31:25 (14:10)
S.L. Benfica
szombat 30.11.2013, 16:15 • Városi Sportcsarnok, Szeged • EHF Kupa

Köszönjük a figyelmüket! (17:44:38)

Végig vezetve, összességében magabiztosan nyert és jutott tovább a Pick Szeged portugál ellenfelével szemben. A szinte végig remekül védekező hazaiaknak a második félidő első 10 percében volt egy ramaty periódusuk, akkor egyenlített is a Benfica, de a vezetést egyszer sem tudta átvenni a vendégcsapat. A Pick összekapta magát, s végül gond nélkül érte el célját a második számú európai kupasorozatban.

Kettős győzelemmel, 56-49-es összesítéssel jutott a Pick Szeged az EHF-kupa csoportkörébe a portugál Benfica ellen.

60
    Mérkőzés vége. (31:25)

60
    Tatai védi Pedroso lövését a végén. (31:25) (31:25)

60
    BALOGH Zsolt újabb hatalmas bombája landol a jobb sarokban. (31:25) (31:25)

60
    Czina is a pályán a hazaiaknál. (30:25) (30:25)

59
    CARNEIRO lő szépen balátlövőből a bal sarokba. (30:25) (30:25)

59
    Sulc passzát BALOGH Zsolt varázsolja a jobb felső sarokba. Balogh fantasztikusan játszik. (30:24) (30:24)