Tatabánya – Pénzügyőr SE 2:4 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Kozármisleny 5:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Cigánd 6:0 (vége)
ETO FC Győr
1:1 (0:0)
OFC Russel Gabčíkovo
szombat 18.01.2014, 11:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

73
    Csere a OFC Russel Gabčíkovo-nél/nál: lemegy Kálai, bejön Sendrei.

70
    Csere a OFC Russel Gabčíkovo-nél/nál: lemegy Blascik, bejön Bartal.

64
    Csere a OFC Russel Gabčíkovo-nél/nál: lemegy Szőcs, bejön Kálai.

59
    Csere a OFC Russel Gabčíkovo-nél/nál: lemegy Lénárt, bejön Murányi.

58
    Kalmár jó csellel indul középen, 17 méterről lő, Kopecky ezt is védi

56
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szőcs (OFC Russel Gabčíkovo), reklamálásért

55
    Az ETO gólt szerzett!
    Kalmár tesz nagy labdát a középen üresen induló DUDÁS ÁDÁM elé, aki átveszi, kapura vezeti, és 14 méterről lő a kapu bal oldalába! 1:1

49
    A Gabčíkovo gólt szerzett!
    Mevoungou labdavesztése után Faragó ad be jobbról, lepattan a labdája, az érkező JAN PETRAS 12 méterről lő a kapu közepébe! 0:1

42
    Pátkai kerül helyzetbe középen, nem jut lövéshez Ágh mellett, majd Andric lőhet közelről, ez szögletre pattan a védőkről

40
    Dinjar ad be balról, elvétik a védők, Pátkai nagy helyzetben 8 méterről fejel a kapu fölé/mellé

36
    A 25 méteres szabadrúgást Dinjar tekeri el a sorfal, de kevéssel a kapu fölött is

32
    Csere a OFC Russel Gabčíkovo-nél/nál: lemegy Kósa, bejön Zelenicky.

29
    Strestik hozza nagy helyzetbe Martinezt, aki a kapus mellett is elviszi a labdát, de kisodródva csak beívelni tud, Ágh fejeli szögletre a labdát

19
    Martinez ad be jobbról, Strestik találja el rosszul a labdát nagy helyzetben, Andric teszi vissza a labdát, Pátkai 15 méterről lő az égbe kapásból

14
    Dinjar ível fel Strestik felé balról, aki Kamber elé fejeli lövésre a labdát, kapásból lövi el a szerb 16 méterről, de a kapu mellé

10
    Kotora ad be jobbról, Szőcs hatalmas helyzetben, a kaputól 8 méterre rosszul találja el a labdát

9
    Kamber emel a védők mögé, Andric indul rá, de hosszan veszi át, Kopecky kilép a kapujából, benne akad el a labda

3
    Andric indul a bal szélen, nincs társa, befelé húz, és 18 méterről bombáz kapura, Kopecky véd bravúrral,a kipattanót Martinez lövi fölé 16-ról

Gólok: 55. Dudás – 49. Petras

Lapok:   56. Szőcs (GAB)

ETO FC Győr: 1. félidő: Kamenar – Svec, Lipták, Lang, Dinjar – Pátkai, Kamber, Trajkovic, , Martinez, Strestik, Andric

2. félidő: Kamenar – Wolfe, Had, Djordjevic, Pilibaitis, Meovongou, Dudás, Kronaveter, Koltai, Burgos, Kalmár

OFC Russel Gabčíkovo: Kopecky – Cvirik, Ágh, Lelkes, Szőcs, Faragó, Kósa, Lénárt, Kotora, Blascik, Petras

Cserék: Rengel, Kálai, Bartal, Csicsai, Bolega, Sendrei, Zelenicky