Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK 16:6 (vége) | ZF-Eger - Széchenyi Bank-FTC 17:6 (vége)
Debrecen - Valdor Szentes 12:5 (vége) | A-HÍD SZEGED - PVSK-Füszért 15:9 (vége)
Vasas - OSC-ÚJBUDA 16:9 (vége) | RACIONET Honvéd - YBL Waterpolo Club 16:8 (vége)
Debrecen - Valdor Szentes

12:5

(3:1, 4:1, 3:1, 2:2)

péntek 10.01.2014, 19:00 • Debreceni Sportuszoda, Debrecen • E.ON Férfi OB I

Tükörsima győzelmet aratott ma a DVSE, akik helyenként látványosan, de elsősorban természetesen eredményesen pólóztak ezen a napon. Elsősorban Marnitz nagy bombái szórakoztatták a szép számban kilátogató debreceni közönséget, de többen is jó teljesítményt nyújtottak, a vendégeknél pedig csak Kistamás tudott érdemben hozzászólni a meccshez. Ezzel a három ponttal a Debrecen 25 egységgel az ötödik, míg a Szentes maradt hétpontos és a tizennégycsapatos liga utolsó előtti helyezettje. A következő fordulóban a DVSE Szolnokra látogat, a Szentes pedig a BVSC-Zugló csapatát fogadja majd. Egyik sem lesz könnyű meccs! Tartsanak velünk akkor is, de addig sem maradnak esemény nélkül, hiszen még jelenleg három bajnoki találkozó is tart! Kövessék azokat a közvetítéseket is nálunk! Én mára megköszönöm a figyelmüket Debrecenből, további jó böngészést kívánok az onlajnok.com-on! (20:31:08)

32
    Marnitz bombázott öt méterről a kapu fölé. Ez volt a meccs utolsó jelenete.

32
    Chilkó kap kiállítást, majd Nagy lövését védi szépen Clark.

32
    Megkezdődött az utolsó perc, miután egy-egy kihasználatlan emberelőny történt mindkét oldalon.

31
    Chilkó lőtt a jobb oldalról, de Horváth T. hatalmasat védett!

30
    Szabó Z.-tól kapta húzásra Józsa középen, de nem tudta birtokba venni a labdát a center.

30
    Macsit állítják ki, majd időt kér Fülöp Tibor.

30
    Kállay jobbról eleresztett lövését remek ütemben sáncolta Hegedűs, jöhetnek is a vendégek.

29
    Szabó L. kap kiállítást, miután visszahúzta ellenfelét, hiába védett kétszer is nagyot Horváth T.

29
    Jokics úszik ki megint a harmadik kiállítása után, ezzel ki is pontozódott. KOLARIK használta ki az előnyt rosszkéz oldalról, közvetlen közelről, 12-5!

28
    Gól a másik oldalon is, Németh kiállítását követően MISICS lőtt közelről Horváth T. kapujába, 12-4!

28
    Jokics kiállítása után pár passzt követően SZABÓ Z. kapott labdát és a vízre pattintott labdája a lécről bevágódott, 11-4!

27
    Pellei kiállítása után Varga Tamás időt kért, de az előnyt így sem sikerült kihasználni, Chilkó lőtt az oldalhálóba.

27
    Weszelovszky lövését nagy bravúrral védte a negyedik negyedre beálló Horváth Tamás, de visszapattant a hazaiakhoz a labda.

26
    Kállay szerzett labdát Németh elől.

26
    KÁLLAY maradt teljesen üresen a jobb oldalon, egyedül törthetett kapura és a balkezes játékos nem is hibázott, 11-3!