Oroszország_dup – Magyarország_dup 34:31 (vége)
Oroszország_dup
34:31 (19:16)
Magyarország_dup
péntek 20.12.2013, 18:00 • Messzi István Sportcsarnok, Kecskemét • Hírös Kupa (U18)

A magyar U18-as kézilabda válogatott második Hírös Cup mérkőzésén vereséget szenved a szívósan játszó orosz csapat ellen. A mieink végig küzdöttek, nagy hátrányból tették nyitottá az utolsó percekben a mérkőzést, azonban megfordítani nem tudták már azt, így három gólos orosz diadallal zárult a találkozó! A közönség így is megtapsolta a srácokat, búsulásra nincs semmi ok, felszántották a pályát a magyar fiúk.

Holnap csapatunk 13 órakor mérkőzik meg a torna zárómérkőzésén a franciákkal, találkozunk akkor, mostanra köszönjük a figyelmüket,

Oroszország – Magyarország 34-31 (19:36:40)

60
    Mérkőzés vége. (34:31)

60
    Rózsavölgyi védi még a végén Bolotin ziccerét, vége a meccsnek. (34:31) (34:31)

60
    BOLOTIN átbújik két védő között, és eldönti a mérkőzést! (34:31) (34:31)

59
    Elveszik a labdát az oroszoktól, mi jöhetünk, azonban Bartók elkapkodja, és rosszul játssza be Árpásinak. (33:31) (33:31)

59
    Fekete viszont kihagyja a hetest! (33:31) (33:31)

58
    Borzykint kiállítják! (33:31) (33:31)

58
    BOLOTIN értékesítette a megítélt hétméterest. (33:31) (33:31)

57
    BARTÓK gyors ellentámadásból beveszi az orosz kaput! (32:31) (32:31)

57
    BOLOTIN eredményes átlövésből a kapufa segítségével. (32:30) (32:30)

56
    ÁRPÁSI-t sikerül megtalálni a falban, be is dobja a beállónk! (31:30) (31:30)

56
    Támadóhiba az oroszoknál, nálunk a labda! (31:29) (31:29)

55
    Árpási átemeli Ushakovot, aki kitornássza a lövést! (31:29) (31:29)

55
    Megszerzi Fekete a labdát, kiegészülünk! (31:29) (31:29)

54
    Bartók is elvéti sajnos magyar oldalon. (31:29) (31:29)

54
    Rózsavölgyi kivédi Pasenov szélről jövő kísérletét, felrobban a csarnok, a magyar csapat támad. (31:29) (31:29)

53
    BARTÓK emberhátrányból óriási erővel talál be Sergeev felett! Nagyon fontos gól, időt is kérnek az oroszok! (31:29) (31:29)

53
    Fiar Dánielt ütésért állítják ki két percre, apró szépségtapasz, hogy mi jöhetünk támadással. (31:28) (31:28)

52
    VARJU lerohanásból eldobja a vendégek kapusa mellett a játékszert, már csak három gól a lefaragandó hátrány! (31:28) (31:28)

Szeitz Gergő

Oroszország_dup: Ushakov, Sergeev – Alintsinovich, Prokopyev, Bolotin, Svistunov, Santalov, Ashirov, Borzykin, Elistratov, Kornev, Dashko, Karibov, Furtsev, Pasenov, Sharkov

Szövetségi Kapitány: Alekseev Aleksandr

Magyarország_dup: Pásztor, Rózsavölgyi – Varju, Bartók, Urbán, Fekete, Fiar, Újvári, Füzi, Schmid, Mezei, Mikita, Ligetvári, Pásztor, Gábor, Ménési, Árpási

Szövetségi Kapitány: Gyurka János

Játékvezetők: Baranyi Antal, Szloska Krisztián