ráemeli Sabourinra.

57:10
    Nem sikerül kialakítaniuk helyzetet a doktoroknak, remekül védekeznek a kék-fehéreknek.

55:11
    Továbbra is gráci letámadás jellemzi a mérkőzést.

54:32
    VanBallegooie lötte a tömegbe a kapu elé. Bálizs fogja!

54:00
    Strohmeier próbálja betuszkolni a korongot, de Bálizson ez sem jut át!

53:49
    Sarauer próbált passzolt a kapu elé, éppen elcsúszik a korong Kocsis ütője előtt.

52:11
    Kinasewich fordul rá a kapu mögül, Bálizs átér a túloldalra.

51:12
    Sikorcin lövi rá messziről, kijön Sabourinról, de az ismétlés elmarad.

50:42
    Sikerül kivédekezni az emberhátrányt!

49:39
    Sarauerék kontrázhattak emberhátrányban, a lövést védte Sabourin, buli a vendégek kapuja előtt.

49:14
    Reinthaller bombáját védi bravúrral Bálizs.

48:53
    Azonnal felállnak a hazai harmadban.

48:42
    Jackmant küldik ki testre ütésért.

48:33
    VanBallegooie lőtte rá távolról, Bálizs nem kockáztatott megfogta a korongot.

47:01
    Zusevics és Latendresse indulhatott volna meg, szerencsére a vonalbíró lest fúj.

46:21
    Jackman lőtte körbe a korongot, Banham ment érte, sajnos nem sikerül kapura fordulnia.

46:00
    Naglichék támadnak le, csak tilosra sikerül kiütniük a sógoroknak.

44:59
    Mihály lőhetett tisztán, a szép akció végül gól nélkül fejeződik be.

43:55
    Nagyon küzd a vendég csapat az egyenlítő gólért, a fehérváriak foggal-körömmel védekeznek.

42:32
    Banham vitte végig a pályán, majd a kapu mögül próbálta Sertichet megjátszani, sajnos az ellenfél olvasta a játékot.

41:30
    Moderer lőtte keresztbe. Lövés után Bálizsról jön ki a korong, továbbra is gráci nyomás jellemzi a 3. harmadot.

40:11
    Lafabvre lövi keresztbe a túloldalon érkező Latendressenek nem sikerül belenyúlnia.

40:01

40:00

39:49
    Lassen lőt éles szögből, nem sikerült meglepnie Bálizst.

39:33
    Ganahl lövése köt ki Bálizs lepkésében.

38:30
    Erdély lövését védi Sabourin.

37:55
    Reinthaler bombája jön le a fehérvári blokkról, majd sikerül is felszabadítani.

36:49
    Mindkét csapat kiegészül.

36:15
    Ganahl kocsolyázik be a harmadba,lövését Bálizs könnyedén védi.

35:06
    Latendresse kiállítása letelik, négy a négy ellen folytatódik a játék.

34:49
    A palánk melletti dulakodást páros büntetéssel jutalmazták a bírók. Banham és VanBallegooie a kiállított.

34:11
    Banham lőtt kapura, Sabourin ezt is fogja.

33:58
    Szirányi lő kapura lejön Sabourinról, sajnos az ismétlés elmarad.

33:24
    Sikerül azonnal felállni a vendég harmadban.

33:06
    Latendresset ül ki két percre.

31:59
    Latendresse tette vissza a korongot Lefebvrenek, Bálizs megint nagyot véd.

30:52
    Hazaiak teljes létszámban.

30:10
    Tokaji felszabadítja a nyomás alól a fehérvári harmadot.

29:40
    Ismét feláll a Graz. Megsorozták Bálizs kapuját, több korong is kijött róla, de egyet sem sikerül betuszkolniuk.

28:52
    Ismét fehérvári kiállítás, Pozsgai is kiül két percre bottal lökésért.

28:12
    Hazaiak teljes létszámban. Sikerült kivédekezni az emberhátrányt.

27:33
    Megint felállnak a doktorok. Picard lövését húzza le Bálizs.

27:10
    Felszabadít a Fehérvár.

26:55
    Sikerül felállniuk a gráciaknak. Szerencsére nem sikerül komoly helyzetet kialakítaniuk.

26:12
    Kocsis Ferencet küldik ki két percre. Az első fehérvári emberhátrány következik.

25:10
    Sarauer lőtt a kör széléről, osztrák blokkról vágódik le a korong.

24:29
    Vendégek teljes létszámban.

23:45
    Mihály lőtt Kovács passzából, az osztrákok hálóőre azonban a helyén volt

23:10
    Végre sikerül bevinni a korongot az ellenfél harmadába, a lövés után kisebb összetűzés alakul ki a kapu előtt.

22:29
    Emberelőnyben az ördögök, Lefebvret küldik ki két percre bottal lökésért.

20:23
    Jobban kezdi a harmadot a Fehérvár, Mihály lövése kerüli el az osztrák kaput.

20:01

20:00

19:06
    A Volán gólt szerzett! MIHÁLY ÁRPÁD elé került a korong, aki nem hibázott nagy gólt ragasztott az osztrákok kapujába. Assziszt: Yellow Horn

18:21
    Yellow Horn passzolhatott a másik oldalon érkező Banhamnek, sajnos Sabourin ezt is védi.

17:22
    Éledeznek a lőtt gól után az osztrákok, folyamatos helyzetek a volán kapuja előtt.

16:23

15:39
    A Graz gólt szerzett!
    Emberhátrányos góllal egyenlít a Graz csapata. A fehérvári kapus egyéni hibájából került a korong Latendresshez, aki továbbadta GUILLAUME LEFEBVRENEK, aki az üres kapuba lőtt. Gólpassz: Latendresse

15:33
    Egyenlőre sikerül felállni a vendégek harmadában.

14:23
    Ryan Kinasewichet küldik ki két percre.

13:11
    Reinthaler lőhetett a kék vonal közeléből, de a lövés kivágódik a pályáról.

12:20
    Továbbra is fehérvári nyomás jellemzi a mérkőzést, Yellow Horn lőtt kapura, Sabourin hárít.

11:20
    Naglich indulhatott meg megint, lövés helyett most a passzt választotta Sarauer tüzelt, sajnos a lövés elkerülte a gráci kaput.

10:31
    Letámadnak az ördögök, folyamatosan bent tudják tartani a korongot a vendég harmadban

08:38
    A ziccerbe került ADAM NAGLICH nem hibázott, egy csellel elfektette a kapust, majd az üres kapuba lőtt! Assziszt: Sarauer.

08:01
    Vincze nagyot küzdött a palánknál, majd Tóth lőhetett kapura, Sabourin hárít.

06:10
    Bálizs megint óriásit véd! Latendresse kapu mögül tette vissza a korongot Lefebvrenek.

05:42
    Bálizs nagy bravúrt mutatot be, Woger lövését hárította a magyar kapus.

05:10

04:10
    Banham és Naglich mehetett kettő az egyben. Sajnos nem sikerül lövésig eljuttatni az akciót.

03:10
    Páros kiállítás! Négy a négy ellen folytatódik a mérkőzés.

02:33
    Naglich teszi vissza a korongot Hetényi lövése jött le a gráci védőkről.

01:23
    Banham viszi be a korongot, majd a kapu mögül fordulva passz helyett a lövést hárította, de Sabourint nem sikerült meglepnie.

00:45
    Les után a bulit követve, Mihály lőtt laposan, Sabourin mutathatta be első védését.

00:01

A mai napon a SAPA Fehérvár AV19 a Graz 99ers csapatát látja vendégül az Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokban. A Graz egy pontra áll a felső háztól, míg a Fehérvár az 5 meccses vereség sorozatát szakítaná meg. Kövessék itt nyomon a mérkőzés eseményeit!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 9. Naglich (Sarauer), 20. Mihály (Yellow Horn), 60. Naglich – 16. Lefebvre (Latendresse)

Fehérvár AV19: Bálizs (Rajna) – Sertich, Jackman, Naglich, Sarauer, Kocsis – Szirányi, Tokaji, Benk, Yellow Horn, Banham – Pozsgai, Varga, Kovács, Erdély, Mihály – Hetényi, Orbán, Tóth, Sikorcin, Vincze – vezetőedző: Marty Raymond másodedző: Rob Pallin
    Moser Medical Graz 99ers: Sabourin (Stefaniszin) – Reinthaler, VanBallegooie, Zusevics, Latendresse, Lefebvre – Scalzo, Lassen, Ganahl, Day, Kinasewich – Picard, Coulombe, Strohmeier, Moderer, Woger – Schiechl, Laritz – vezetőedző: Petri Matikaien másodedző: Herbert Hohenberg

Játékvezetők: Podlesnik, Siegel, Dreier, Hofer.