Valencia – Kubany 1:1 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Swansea City 1:0 (vége) | Din. Zagreb – Ludogorets 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Odessa 0:1 (vége) | Salzburg – Esbjerg FB 3:0 (vége) | Standard Liège – Elfsborg 1:3 (vége)
Zulte Waregem – FC Rubin Kazany 0:2 (vége) | Maribor – Wigan Athletic 2:1 (vége) | ACF Fiorentina – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (vége)
CS Pandurii – FC Paços de Ferreira 0:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – APOEL 2:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – Girondins Bordeaux 1:0 (vége)
Dynamo Kijev – Rapid 3:1 (vége) | Thun – KRC Genk 0:1 (vége) | SC Freiburg – Sevilla 0:2 (vége)
Estoril – Liberec 1:2 (vége) | Real Betis – Rijeka 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Olympique Lyon 1:2 (vége)
Apollon Limassol – Legia 0:2 (vége) | S. S. Lazio – Trabzonspor 0:0 (vége) | Sheriff – Tromsö 2:0 (vége)
Tottenham Hotspur – FK Anzsi Mahacskala 4:1 (vége) | PAOK – AZ Alkmaar 2:2 (vége) | Maccabi Haifa – Shakhter Karagandy 2:1 (vége)
GNK Dinamo Zagreb
1:2 (1:1)
PFK Ludogorets Razgrad
csütörtök 12.12.2013, 19:00 • Maksimir Stadion, Zagreb • Európa liga

Remek mérkőzésen nyert a Ludorgorets a Dinamo Zagreb otthonában. A bolgárok már az első félidőben vezetést szereztek, amit a horvát csapat még ki tudott egyenlíteni. A második félidőben hiába támadott rengeteget a Dinamo, a második bekapott gól után elment a kedvük, nem tudtak már egyenlíteni.
    A Ludogorets csoportelsőként lépett tovább, a Dinamo pedig negyedikként fejezte be a küzdelmeket és kiesett az Európa Ligából. (20:55:52)

90+2
    Szöglt a vendégeknek, de Espinho beadását lehúzza a levegőből Sandomierski.

90+1
    Espinho 16 méterről ismét remekül lőtt kapura ,de bravúrral védett Sandomierski.

90
    Csere a PFK Ludogorets Razgradnél: lemegy Abalo, bejön Stojanov.

90
    Kettő perc lesz a hosszabbítás.

89
    Beciraj adott be balról, de Lima 12 méterről mellé fejelte a labdát.

88
    Csere a PFK Ludogorets Razgradnél: lemegy Bezjak, bejön Juninho Quixada.

87
    Beciraj is megpróbálkozik egy lövéssel, de 22 méterről mellé kanyarodik a labda .