6 6
Daniel Evans
0
4 1
csütörtök 09.01.2014, 07:30 • Court 8, Melbourne Park, Ausztrália • ASUTRALIAN OPEN SELEJTEZŐ - Australian Open (kemény borítás)

Marci végig jól szerválva és magabiztosan játszva hozta a második fordulós mérkőzését a selejtezőben.

Egy játékban jött csak zavarba, akkor hárított három bréklabdát, ez a második szett harmadik játékában volt, onnan már gond nélkül behúzta a mérkőzést.

A selejtező döntőjében a Hernych-Millot mérkőzés győztese vár Marcira, nem lesz az sem megoldhatatlan feladat, és ott lehet a magyar fiú az Australian Open főtábláján!

Utoljára ez Sávolt Attiilának sikerült 2003-ban, szurkoljunk a következő mérkőzésen is MarcinaK!

Mérkőzés vége

6:1
    A mérkőzés győztese Fucsovics Márton!

40-0
    Három mérkőzéslabda!

30-0
    Ismét két labdára a meccstől Marci, most már adogatóként!

15-0
    Labdamenet győztese Fucsovics.

5:1
    Szépít a brit fiú, Marcinak ki kell szerválnia a meccset, de eddig csak egy játékban jutott el bréklabdákig a brit, ez azt mutatja, hogy nem lesz gondja Marcinak.