A-Híd Szeged - OSC Újbuda 15:9 (vége) | Szolnoki Dózsa - YBL Waterpolo Club 22:4 (vége)
A-Híd Szeged - OSC Újbuda

15:9

(4:3, 4:2, 4:2, 3:2)

szombat 14.12.2013, 11:30 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük a figyelmüket! (12:40:16)

A vártnál talán kisebb különbségű, de így is magabiztos győzelmet aratott évbúcsúztató ingyenes matinéján az A-Híd Szeged a derekasan küzdő OSC ellenében. Minden negyedet hoztak egy-kétgólos előnnyel a hazaiak, így sikerükhöz nem férhetett kétség, s szépen búcsúztak az egész éves teljesítményt hangosan megköszönő közönségüktől.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Hosszú bejátszás a végén középre Tiba felé, megszerzik a labdát a hazai védők.

32
    Molnár Dávid gyorsan előretett labdájával MOLNÁR TAMÁS úszik végig egyedül a vendégtérfélen, majd nagy lóba után lő Varga hálójába: 15:9.

32
    Jansik kiállítása után Gyárfás lő a jobb sarok mellé.

32
    Kontrát fújnak centerben Molnár Tamás ellen, támadhat az OSC.

31
    Időt kér Vincze Balázs is, 1 perc 6 másodperc van még hátra.

31
    Suti lövését blokkolják a hazai védők a támadóidő lejárta pillanatában, ha gól, akkor sem adták volna már meg.

31
    1 perc 36 másodperc van még hátra a mérkőzésből.

31
    Decker eladott labdája balra, időt kér az OSC trénere.

30
    Tóth Zoltán lövését bravúrral védi Molnár Dávid a léc alól.

30
    Juhász bejátszása jobbról, most Tóth Mártont választják el a labdától a vendégek centerben.

30
    A támadóidő lejártakor KORÉNYI lő a bal szélről a hosszú alsó sarokba: 14:9.

29
    Juhász bejátszása jobbról, Molnár Tamást azonban centerben szerelik a vendégvédők.

28
    Deutsch bejátszását REGŐS centerből, fordulásból lövi a bal sarokba: 14:8.

28
    Jansik ejtését bravúrral szedi ki a jobb sarokból Varga Viktor.

28
    Suti passzát végül Szécsi lövi a kapu fölé.

27
    Kunac kiállítása után Regős lő közelről a bal kapufára, de a vendégeké marad a labda.

26
    Vincze bejátszását Kiss Csaba közelről még a felső kapufára ejti, a kipattanót azonban JANSIK a kapuba lövi: 14:7.

26
    Kontrát fújnak centerben Regős ellen, támad a Szeged.

26
    Kiss Csaba nagy passza balra HEGEDŰS felé, aki közelről behúzza a labdát a rövid sarokba: 13:7.

25
    Gyárfás bejátszását centerbe levadásszák a hazai védők.

25
    Kiss Csaba bejátszása hosszú centerbe, a vendégek kapusa szerzi meg.

25
    Megkezdődött a negyedik negyed, a ráúszásnál a Szeged, Jansik hozta el a labdát.

24
    Véget ért a harmadik negyed.

24
    Seman kiállítása után a bal szélen lövés közben csúszik ki a labda Tóth Zoltán kezéből, így oda a lehetőség.

24
    Kontrát fújnak centerben Seman ellen, támadhat az OSC.

23
    Korényi büntetőjét a bal sarokból bravúrral szedi ki Molnár Dávid!

23
    Regős harcol ki centerben ötméterest.

23
    Kiss Csaba passzát JUHÁSZ lövi távolról, középről szépen a bal felső sarokba: 12:7.

23
    Rossz bejátszás centerbe Szentesi felé, a szegedieké a labda.

22
    JUHÁSZ könyörtelenül vágja középen a léc alá a büntetőt: 11:7.

22
    Juhász bejátszása után Seman harcol ki ötméterest centerben

22
    Szentesi ellen kontrát fújnak centerben, támadhat a Szeged.

21
    Kiss Csaba kezéből kicsúszik a játékszer, jöhet az OSC.

21
    Korényi távoli lövése is a blokkról pattan fölé, a szegedieké a labda.

21
    Tóth Márton remek bejátszását Suti kiállítása után MOLNÁR TAMÁS centerből azonnal gólra váltja, a bal sarokba bombáz: 10:7.

20
    Gyárfás lövése a blokkról fölé száll, támadhatnak a hazaiak.

20
    A sarokdobás után Decker lövését is védi Varga Viktor.

20
    Sánta harcol ki ötméterest centerben, de Molnár Tamás büntetőjét Varga fölé üti!

19
    Tiba remek passza KORÉNYI felé, aki közelről, kissé jobbról lő nagy gólt a hosszú sarokba: 9:7.

19
    Jansik bejátszása a megúszás végén balról, TÓTH MÁRTON pedig a kapuba húzza a labdát: 9:6.

19
    Rossz bejátszás centerbe jobbról Gyárfástól, a hazai védők szerzik meg.

18
    Kontra középen Tóth Márton ellen, támadhat az OSC.

18
    Deutsch passzát GYÁRFÁS lövi a jobb szélről a rövid alsó sarokba: 8:6.

17
    Rossz bejátszás középre Vincze felé, a vendégeké a labda.

17
    Decker kiállítása után Deutsch lövését védi Molnár Dávid.

17
    Megkezdődött a harmadik negyed, a ráúszásnál az OSC, Deutsch hozta el a labdát.

A félidőben a vártnál kisebb különbséggel vezet a Szeged, akiknek a támadójátékukkal alapvetően nem lenne eddig nagy gond, ellenben védekezésben kissé soknak tűnik az öt bekapott gól. Az OSC keményen tartja magát, ha minden így marad a folytatásban is, akkor az előre tervezettnél sokkal jobban meg kell majd küzdenie Vincze Balázs fiainak a mai sikerért.

16
    Véget ért a második negyed.

16
    Hegedűs félpályáról eleresztett lövését Áts fölé tolja, de a sarokdobás rendes elvégzésére már nem marad idő.

16
    A gyors vendégakció végén TÓTH ZOLTÁN lő hatalmas gólt a bal alsó sarokba: 8:5.

16
    KISS CSABA újabb hatalmas gólja kissé jobbról, a léc alá küldte a védhetetlen bombát: 8:4.

16
    Tóth Zoltán büntetőjét kivédi Molnár Dávid!

16
    Gyárfás bejátszása után centerben Regős harcol ki ötméterest.

16
    A megúszás végén KISS CSABA lő kissé jobbról a hosszú alsó sarokba: 7:4.

15
    Gyárfás bejátszása után centerben halásszák el a labdát a szegedi védők.

15
    Időt is kér Becsey Péter, az OSC vezetőedzője.

15
    Lejár a hazai támadóidő, kései a bejátszás centerbe Seman felé, a vendégeké a labda.

15

14
    Hegedűs bejátszása rossz balról, Áts kaparintja meg a labdát.

14
    Tóth Zoltán remek bejátszását TIBA húzza remekül centerből a bal sarokba: 6:4.

13
    Jansik lövését védi Áts, majd Decker ellen fújnak kontrát, jöhet az OSC.

13
    Suti lövése kivágódik a bal kapufáról, a szegedieké a labda.

13
    Juhász teszi át jobbról a túloldalra a labdát HEGEDŰS felé, aki egyből lő a jobb sarokba: 6:3.

12
    Kontrát fújnak az OSC ellen, támadhat a szegedi csapat.

12
    Balla kiállítása után Kunac kissé balról eleresztett lövését védi Áts.

11
    Suti lövését Kunac blokkolja, majd rossz bejátszás centerbe Császártól, jöhetnek a hazaiak.

11
    Simon kiállítása után Juhász passzát TÓTH MÁRTON lövi középről a kapu közepébe: 5:3.

10
    Hegedűs kiállítása után Szentesi közeli húzását védi Molnár Dávid.

9
    Juhász bejátszását centerből Sánta lövi fölé.

9
    Megkezdődött a második negyed, a ráúszásnál a Szeged, Tóth Márton hozta el a labdát.

8
    Véget ért az első negyed.

8
    Kontra Regős ellen, a megúszás végén Kunac kapufát lő, az előretett labdát pedig SZENTESI ejti a kapus fölött a hálóba: 4:3.

8
    31,2 másodperccel a negyed vége előtt a vendégek trénere is időt kér.

8
    Molnár Tamás bejátszását Sánta centerből már csak továbbtenni tudja, kapura lőni nem, így Áts kapusé a labda.

8
    Molnár Tamás kiállítása után SZENTESI közelről húzza a labdát a bal sarokba: 4:2.

7
    JUHÁSZ ejt remekül kissé jobbról, távolról a hosszú sarokba: 4:1.

7
    Kunac kiállítása után Deutsch passza hosszú balra, jöhet a Szeged.

6
    MOLNÁR TAMÁS középről vágja a labdát a bal sarokba: 3:1.

6
    Szentesi játszik remekül a kapu elé GYÁRFÁS felé, aki kissé jobbról lő a hosszú sarokba: 2:1.

6
    Nagy bejátszás centerbe jobbról Molnár Tamás felé, aki a jobb sarok mellé húzza a labdát.

5
    Sutit kiállítják, időt kér a hazai mester.

5
    Szécsi passzát Suti lövi a kapus segítségével a felső kapufára, a hazaiaké a labda.

4
    Tóth Zoltán passzát Tóth Márton lopja le a levegőből, támadhat a hazai csapat, de kontrát fújnak Tóth Márton ellen.

4
    Decker középről eleresztett lövését remekül blokkolják a vendégvédők.

4
    Tiba távoli lövése száll fölé a blokk segítségével.

3
    HEGEDŰS első lövését balról, közelről még védi Áts, de a kipattanó utáni lövéssel szemben már tehetetlen a kapus: 2:0.

3
    Tóth Márton lő középről, Áts véd, sarokdobás.

2
    Császár lövését a jobb szélről védi a hazai kapus.

2
    Rossz bejátszás balról Tóth Márton felé, támadhat a vendégcsapat.

1
    Korényi lövését a bal szélről védi Molnár Dávid..

1
    Remek bejátszás centerbe Hegedűstől, SEMAN húzza a labdát a kapu közepébe: 1:0.

1
    A meccs elkezdődött, az első ráúszásnál a Szeged, Tóth Márton hozta el a labdát.

Az OSC összeállítása: 1 Áts Bertalan, 2 Korényi Balázs, 3 Gyárfás Tamás, 4 Deutsch Máté, 5 Szécsi Dávid, 6 Simon Adrián, 7 Balla Viktor, 8 Regős Áron, 9 Suti Gábor, 10 Tóth Zoltán, 11 Császár György, 12 Tiba Péter, 13 Szentesi Ádám, 14 Varga Viktor. Edző: Becsey Péter

A Szeged összeállítása: 1 Nagy Viktor, 2 Decker Ádám, 3 Jansik Szilárd, 4 Sánta Dániel, 5 Vincze Márk, 6 Kiss Csaba, 7 Hegedűs Gábor, 8 Godó Norbert, 9 Molnár Tamás, 10 Juhász Zsolt, 11 Aljosa Kunac, 12 Tóth Márton, 13 Lukas Seman, 14 Molnár Dávid. Edző: Vincze Balázs

A szegedi pólómatiné ingyenes lesz a szurkolók számára.

A férfi vízilabda OB I 13. fordulójában szombat késő délelőtt a 25 pontjával 4. helyezett A-Híd Szeged fogadja a 9 ponttal 12. helyezett OSC csapatát. A meccs toronymagas esélyese a szegedi gárda, akik nyilván szeretnének egy szép és magabiztos sikerrel elbúcsúzni ettől az esztendőtől saját közönségük előtt.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 11:30 - kor kezdődik.