Széchenyi Bank-FTC - Debrecen 7:9 (vége) | PVSK-Füszért - Szolnoki Dózsa 10:16 (vége)
Széchenyi Bank-FTC - Debrecen

7:9

(4:2, 1:5, 0:2, 2:0)

szombat 07.12.2013, 18:03 • Népliget • E.ON Férfi OB I

Izgalmas lett a végjáték. Hiába tűnt úgy az elején, hogy hazai győzelem születhet, a második negyed rövidzárlat miatt elvesztették a mérkőzést a Ferencváros. A Debrecen támadásban teljesített jobban, mint fővárosi riválisa, és ennek köszönheti a három pontot. A zöldek nagyon sok technikai hibával játszottak, fórban többször is megremegtek és kicsúszott a labda a kezükből, ezt pedig egy Debrecen szintű csapat ellen nem engedhetik meg. A semleges nézők mindenképpen jót szórakozhattak ezen az estén, hiszen egy szoros összecsapást láthattunk. Köszönjük a figyelmüket, további szép estét kívánunk! (19:16:21)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Már a szépítés sem sikerül fél perccel a vége előtt.

32
    Jokic a keresztlécet lövi telibe.

31
    A távoli lövés a felső lécre száll, így kimarad a hazaiak kísérlete.

31
    Gárdonyi bravúrjai meccsben tartják a Fradit.

30
    Hamar eladják a labdát a hazaiak, így hatalmas lehetőséget hagytak ki ahhoz, hogy felzárkózzanak.

30
    Fórban a hazaiak, Varga Zsolt rögtön időt kér. Izgalmas lehet még az utolsó két és fél perc.

29
    AIDAN ROACH távoli bombája beakad a hálóba Péterfy feje felett! 7:9

29
    Chilkó fölé pattint a jobb oldalról.

28
    Több mint két negyednyi szünet után, újra Fradi gól! PAJÁN VIKTOR előnyből és centerből juttatja a játékszert a hálóba! 6:9

27
    Gárdonyi hatalmas bravúrja! Két méterre vele szemben Misic, azonban kitolja a vendég center lövését!

27
    Vendég időkérés.

27
    Fradi gól, azonban már közbe fújtak a játékvezetők, így érvénytelen a találat.

26
    Weszelovszky elaltatja védőjét, majd egy váratlan pillanatban ellövi hét méterről, de a labda a lécről a gólvonalra vágódik.

25
    Péterfy hátrányban tolja ki a bal szélről érkező lövést.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, először hozza el a labdát a Fradi.

24
    Vége a harmadik negyednek. Hiába a jó kapusteljesítmény Gárdonyi részéről, elől már majdnem két negyede gól képtelenek a zöldek. Kapusuk védéseinek hála, mégis maradt még esélyük a pontszerzésre, de ahhoz sokat kell javulni támadásban.

24
    Gárdonyi emberhátrányban is átlőhetetlen. Két kézzel tolja ki a jobb szélről érkező lövést.