Getafe CF – Real Sociedad 2:2 (vége) | Villarreal – UD Almería 2:0 (vége) | Levante – Barcelona 1:1 (vége)
Atlético Madrid – Sevilla 1:1 (vége)
Villarreal CF
2:0 (1:0)
UD Almería
vasárnap 19.01.2014, 17:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

Két gólt szerzett a hazai csapat, a harmadik percben az elsőt, három perccel a vége előtt a másodikat, keretbe foglalva a meccset, amelyen az Almeria sokat támadott, de csak elvétve tudott helyzetbe kerülni.

A Villarreal kényelmesen futballozva is megszerezte a három pontot, tartva ezzel a helyét az élbolyban. (18:52:46)

90+4

90+3
    F. Soriano vesz át egy labdát a védők vonalában, szerelik

90+2
    Pérezt állítják meg lesen a jobb szélen

90+1
    Uche kap bejátszást a 16-oson belül, Torsiglieri szerelni tudja, kihozza a labdát az Almería

90
    3 perc a hosszabbítás

90
    Jonathant állítják meg lesen

89
    Pereire kap jó labdát a jobbösszekötő helyén, el is húz a védők mellett, de Torsiglieri éppen a lövés pillanatában tudja szerelni!

88
    Úgy tűnik eldőlt a mérkőzés, az Almería sok helyzetet így sem tudott kialakítani, pár perc alatt sem tudják megváltani a világot.

87
    A Villarreal gólt szerzett!
    BRUNO SORIANO nagy erővel lövi a labdát a büntetőből a bal sarokba, Esteban a másik irányba vetődött, nem védhetett! 2:0

86
    11-est ítélnek a Villarrealnak! A bal oldalon meginduló Pereirát rántja le Rafita a 16-oson belül!

86
    Pereira éles bal oldali beadásáról kevéssel marad le a kapu torkában Uche...

85
    Asenjo vetődve szerez meg egy labdát a beinduló Jonathan elől

84
    Pereira játszaná meg Uchét középen a kapu előtt, lesen a támadó

84
    Az utolsó csere az Almeríanál: lemegy Vidal, bejön Diaz.

84
    Gomez szöglete jobbról, veszélytelen

83
    Susuo lő jobbról a 16-os vonaláról, Asenjo fogja a kapu közepére tartó labdát!

82
    Dubarbier ad be balról, kivágja Musacchio a 11-es pont környékéről

81
    Uche cselezget a jobb szélen, majd lövésre teszi be a labdát Pereirának, aki rá is teszi 15 méterről, elakad a védőkben

Gólok: 3. Uche, 87. Soriano (bünt.)

Lapok:   47. Uche (VCF) – 70. Dubarbier (UDA)

Villarreal CF: Asenjo – Gaspar, Musacchio, Dorado, J. Costa – Aquino (72' Pérez), Trigueros (60' Pína), Soriano, Gomez – Uche, dos Santos (80' Pereira).

Cserék: Juan Carlos – Jokic, Paulista, Pina, Perbet, Jonathan Pereira, Pérez.

UD Almería: Esteban – Rafita, Trujillo, Torsiglieri, Dubarbier – Verza, Tébar (78' F. Soriano), Azeez – Vidal (84' Diaz), Jonathan, Barbosa (46' Suso)

Cserék: Ustari – M. Silva, Mané, Corona, Suso, F. Soriano, Díaz.

Játékvezetők: César Muniz – Víctor Fernández, Jesus Zancada