ETO-SZESE – Csurgó 24:35 (vége) | Vác – PICK 23:31 (vége)
Váci KSE
23:31 (9:17)
OTP Bank - PICK Szeged
szerda 04.12.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

A Szeged az első félidő végén és a második játékrész elején lendületbe jött és komoly különbséget alakított ki. Tizenhárom gólos előnynél megelégedettséget lehetett érezni a vendégeken, a Vác pedig nem adta fel, minden labdáért nagyon megharcoltak és fel is jöttek végül egy tisztességes különbségű vereségre, elkerülték a kiütést.
    A meccs végén vastaps köszönti mindkét gárdát, meg is érdemlik.
    Nagyszerű meccset láthatott a váci publikum, a nyolc gólos vereség egy Pick Szeged ellen teljesen belefér. Harcosságuk dicséretet érdemel.
    A Szeged és a Vác részéről is csodálatos átlövésgólok születtek, nem bánta meg senki, aki ma kilátogatott erre a mérkőzésre. A végeredmény tehát 23-31.
    Köszönjük a figyelmet!
    ---- (19:23:47)

60
    Mérkőzés vége. (23:31)

60
    Székely hetese kipattant a kapufáról, amit Simányi beütött a kapuban, de a dudaszó pillanatában és a játékvezető végül nem adta meg a találatot. (23:31) (23:31)

Hetes a hazaiaknak. (23:31) (23:31)

ANCSIN nem kevésbé szép átlövése a túloldalon estében a rövid felsőben. (23:31) (23:31)

60

59
    SIMÁNYI csodálatos átlövésgólja középről, nemrég állt be. (23:30) (23:30)

59
    Két perc van hátra, támad a Vác a mínusz 7-ért, mert eladta a labdát a vendégegyüttes. (22:30) (22:30)

58
    LAURENCZ gyönyörű átlövéssel pókhálózta ki a bal felsőt. Rosta szépen zárt beállóban. (22:30) (22:30)

57
    Vranjes vitte le Rostát. Szabaddobás. (21:30) (21:30)

57
    VADKERTI nehéz szögből balról kapufás gólt szerez a hosszúba. (21:30) (21:30)

56
    Labdaeladás, Lendvay és Laurencz nem értették meg egymást, kidobták oldalra. Jön a Szeged. (21:29) (21:29)

56
    Larholm kapufája után újra a váciaké. Ismét vastaps a nézőtéren. (21:29) (21:29)

55
    Vendég időkérés. Pastor rendeli magához a szegedieket. Bár a szegedi győzelem nem forog veszélyben 5,5 perccel a vége előtt, de az utóbbi 10 percben nagyon szépen zárkózott fel a Vác. A Szeged most nem találja igazán a ritmust, kicsit kiengedtek plusz 13-nál, ami valahol érthető is. (21:29) (21:29)

55
    LAURENCZ pattintja be Mikler támaszkodó lába mellett a jobb felsőbe. (21:29) (21:29)

54
    Lendvay harcolt ki büntetőt. (20:29) (20:29)

53
    Lépéshiba, a mínusz 8-ért támad a Vác, a közönség hálás és vastapssal köszönti a hazai csapatot. (20:29) (20:29)

53
    Nem omlott össze a Vác és szimpatikusan harcol. Pályán Rosta István közben! (20:29) (20:29)

Váci KSE: Vitáris, Nagy L. – Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Lendvay, Rosta, Nikolicza, Laurencz, Gábori, Pál, Kökény, Kocsi, György, Joháczi
    OTP Bank - PICK Szeged: Tatai, Mikler – Mindegia, Kekezovics, Vadkerti, Hegedűs, Larholm, Fekete, Zubai, Ilyés, Balogh, Blazevic, Sulc, Garcia Parrondo, Vranjes, Ancsin

Játékvezetők: Baranyi Antal, Szloska Krisztián