Real Betis – Real Madrid 0:5 (vége) | Elche CF – Rayo Vallecano 2:0 (vége) | Granada – CA Osasuna 0:0 (vége)
RCD Espanyol – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
0:5 (0:3)
Real Madrid
szombat 18.01.2014, 16:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Nagyon könnyű mérkőzésen nyert a királyi gárda. Az első félidei 3-0 után még két gólt gyűjtöttek be a vendégek és ezzel magabiztosan utazhatnak haza! Ezzel a nagy arányú győzelemmel a madridiak feljöttek a második helyre, igaz, egyelőre csak holnap estig!
    A hazaiak 11 ponttal 16:48-as gólaránnyal nagyon lemaradva a sereghajtók, nehéz helyzetben vannak! (17:50:19)

90+2
    A végén még egy nagy Ronaldo lövés 18 méterről, Andersen beleöklöz, majd szerencséjére nem érkezik senki így kivetődik és megfogja!

90+2
    Carvajal volt lesen a jobb szélen!

90+1
    A játékvezető kettő percet hosszabbít!

90
    Real Madrid gólt szerzett!!Marcelo pörgeti fel a labdát Ronaldo elé, aki egy ollózó mozdulattal kapura rúgja, de elakad egy védőben, majd a csereként beállt MORATA elé pattan a labda, aki a kaputól 3 méterre a könnyedén a bal alsóba passzol.

89
    Jó pár perce elindultak kifelé a Betis szurkolói... Reménytelen a csapatuk helyzete, így is 7 pont a hátrányuk, aztán ezután a vereség után még mennyi lesz?

88
    A fővárosiak járatják a játékszert ellenfelük kapujánál.

87
    Morata adja be a szélen Balenek, de a levegőben a bal szélről csak a kapu mellé tudja már irányítani a labdát!

86
    Juanfran próbálkozik egy távoli lövéssel, elakad Xabi Alonsoba és Diego Lopeznek csak meg kell fognia.

85
    Ronaldo indítja Marcelot, Ő leveszi, majd miután felpattan a labda, ellövi, de mellé megy, nem sokon múlt!

84
    Gareth Bale érkezik egy beadásra, belecsúsztat a labdába, de fölé megy!

83
    Ronaldo volt lesen ismét!

82
    Modrić viszi el a szélen, beadja Alonsonak, aki leveszi, majd visszateszi középre, ahol Morata és Ronaldo is érkezik, de mindketten lekésik!

81
    Nagyon küzd a Real Betis csapata legalább a becsület gólért, de nem tudják átjátszani a kékek védelmét!