EC Klagenfurt AC – Fehérvár AV19 3:2 (1:0 szétlövés után)
kedd 07.01.2014, 19:15 • Stadthalle Klagenfurt, Klagenfurt • EBEL

Mérkőzés vége. (21:47:08)

65:00
    A EC Klagenfurt AC csapata nyerte a szétlövést.
    Eldől a mérkőzés! JOHN LAMMERS jár túl Hetényi Zoltán eszén! Sajnos nem sikerül győzni!

Szétlövés kezdete.

Nem hoz gólt a hosszabbítás, így a döntés a szétlövésre marad. A tét egy bajnoki pont!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:01
    Megkezdődik a hosszabbítás utolsó perce.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

A záró harmad – a második játékrészhez hasonlóan – is 1-1-es eredményt hoz, így nincs döntés a rendes játékidőben. Mindkét csapat gazdagodott egy ponttal, aki megnyeri a mérkőzést, még egyet zsebre tehet! Reméljük, mi örülhetünk majd a végén!

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

58:01
    A rendes játékidő utolsó két perce kezdődik meg.

46:17
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Egyenlít a Volán, megint emberelőnyös találat! RICHARD JACKMAN 13 másodperccel a büntetés lejárta előtt még mattolja Swette kapus! 2-2!
    Gólpassz: Mihály Árpád és Szirányi Bence.

44:30
    Thomas Pöck (KAC) ül le két percre a játék késleltetéséért! Előnyben a Volán!

41:22
    A Klagenfurt gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Vezetnek az osztrákok! PATRICK HARAND találatával fordítanak a klagenfurtiak! 2-1!
    Gólpassz: John Lammers.

40:56
    Hazaiak teljes létszámban a jégen.

40:01

A második harmad már gólokat is hozott, mégpedig igazságos eloszlásban. Yellow Horn révén a fehérváriak szereztek vezetést a 28. percben, majd Lundmark révén egalizáltak az osztrákok. A döntés tehát a záró harmadra marad, vagy jöhet a hosszabbítás!

40:00

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik meg.

38:56
    Tyler Spurgeon (KAC) áll ki két percre fogásért!

34:50
    GÓÓÓL! Egyenlítenek a hazaiak! JAMIE LUNDMARK jár túl Hetényi Zoltán eszén! 1-1!
    Gólpassz: Tyler Scofield és Tyler Spurgeon.

34:50
    Szirányi Bence (Fehérvár) kap két perces büntetést bottal akasztás miatt!

27:31
    GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal vezetnek a magyarok! COLTON YELLOW HORN lövését nem tudja hárítani Swette! 0-1!
    Gólpassz: Adam Naglich és Frank Banham.

26:20
    Martin Schumnig (KAC) korcsolyázik le két percre bottal akasztásért!

25:57
    Szerencsére a második előnyével sem tud élni az osztrák együttes, kiegészül a Volán!

23:57
    Szirányi Bence (Fehérvár) ül le két percre bottal akasztásért, előnyben a Klagenfurt!

20:01

Gól nélküli döntetlennel zárul az első harmad. Mindkét együttesnek volt lehetősége a vezetés megszerzésére, de egyelőre még nem rezdült a háló! A hazaiak tizenkét, a vendégek tizennégy kaput eltaláló lövést jegyezhettek fel az első húsz perc alatt.

20:00

19:01
    Az első harmad utolsó perce kezdődik meg.

14:38
    Kiegészülnek a fehérváriak, szerencsére a hazaiak sem tudtak élni az első előnyükkel.

12:38
    Tokaji Viktor (Fehérvár) látogatja meg a büntetőpadot két percre bottal akasztásért, most a hazaiak kerülnek előnybe!

04:50
    Nem sikerül kihasználni az előnyt, kiegészülnek az osztrákok.

02:50
    Michael Siklenka (KAC) megy ki két percre fogásért, emberelőnyben a SAPA Fehérvár AV19!

00:33
    A hazaiak kapujában René Swette, míg a fehérváriak ketrecében Hetényi Zoltán kezd.

00:01

EC Klagenfurt AC: Swette (Weinhandl) – Iberer, Siklenka, Lammers, Schuller, Lundmark – Pöck, Schumnig, M. Geier, Schellander, S. Geier – Reichel, Furey, Scofield, Spurgeon, Koczera – Isopp, Vallant, Pirmann, Harand, Fretter

SAPA Fehérvár AV19: Hetényi Zoltán (Rajna) – Sertich, Varga A., Naglich, Sarauer, Banham – Szirányi, Tokaji, Kovács Cs., Magosi, Mihály – Orbán, Jackman, Benk, Tóth G., Yellow Horn – Hetényi Péter, Pozsgai, Németh A., Nemes, Kocsis.

Folytatódik az EBEL 2013/14-es kiírása, a SAPA Fehérvár AV19 ezúttal Klagenfurtba látogat.
    A fehérváriak számára nagyon fontos mérkőzés következik, hiszen az osztrákoknak ugyanannyi pontja van, ráadásul, ha a Volán a felsőházban szeretné kezdeni a rájátszást, akkor bele kell húznia, hiszen a 6. hely nyolc pontra van a kék-fehérektől!
    Formát tekintve hasonlóan áll a két együttes, az idei egymás elleni csatákból viszont a hazaiak jöttek ki eddig jobban! Itt az idő javítani!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:15 - kor kezdődik.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 35. Lundmark (Scofield, Spurgeon), 42. Harand (Lammers), utolsó bünt. Lammers – 28. Yellow Horn (Naglich, Banham), 47. Jackman (Mihály, Szirányi)