Debrecen – EKFSC - Globál Safe 33:22 (vége)
péntek 17.01.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

DVSC: Sopronyi 8(5), Kudor 4, Ábrahám 4, Karnik 4(3), Vörös 3(2), Szilágyi 3, Slakta 2, Bohus-Karnik 2, Barna 1, Som 1, Varsányi 1
    Eger: Hárs 7, Bárány 6(2), Pados 4(1), Sári 1, Kovács 1, Petrovics 1, Bárkai 1, Todorovics 1
    Kiállítások (perc): 10, ill. 10
    Büntetők: 13/10, ill. 4/3 (20:07:19)

Bár az egriek a második félidőben jobban partiban voltak ellenfelükkel, mégsem volt semmi esélyük szoros eredményre, így a debreceniek legutóbbi hazai meccsének eredménye megismétlődött. A vendég csapatnál csak hárman nyújtottak jó teljesítményt, így nem volt lehetőségük közel kerülni a sokkal gyorsabban játszó debreceniekhez. Ezzel a győzelemmel a forduló többi mérkőzése előtt a DVSC továbbra is a hatodik helyen áll 16 ponttal, míg az Eger továbbra is pont nélkül áll a tizenkettedik helyen.

60
    Mérkőzés vége. (33:22)

60
    VÖRÖS bevágta, ezzel vége is a mérkőzésnek! (33:22) (33:22)

60
    Mikula kapott egy szép bejátszást és harcolt ki hetest. (32:22) (32:22)

59
    Passzív jelzésnél ragasztott óriási gólt BÁRÁNY a jobb felső sarkba! (32:22) (32:22)

59
    Passzív játékért elveszik a Lokitól a labdát a bírók. (32:21) (32:21)

58
    Időkérés vége. (32:21) (32:21)

58
    Hazai időkérés. (32:21) (32:21)

58
    Benedek került ziccerbe, Lajtos azonban hatástalanította a lövést. (32:21) (32:21)

57
    Kudor lőtt most távolról, Ferenczi azonban kipiszkálta a felsőből. (32:21) (32:21)

57
    Az egyik kiállított debreceni visszajöhet. (32:21) (32:21)

57
    Lajtos most a vonalon maradt, BÁRÁNYt azonban ez sem zavarta meg és a kapu bal oldalába lőtt! (32:21) (32:21)

57
    Eladott labda, majd jön az Eger és Bohus-Karnik kap kiállítást középen. Hetes is lesz. (32:20) (32:20)

56
    Bárány gyönyörű bejátszását a szélről befutó KOVÁCS lőtte be! (32:20) (32:20)

56
    Kiegészült az Eger. (32:19) (32:19)

55
    A visszafutásnál Varsányi volt szabálytalan, ki is áll két percre. (32:19) (32:19)