ZF-Eger - Olympiakos

12:11

(3:2, 3:2, 3:2, 3:5)

szerda 08.01.2014, 19:00 • Eger, Bitskey Aladár uszoda • Vízilabda BL

Sajnos a mérkőzés végére a támadójátékuk nagyon felerősödött és a mi védelmünk se ügyeskedett, így három gólos előnyből az utolsó pillanatig izgulnunk kellett. Végül Bisztritsányinak köszönhetően, aki az egész találkozón pazarul védett megmaradt egy gól az előnyünkből és az új évet győzelemmel kezdtük és a Bajnokok Ligájában megszereztük első pontjainkat. A mérkőzés legjobbjai három-három góllal Salamon, NToskas és Mallarach-Guel.
    Köszönöm a figyelmüket! (20:16:13)

8
    Sikerült elvesztenünk a labdát, Gounas és Fountoulis meg úszott, Graham követte őket, végül az utóbbi görög jutott lövéshez, de a közvetlen közelről leadott lövését Bisztritsányi hatalmas bravúrral hárítani tudta!

8
    Fountoulis középről Bisztritsányi hóna alatt talál be.

8
    Bedőt is kiküldték, így kettős emberelőnybe kerültek.

8
    Időt kér az Olympiacos.

8
    Biros gyorsan megkapja a második személyijét.

8
    Graham lőtt jobbról, de Galanidis védett.

7
    Igyekszünk az időt húzni, ennek a meccsnek meg kell lennie.

7
    Biros első hibája után Kolomvos marad üresen és nem hibázik.

6
    Jót tett az időkérés, Kovács eredményes utána. Újra három közte.

6
    Vlachopoulos begyűjti a második hibáját, majd időt kérnek a hazaiak.

5
    Mourikis centerből eredményes.

5
    Vlachopoulos kiállítása után Lőrincz talál be, ő is a bal szélről eredményes.

4
    Gól a másik oldalt is Fountoulis szerez gólt, Varga végleges kiállítása után.

4
    Pontiekas a harmadik hibáját gyűjti be. Bátori ezt végre gólra váltja a bal szélről.

3
    Bisztritsányi mutatott be újabb bravúrt egy görög próbálkozásnál.

3
    Biros középről lőtt kapura, de sajnos ez se talált utat a kapuba. Galanidis védett.

2
    Mallarach-Guel bal szélről lőtt, de Bisztritsányi védeni tudott.

2
    Graham bejátszása azonban pontatlan, újabb elrontott támadás.

2
    Schizast végleg ki küldik.

1
    Graham kiállítása után NToskas lő gólt középről.

1
    Lejár a támadóidő, görög támadás jön.

1
    Graham negyedszer is elhozza a labdát, Vlachopoulos elől most.

Ezt a negyedet is 3-2-re nyerte a magyar csapat és már 1-2 pazar védekezést is bemutattunk, bár támadásban sok a pontatlanság. Azonban ennek a három gólnak elégnek kell lennie a győzelemhez, ez eddig látottak alapján. Reméljük így is lesz!

8
    De Gór-Nagy elcsípett egy átadást, így marad a három gól a javunkra!

8
    Lejárt a támadóidő, még egyet támadhatnak a görögök.

8
    Sikerült kivédekezni, majd Graham szerzett labdát Mourikistől.

7
    Kovács lövését blokkolták, majd visszaúszásnál ki is állítják! Időt kér az Olympiacos.

7
    Kontra a görök ellen! Növelhetjük négyre az előnyt!

6
    Bátori bal szélről használja ki a fórt!

6
    Pontikeas gyűjti be a második személyiét.

6
    Bődületes gólt lőtt Mallarach-Guel a jobb oldalról! A kapufa is segített neki, de így ez se von le az érdemeiből! Ő is harmadszor talál be ma!

6
    Eladott labda nálunk, jöhetnek a görögök!

5
    Kolomvos kapott nagyszerű bejátszást középen és lőtt is közvetlen közelről, de Bisztritsányi óriási bravúrral védeni tudott! Ezzel javította az előbbi hibáját!

5
    Bundschuh-t állítják ki, ezzel ő már nem térhet vissza.

4
    Salamon szerzi meg harmadik gólját. Gounas ugyan blokkolt, de így is befért a jobb felsőbe, a kapufa is segített nekünk.

4
    NToskas hozza közelebb a vendégeinket, Vlachopoulos adta a gólpasszt. Most sajnos szabadon hagyta a kapu jobb oldalát Bisztritsányi, oda érkezett a lövés.

4
    A játékvezetők ezt vissza is adják, kontra nekik is!

3
    A sarokdobás után kontrát harcolunk ki!

3
    Gór-Nagyot állítják ki! Előbb Fountoulis lőtte ki a jobb kapufát, majd egy másik görög lövésnél Bisztritsányi ütötte kapu mellé labdát!

2
    Bátori viszont pontatlan bejátszás küld a kapu elé, így gyorsan visszaadjuk a játékszert.

2
    Fountoulis vágta középről kapu fölé! Most jól védekeztünk!

2
    Biros védhetetlenül lőtte ki a bal felső sarkot!

2
    Delakas ellen harcolt ki Hárai büntetőt. Kiállítás is.

1
    Delakas középső löketét Hárai blokkolta. Támadhat a ZF!

1
    Bátori adja el, Mallarach-Guel csípte el a labdát.

1
    Újra mienk az első támadás joga, Graham Vlachopoulos elől hozta el a labdát.

Ezt a negyedet is hoztuk, bár a védelem még most se stabil, Bisztritsányit viszont dicséret illeti! Nagyon jól véd a hazai kapus. Azonban a találkozónak még nincs vége, reméljük tartani tudjuk az előnyünket!
    Tartsanak velünk!

8
    Rosszak voltak a passzok, így Birosnak kellett lőnie távolról és mellé is ment!

8
    Salamon harcolt ki emberelőnyt Schizas szerezte meg a második büntetését.

8
    Időt kér az Eger az utolsó támadásra!

8
    Újra Mallarach-Guel próbálkozott Bisztritsányi eszén túljárni a jobb szélről, de most se sikerült! Jól véd a hazai kapus!

8
    Lejárt a támadóidőnk, jöhet az Olympiacos.

7
    Lőrinczet jutalmul ki is küldik a bírák, de ezt az emberhátrányt is kivédekeztünk Mallarach-Guel jobb szélről lőtte telibe a kapusunk.

7
    Lőrincz szerez góóólt! Graham adott újra gólpasszt, ezzel újra kettő az előnyünk.

6
    Mallarach-Guel lövését jobbról védte Bisztritsányi. A görög fiút visszaúszásnál ki is állították.

6
    Biros távolról középről szerzi meg újra a vezetést. A bal sarkot választotta és jól tette. A gólpasszt Graham adta.

5
    Delakas a bal oldalról a jobb kapufát találta el. Szerencsére nem vették át a vezetést.

5
    Biros ejtette kapura, de nagyon felé ment.

4
    Egyenlítenek a vendégeink. Vlachopoulos passzolt a jobb szélre Mallarach-Guel-nek, aki egyből kapuba vágta.

4
    Újabb vendég emberelőny jöhet, Vargát küldik ki már másodszor a vízből. Időt kérnek a görög szakvezető.

4
    Kontra, jöhet az Olympicos.

4
    Varga és Salamon közös erővel szerzett labdát Gounastól.

3
    Újabb lövés téveszt célt, Varga durrantott jobbról jócskán kapu mellé.

3
    Hárai küldték ki, de lövés utána elakadt Bisztritsányiban.

2
    Lejárt a görögök támadóideje, de Biros indítása pontatlan volt a megúszó magyarnak. Újra jöhetnek a görögök.

2
    Varga középre játszása pontatlan.

1
    Gounas vízre lőve a labdát pattintja a jobb felsőbe bal szélről a labdát. Elemi erővel dobta!

1
    Bundschuh kapja meg a második hibáját.

1
    Biros a pont felé forduló centernek, Hárainak passzol, aki azonnal lő egy óriási csavart gólt középről a jobb alsóba!

1
    Gounas és Graham úszik most a labdáért, és újra a tengerentúli játékos hozza el.

Az első negyed után tehát vezetünk. A védekezése egyik csapatnak sincs eddig topon, reméljük a mieink változtatnak ezen hamarabb és nagyobb előnyt tudunk kiharcolni.

8
    Bátori lőtt középről ember előnyben, de Galanidis védeni tudott. Pontikeast küldték ki a vízből.

8
    Mallarach-Guel hozta közelebb csapatát a bal szélről.

7
    Hárai balról vágta csúnyán fölé a labdát.

7
    Fountoulidis balról lőtt, de Bisztritsányi védeni tudott újra.

7
    Kolomvos kiállítása után, most mi kerültünk emberelőnybe. Lőrincz passzolt Salamonnak, aki kapásból lőtt is Galanidis kezei között jutott a játékszer a hálóba.

6
    Vlachopoulos rontott most el egy fórt, vagy lehet mondtani, hogy Bisztritsányi hajtott végre bravúrt a jobb szélről leadott lövés után.

6
    Bundschuh a bal szélről próbálkozhatott másodszorra, de Galanidis fogta a szöget. Visszaúszásnál a magyar játékost küldik ki. Vendég időkérés.

5
    Delakas büntették, de Biros középről kapásból csak a felső lécet tudta telibe lőni, de a kipattanó a hazaiaké.

4
    Gór-Nagyot küldik ki, Mourikis harcolta ki centerben. Az emberelőnyt most már nem puskázzák el, NToskas bal szélről talál kapuba.

4
    Graham növeli az előnyt, középről pattanós lövést küldött a kapura és a jobb alsóba jut. Így tovább!!

3
    Varga kiállítása után Mallarach-Guel tüzelt azonnal, de a jobb oldali lövést a bal kapufára vágta.

3
    Salamon használja ki az emberelőnyt, középről lőtte ki a kapu jobb oldalát.

3
    Schizast állítják ki, Hárai harcolta ki.

2
    Salamon szerzett most labdát Fountoulistől csípte el.

2
    Hárai középről eresztett meg egy lövést, a vízre pattintotta, de a felső léc menteni tudott.

1
    Schizas újra akcióban, most lőni próbált a jobb szélről, Hárai azonban blokkolni tudta.

1
    Schizas azonban elcsen egy bejátszás, hamar gazdát vált a labda.

1
    Graham hozta el az első ráúszásnál a labdát Vlachopoulos elől.

Az új év első összecsapásán a Bajnokok Ligájában két pont nélküli gárda méri össze erejét. A görög Olympiakosz csak úgy, mint az Eger három vereséggel rajtolt, így eléggé eltávolodtak a továbbjutástól, de egy óriási hajrával bármi megtörténhet. Ehhez a ZF-nek az első lépés, hogy hazai pályán legyőzze a görög bajnokot. A feladat nem egyszerű, de Európa legrangosabb kupasorozatában mi lenne az?
    Garantált az izgalom, így ha tehetik, tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.