PICK – ETO-SZESE 35:25 (vége) | Mezőkövesdi KC – Cegléd 25:27 (vége)
35:25 (20:11)
ETO-SZESE
szombat 07.12.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük a figyelmüket! (19:28:30)

Fölényes győzelmet aratott idei hazai búcsúján a Pick a győriek ellen. A különbség nagyjából a szünetre már kialakult, a második félidő sok szempontból örömjáték volt a hazaiaknak, akik éltek is ezzel a lehetőséggel. A győriek derekasan küzdöttek, de nem volt ma esélyük szorosabb eredmény elérésére.

60
    Mérkőzés vége. (35:25)

60
    GEBHARDT a jobb sarokba lövi a büntetőt. (35:25) (35:25)

60
    A túloldalon Tóth Emil harcol ki hetest. (35:24) (35:24)

60
    LARHOLM magabiztosan értékesíti a büntetőt. (35:24) (35:24)

59
    Larholm bejátszása után Hegedűs kap hetest. (34:24) (34:24)

59
    A büntetőt GEBHARDT lövi a jobb alsó sarokba. (34:24) (34:24)

58
    Terenyi harcol ki hetest a jobb szélen. (34:23) (34:23)

58
    Larholm bejátszását HEGEDŰS lövi be fordulásból, beállóból a bal sarokba. (34:23) (34:23)

57
    Gubó bejátszását TERENYI lövi be, ezúttal beállóból. (33:23) (33:23)

57
    Larholm passzát ANCSIN lövi a jobb felső sarokba, védhetetlen löket volt. (33:22) (33:22)

56
    GUBÓ balátlövőből lő nagy gólt a hosszú sarokba. (32:22) (32:22)

55
    Larholm passzát VRANJES lövi a bal alsó sarokba beállóból. (32:21) (32:21)

54
    Ancsin passzát Sullc lövi a bal sarok mellé, de a túloldalon Szabó lövését védi Tatai. (31:21) (31:21)