– Dunaújváros 1:2 (vége)
1:2 (1:1)
Dunaújváros PASE
péntek 29.11.2013, 15:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Az őszi forduló utolsó találkozóját elveszítette hazai környezetben a Vasas. Az első félidő 1:1-es döntetlene után a második játékrészben jóval tudatosabban, taktikusabban futballoztak a vendégek, végül kihagyott ziccerek után Villám bombagólja döntött. Ezzel a győzelemmel a Dunaújváros pontszámban beérte a tabella elején a Nyíregyházát. Köszönjünk Kedves Olvasóink egész őszi figyelmét, tartsanak velünk a tavaszi fordulókban is! (17:26:24)

90+2
    Előreívelt labda előre a hazaiaktól, a védők könnyedén kivágták a játékszert.

90+1
    Szabadrúgáshoz jutott a Dunaújváros a hazai kaputól 25 méterre. Papp lövését Lékai magabiztosan hárította.

90
    Három perc lesz a ráadás.

88
    A vendégek rutinosan tartják a labdát, már az idővel is bőven játszanak.

87
    Boda kapott sárga lapot buktatásért.

86
    Azt kell mondanunk, hogy megérdemelt a vendégek vezetése, jóval többet tettek a gólért, mint hazai ellenfele.

85
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    VILLÁM BALÁZS bombájával vezet a Dunaújváros. Jobb oldalon húzta meg, a hazai kaputól 10 méterre beadás helyett a lövést választotta. És milyen jól tette a vendégek szempontjából, nagyon bevarrta éles szögből.

84
    A hazai szöglet nem jelentett veszélyt, kifelé jöhet a Dunaújváros.

83
    A hazaiak helyzetekig nem jutnak, a vendégek támadásában ugyanakkor mindig ott van a veszély.

81
    Szűk tíz perc maradt hátra, a kimaradó újvárosi helyzetek után lesz-e csattanó a végén?!

80
    Ato jött be Jakab helyett.

79
    Villám küldte be jobbról a labdát, középen Csehi öt méterről senkitől nem zavartatva centikkel fejelte fölé.

78
    Zamostny helyett Boka a pályán.

77
    Az előreívelt szabadrúgás nem jelentett veszélyt, les miatt a vendégek jöhetnek kifelé szabaddal.