Budapešť – Nové Zámky 6:8 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 5:8 (vége)

Az Újpest gólt szerzett!
    Micsoda gól!! HORVÁTH ANDRÁS húzta el Krajcovic előtt a korongot és az üres kapuba talált.
    Gólpassz: Dubetz és Sweeney.

57:19
    A buli után maradt a harmadban a korong és egy kijátszott akció végén SOMMER TAMÁS talált a kapuba, 19 másodperc telt el az emberhátrányból.
    Gólpassz: Virág Csaba és David Coleman.

A góllal az Érsekújvár kiegészült!

57:00
    Újpesti emberelőny!
    Miroslav Stefanka gáncsolta a kapu előtt Colemant, ezért két perc járt.

48:21
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    A támadó harmadban nem vették észre, hogy Horváth cserére megy, így a neki szánt passz nem volt jó és az ellen támadásból Frolik passzát lőtte be LUBOMIR HURTAJ.
    Gólpassz: Frolik Martin.

44:45
    Az Érsekújvár kiegészült!

42:55
    A buli után ONDREJ STEFANKA megugrott ziccerben és Hajek kapujába talált.

A gól emberhátrányban született!

42:45
    Dominik Kubica lökte fel Farkas Lőrincet gól heéyzetben, így kettő percet kapott.

39:34
    Ondrej Stefanka vitt be egy korongot majd passzolt át ALBIN PODSTAVEKNEK, aki az üres sarokba lőtt.
    Gólpassz: Marek Dubec és Ondrej Stefanka.

36:16
    A korong az Érsekújvár harmadában volt, majd SZIRÁNYI DÁNIEL szánta el magát lövésre és a korong a kapuba is került.
    Gólpassz: Pichler Ádám.

31:45
    Egy gyors támadás melynek végén DAVID COLEMAN talált a kapuba.
    Gólpassz: Virág Tamás és Crichton.

27:54
    Nagy kavarodás a kapu előtt, melynek végén MAREK DUBEC talált a kapuba.
    Gólpassz: Albin Podstavek.

25:00

23:38
    Horváth lövésébe ér bele Krajcovic és ezután ért még bele Dubetz, de a korong a kapufáról kifele jön.

23:00
    Martin Zajac megy ki két percre akadályozásért.

15:42
    Itt a következő gól, ANDREJ SUCHARDA kapott egy passzt a kék vonalon és onnan kilőtt a kapu bal sarkát.
    Gólpassz: Weissmann Erik és Lubomir Hurtaj.

A góllal az Újpest kiegészült!

14:37
    Az Érsekújvár kiegészült és 1:49-ig emberelőnyben játszik!

14:25
    Eddig tartott az emberelőny!
    Zalavári Bence megy ki akadályozásért.

13:40
    Egy eladott koronggal WEISSMANN ERIK ment kapura ziccerben és Hajek mellett a kapuba talált.
    Gólpassz: Lubomir Hurtaj és Pavol Pavesic.

A gól emberhátrányban született.

12:37
    Martin Baron megy ki két percre akadályozásért.

12:20
    Baron lőtt kapura ami mellé ment, majd Podstavek lőtt oldalról kapufát!

10:57
    Potyognak a gólok ebben a harmadban. Weissmann vitt be egy korongot, majd Siska lőtt kapura, ami kijött Hajekről és az érkező FROLIK MARTIN talált a kapuba.
    Gólpassz: Michal Siska.

8:46
    Fellégezhetett az Érsekújvár, de egy kontra megint Újpest gólt eredményezett, így már a lilák vezetnek, a gólt VIRÁG CSABA csapatkapitány lőtte.

8:16
    Egy játékos visszajött!

6:16
    Zajac Martin megy ki két percre fogásért.

5:05
    A kontrábol egy gyors támadás után TICKNIS CODY B. CRICHTON talált Krajcovic mellet a kapuba.
    Gólpassz: Kyle Dakota Dubetz.

Crichton a második meccsét játssza az Újpestben.

2:23
    Az Érsekújvár csapata feltudott állni és MAREK DUBEC közelről a kapuba lövi a korongot.
    Gólpassz: Albin Podstavek és Zajac Martin.

A góllal az Újpest kiegészült.

1:23
    Érsekújvári emberelőny!
    Sweeney kapott két percet bottal lökésért.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 6. Crichton (Dubetz), 9. Virág, 32. Coleman (Virág, Crichton), 37. Szirányi (Pichler), 58. Sommer (Virág Cs., Coleman), 59. Horváth (Dubetz, Sweeney) – 3. Dubec (Podstavek, Zajac), 11. Frolik (Siska), 14. Weissmann (Hurtaj, Pavesic), 16. Sucharda (Weissmann, Hurtaj), 28. Dubec (Podstavek), 40. Podstavek (Dubec, Stefanka O.), 43. Stefanka O., 49. Hurtaj (Frolik)

UTE Újpest Budapešť: Hajek (Szabó G.) – Zalavári, Maklári, Szirányi, Pichler, Farkas – Horváth, Bereczki, Sweeney, Dubetz, Crichton – Garbacz, Sommer, Németh, Virág Cs., Coleman – Kovács, Dömötör, Fekti, Virág T.
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic (Chovan) – Siska, Pavesic, Hurtaj, Frolik, Weissmann – Sucharda, Baron, Uram, Caladi, Polcik – Zajac, Král, Podstavek, Dubec, Stefanka M. – Hardi, Kubica, Kortko, Stefanka O., Uhnák.

Játékvezetők: Halassy György, Varjú Árpád – Székely Gergely, Kormos Dávid.