Tatabánya – Aqvital FC Csákvár 2:1 (vége) | Pécsi MFC – Cibalia 3:1 (vége) | Diósgyőri VTK – Cigánd 4:4 (vége)
FC Tatabánya
2:1 (0:0)
Aqvital FC Csákvár
szerda 22.01.2014, 13:00Felkészülési mérkőzések

79
    A Tatabánya gólt szerzett!

GYÜRKI GERGŐ 18 méterről középről lő egy szabadrúgást a kapu bal oldalába a vetődő kapus mellett.

72
    A Csákvár gólt szerzett!

Mihály Dávid szögletét kapja MOLNÁR CSABA középen, amit biztosan lő a kapu bal oldalába 8 méterről.

69

Szabó R. kapufára lő egy labdát balról, a kipattanó labda PAPIZSANSZKIJ ARNOLD elé kerül, aki a vetődő kapus mellett lő a hálóba.

Pluhár Mihály

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 69. Papizsanszkij, 79. Gyürki – 72. Molnár

FC Tatabánya: 1. félidő: Dombai – Fenyő, Páles, Wágner, Módi – Bozsik, Bakos, Czanik – Móri, Ferkó, Weitner
    2. félidő: Farkasdi – Besztercei, Papizsanszkij, Szűcs, Radnai – Kovács, Kiss, Gyürki – Csölle, Szabó, Folmer

Aqvital FC Csákvár: Hegedűs – Hajdú, Köntös, Sötét, Dulló – Domokos, Domján, Imrik, Horváth – Molnár, Varga
    Cserék: Burányi, Lóránt, Mihály, Ambrus, Szabó B.

Játékvezetők: Horváth Tibor, Szécsényi István, Szalai Balázs