Valencia – Kubany 1:1 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Swansea City 1:0 (vége) | Din. Zagreb – Ludogorets 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Odessa 0:1 (vége) | Salzburg – Esbjerg FB 3:0 (vége) | Standard Liège – Elfsborg 1:3 (vége)
Zulte Waregem – FC Rubin Kazany 0:2 (vége) | Maribor – Wigan Athletic 2:1 (vége) | ACF Fiorentina – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (vége)
CS Pandurii – FC Paços de Ferreira 0:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – APOEL 2:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – Girondins Bordeaux 1:0 (vége)
Dynamo Kijev – Rapid 3:1 (vége) | Thun – KRC Genk 0:1 (vége) | SC Freiburg – Sevilla 0:2 (vége)
Estoril – Liberec 1:2 (vége) | Real Betis – Rijeka 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Olympique Lyon 1:2 (vége)
Apollon Limassol – Legia 0:2 (vége) | S. S. Lazio – Trabzonspor 0:0 (vége) | Sheriff – Tromsö 2:0 (vége)
Tottenham Hotspur – FK Anzsi Mahacskala 4:1 (vége) | PAOK – AZ Alkmaar 2:2 (vége) | Maccabi Haifa – Shakhter Karagandy 2:1 (vége)
Standard Liège
1:3 (1:1)
IF Elfsborg
csütörtök 12.12.2013, 19:00 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Európa liga

A második félidőben mutatott játékának köszönhetően megérdemelt vendég siker született.
    A belga csapatnak az első félidő 30.percében elfogyott az ereje és talán ennek is köszönhetik a mai vereséget. (20:50:53)

90+3
    Még a kapus kezében volt a labda a játékvezető lefújta a találkozót.

90+3
    Rohden lő kapura de a kapus megfogja a labdát.

90+2
    1 perc van hátra a beígért hosszabbításból és ha az asszisztens nem mutat lest meglehetett volna a vendégek 4. találata.
    Hedlund volt lesen.

90+1
    A sárga lapos Claesson hagyja el a pályát.
    Mobaeck folytatja a helyén.

89
    3 perc lesz a hosszabbítás.

88
    A hazaiak nem tudnak ellenfelük kapuja közelébe jutni.

87
    3 perccel a vége előtt eldőlni látszik a mérkőzés és abban az esetben, ha ez így marad az Elfsborg csapata végez a csoport 3. helyén.

86
    Biton lövése megy a kapu mellé.

85
    A csoport másik mérkőzésén a Salzburg magabiztos 3:0-ra vezet.

84
    Claesson kap sárga lapot gáncsolásért.

82
    A mai mérkőzést 10000 néző követte.

80
    10 perc van hátra a rendes játékidőből.

79
    A szögletet követően Cisse lő kapura, lövése megpattan Iandoli lábán így a kapus magabiztosan fogja meg a labdát.