Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 1:4 (vége) | Budapešť – Dab.Docler 1:5 (vége) | Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 2:3 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HSC Csíkszereda
péntek 10.01.2014, 18:30 • Brassó • MOL Liga

58:11
    Egy vendégjátékos sérülését okozva kiállítást kap Antal Zsombor testre ütés miatt a brassóiaktól.

55:45
    Egy újabb csíki játékos is a kiállítás sorsára került. Góga Attila bottal lökés miatt a büntetőpadon.

53:55
    Ismét kettős kiállítás, a Brassóból és a Csíkszeredából is 2 percre távozni kényszerült 1-1 játékos.
    Wehrs bottal ütésért, Papp Szabolcs pedig durva játékért kiállítva, mert megtorolta a sérelmet.

49:00
    Papp Szabolcs és Pisarenko kiállítva két percre kakaskodás miatt. 4 a 4 ellen játszanak most a csapatok.

37:06
    Kiállítás a Brassótól 2 percre. Pysarenko bottal akasztásért.

20:12
    Egy csíkszeredai játékos kényszerül a büntetőpadra két percre. Hruby a kiállított könyöklésért.

11:04
    2 perces kiállítás a Brassó csapatától, Virág Csanád ül le két percre fogásért.

Gólok és gólpasszok: 31. Saluga (Péter, János), 41. Wehrs (Bonar, Gliga) – 12. Novak (Hruby), 31. Curilla (Novak, Mihály), 43. Moldovan (Salló)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Péter R., Antal, Nagy Cs., Petres – Molnár Zsolt, Saluga, Pysarenko, Gliga, Hietamaki – Dumitru, János, Bonar, Zsók, Virág – Imecs, Oprea, Bálint, Péter Zs., Márton
    HSC Csíkszereda: Ruczuj (Ónodi) – Góga, Hruby, Novak, Curilla, Mihály – Nagy I., Bors, Shvidki, Farkas, Danton – Salló, Papp, Molnár Zsombor, Szőcs, Moldován – Flinta, Kósa, Hildebrand, Péter Levente, Bíró

Játékvezetők: Lascar Valentin, Gergely Lehel