Grundfos Tatabánya KC
23:28 (12:13)
OTP Bank - PICK Szeged
szerda 11.12.2013, 18:00 • Földi Imre Sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

A második félidő utolsó harmadára elfáradt a hazai csapat és nem tudta a lépést tartani a vendégekkel. A Szeged megérdemelt győzelmet aratott, azonban a Tatabányát dicséret illeti azért, hogy szorossá tudták tenni a mérkőzést. Köszönjük figyelmüket! (19:35:01)

60
    Mérkőzés vége. (23:28)

60
    Larholm kihagyja a hétméterest, a felső kapufát találja el. (23:28) (23:28)

60
    Törő lerántja Parrondót, 7-es jár érte. (23:28) (23:28)

59
    Blazevict is kiállítja a játékvezető egy lerántás miatt. (23:28) (23:28)

58
    PARRONDÓ középről lő szép gólt. (23:28) (23:28)

58
    Vranjes kap 2 percet lökés miatt. (23:27) (23:27)

58
    JUHÁSZ szépít jobb kettőből. (23:27) (23:27)

58
    MINDIEGA ismét átlövésből lő gólt, most a bal sarokba. (22:27) (22:27)

56
    MINDEGIA egy középről megeresztett átlövés gólt szerez a kapu jobb szélére célozva. (22:26) (22:26)

56
    KRIVOKAPIC jobb átlövésből eredményes. (22:25) (22:25)

55
    LARHOLM beverekedte magát középre, ahonnan könnyedén lő Paul jobb lába mellett a kapuba. (21:25) (21:25)

55
    HARSÁNYI jobb szélről teker egy labdát a kapuba. (21:24) (21:24)

54
    BALOGH beállóból eredményes, a kapu jobb sarkába talál be. (20:24) (20:24)

53
    KISS ÁDÁM jobb kettőből, átlövésből eredményes, Tatai mellet a kapu bal oldalába megy a labda. (20:23) (20:23)

52
    Parrondó lerántásért kap 2 percet. (19:23) (19:23)

52
    JUHÁSZ jobb kettőből lövi el labdát, Tatai lába között becsorog. (19:23) (19:23)