PLER-Budapest – Tatai Atlétikai Club 37:35 (vége)
PLER-Budapest
37:35 (22:19)
Tata
csütörtök 23.01.2014, 18:30Felkészülési mérkőzések

Az első félidő receptje után a másodikban is felváltva potyogtak a gólok, az 50. percben már öttel is vezettek a hazaiak. Ekkor úgy tűnt, hogy sima lesz a vége, de a legvégén visszakapaszkodtak a vendégek, az utolsó percben pedig az egyenlítésért támadhattak. Eladták a labdát, lerohanás végén a hazaiak pedig bebiztosították a győzelmüket.
    A PLER-Budapest második felkészülési mérkőzését is sikerrel vette, de a bajnokságban lényegesen erősebb ellenfelekkel fognak találkozni.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:52:04)

60
    Mérkőzés vége. (37:35)

60
    A vendégek támadhattak az egyenlítésért, labdavesztésük után lerohan a PLER, TÓTH PATRIK ziccerből pedig bevágja, ezzel eldőlt a találkozó. (37:35) (37:35)

60
    HOLLÓS nem hagyja annyiban, átlövésgóljával ismét egy a különbség. (36:35) (36:35)

59
    VARGA jött be támadásba, betörésből szerzett fontos gólt a hazaiaknak. (36:34) (36:34)

58
    Labdaszerzés után lerohanásból SCHNEIDER dobja be a ziccert, izgalmas véghajrának nézhetünk elébe. (35:34) (35:34)

57
    A Tata kivédekezte a hazaiak támadását, majd SCHNEIDER átlövésével már csak kettő a különbség. (35:33) (35:33)

56
    LEHŐCZ vált le szépen ellenfeléről, góljával zárkóznak a vendégek. (35:32) (35:32)

55
    BAKOS a pályán, átlövésből szerzett gólt. (35:31) (35:31)

55
    Marczinkó lövést ezúttal védte Varga, lerohanás végén pedig KANYÓ BENCE bevágta a ziccert. (34:31) (34:31)

54
    LEHŐCZRŐL feledkeztek meg a hazaiak, beállóból szerezte csapat harmincadik gólját. (34:30) (34:30)

53
    MARCZINKÓ nem sokat gondolkodott, felment, majd pontosan lőtte ki a bal felsőt. (34:29) (34:29)

52
    Mikita M. betörésnél ütközött, ápolása után hazai támadással folytatódhat a mérkőzés. (33:29) (33:29)

51
    Labdát szereztek a vendégek, lerohanás végén SCHNEIDER talál a hazai kapuba. (33:29) (33:29)

50
    SCHNEIDER jött be támadásba, betörésből szerzett gólt. (33:28) (33:28)

50
    Bujdos hiába talált a kapuba szélről, lába vonalat ért, a játékvezető érvénytelenítette a találatot. (33:27) (33:27)

49
    Hazai támadással folytatódik a mérkőzés. (33:27) (33:27)

49
    Időt kért a PLER-Budapest. (33:27) (33:27)

48
    A hazaiak szereztek labdát, elől BUJDOST indították, ziccerből bevarrta. (33:27) (33:27)

48
    TÓTH PATRIKOT sikerült megjátszani a falban, találatával újra öt a hazaiak előnye. (32:27) (32:27)

47
    Mikita M. lövése elakad a blokkban, a labda viszont még mindig marad a PLER-nél. (31:27) (31:27)

46
    Varga védett egyet a kapuban, de marad a labda a hazaiaknál. (31:27) (31:27)

45
    Kovacsovics mellédurrantott, támadhat a PLER-Budapest. (31:27) (31:27)

44
    Megismétlődött az előző eset, ezúttal is RÉV robogott végig a pályán, ziccerből nem is hibázott. (31:27) (31:27)

43
    A hazaik csentek egy labdát a falban, elől RÉVET indították, ő pedig kegyetlenül bevarrta a bal felsőbe. (30:27) (30:27)

42
    KOVACSOVICS átlövésével már csak két gól a különbség, megrázták magukat a vendégek. (29:27) (29:27)

41
    ENDRIDIT sikerült megjátszani, meglehetősen szabadon lőhetett. (29:26) (29:26)

40
    LÓKODI kezdi elkapni a fonalat, jókora bombát eresztett meg a szaggatottról. (29:25) (29:25)

39
    Ismét SCHNEIDER volt eredményes, újra sikerült átlőnie a hazaiak falát. (28:25) (28:25)

38
    SCHNEIDER góljával ragad a Tata. Átlövésből szerzett gólt. (28:24) (28:24)

38
    Ismét labdát szereztek a vendégek, HOLLÓS robog végig a pályán és vágja be ziccert. (28:23) (28:23)

37
    Lerohanás végén SZÁM vágja be ziccerből. (28:22) (28:22)

37
    A friss szerzemény LÓKODI lő egy bombát a jobb felsőbe. (28:21) (28:21)

36
    SZÁM szépen ment fel. átlövésből csökkentette a vendégek hátrányát. (27:21) (27:21)

36
    NÉMETH szélen kapott jó labdát, a kapus feje fölött talál a kapuba. (27:20) (27:20)

35
    MARCZINKÓ ment be a falba, ketten se tudták megállítani, góljával kezd elhúzni a PLER. (26:20) (26:20)

34
    LÓKODI hamar kihasználta az emberelőnyt, átlövésével már öt közte. (25:20) (25:20)

34
    Kovacsovics döngölte ellenfelét a padlóba, meg is kapta a maga két percét. (24:20) (24:20)

33
    KOVACSOVICS átlövésből szerzi csapata első gólját a második félidőben. (24:20) (24:20)

32
    Védett a hazai kapus, ebből gyorsan megindult a PLER, a támadás végén KALÓ beállóból talált a kapuba. Czérna kapussal együtt ment be a labda. (24:19) (24:19)

32
    KALÓ átlövésből növelte a hazaiak előnyét. (23:19) (23:19)

31
    Kanyó szélről nagyon mellévágta, támadhat a PLER-Budapest. (22:19) (22:19)

31
    A vendégek kezdték a második félidőt. (22:19) (22:19)

31
    Elkezdődött a második félidő. (22:19)

Finoman szólva se a kemény védekezés volt a jellemző az első félidőben. Felváltva potyogtak a gólok, a kapusok nem sok labdát fogtak. Az utolsó tíz percben a hazaiak kevesebbet hibáztak, ennek köszönhetően háromgólos hazai vezetésnél mehettek pihenőre a csapatok.
    Maradjanak velünk a folytatásban is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (22:19)

30
    KANYÓ BENCE jött be támadásba, beállóból szerezte csapat újabb gólját. (22:19) (22:19)

30
    MARCZINKÓ nem sokat vacakolt, némi labdajáratás után a bal alsóba vágta. (22:18) (22:18)

29
    KOVACSOVICS ment fel szépen, átlövésből csökkentette a vendégek hátrányát. A hazaiak nem figyeltek kellően. (21:18) (21:18)

28
    Labdaszerzés után lerohanásból VANCSICS volt eredményes. (21:17) (21:17)

28
    Potyognak a gólok, ezúttal MARCZINKÓ vágta be átlövésből. (20:17) (20:17)

27
    Bakos kapott két percet, földre vitte ellenfelét. (19:17) (19:17)

27
    KOVACSOVICS betörésből csökkentette a hátrányt, szabálytalanul se tudták megállítani. (19:17) (19:17)

26
    BAKOS is meglőtte mai első gólját, balátlövőből pókhálózta ki a felsőt. (19:16) (19:16)

25
    SCHNEIDER kifejezetten jól játszik, betörésből volt eredményes. (18:16) (18:16)

24
    Lerohanás végén VANCSICS talál be ziccerből. (18:15) (18:15)

23
    KALÓT sikerült megjátszani beállóban, nagyon bevágta. (17:15) (17:15)

23
    VANCSICSRA játszották ki a figurát, szélről pontosan célzott. (16:15) (16:15)

22
    SCHNEIDER emberhátrányban is betalál, átlövésből volt eredményes. (15:15) (15:15)

21
    VANCSICS biztos kézzel értékesítette a hazaiak büntetőjét. (15:14) (15:14)

21
    TÓTH P. kapott két percet, a hazaiak pedig büntetőt dobhatnak. (14:14) (14:14)

21
    KANYÓ BALÁZS büntetőből nem hibázott, ragadnak a vendégek. (14:14) (14:14)

20
    SCHNEIDER ment be a darálóba, pontosan lőtte ki a bal alsót. (14:13) (14:13)

19
    Kihagyott vendégtámadás után VANCSICS szélről növeli a hazaiak előnyét. (14:12) (14:12)

18
    VARGA két védővel a nyakán is be tudta vinni, erőszokossága gólt eredményezett. (13:12) (13:12)

17
    KOVACSICS balátlövőből ragasztott nagy gólt. (12:12) (12:12)

16
    VARGA szépen találta meg a rést a falon, góljával hazai előny. (12:11) (12:11)

15
    Minkét oldalon sok most a hiba, eladták a labdát. A PLER támadhat. (11:11) (11:11)

14
    HOLLÓS se hibázta el a büntetőt, ezzel egyenlő az állás. (11:11) (11:11)

14
    VANCSICS vállalta el a hazaiak büntetőjét, biztos kézzel értékesítette a lehetőséget. (11:10) (11:10)

13
    KANYÓ BENCE jött be támadásba, beállóban sikerült megjátszani, onnan pedig már könnyű dolga volt. (10:10) (10:10)

12
    VANCSICS szélről talál ismét a kapuba. (10:9) (10:9)

11
    HOLLÓS átlövésével egalizálják az állást a vendégek. (9:9) (9:9)

10
    VANCSICS büntetőből könnyedén pattintotta be. (9:8) (9:8)

10
    SCHNEIDER kezdi elkapni a fonalat, balátlövőből bombázott a hazai kapuba. (8:8) (8:8)

9
    NÉMETH kapott a szélen pontos labdát, a hosszút választotta. (8:7) (8:7)

8
    SCHNEIDERRE játszották ki a vendégek a figurát, meglehetősen szabadon lőhetett. (7:7) (7:7)

8
    Időt kér a Tata. (7:6) (7:6)

7
    LEHŐCZ ment be bátran a darálóba, vállalkozókedve gólt eredményezett. (7:6) (7:6)

7
    MIKITA J. nagy átlövésgóljával növelik a hazaik az előnyt. (7:5) (7:5)

7
    HOLLÓS betörésből csökkenti a vendégek hátrányát. (6:5) (6:5)

6
    MARCZINKÓ ment fel, lövésével a bal alsót választotta. (6:4) (6:4)

6
    MÁRTONT ismét jót találták meg a társak beállóban, ezúttal is pontosan célzott. (5:4) (5:4)

5
    VANCSICS szélen kapott pontos passzt, a kapus feje fölött lőtt a kapuba. (5:3) (5:3)

5
    MÁRTON jött be támadásba, beállóból szerzett gólt. (4:3) (4:3)

4
    MIKITA J. egyelőre megállíthatatlan, könnyedén lőtte át a vendégek falát. (4:2) (4:2)

4
    SCHNEIDER betörésből a kapufát is érintve szerezte a vendégek második gólját. (3:2) (3:2)

3
    MIKITA J. átlövésből ragasztott nagy gólt a vendégek kapujába. (3:1) (3:1)

3
    Szép bejátszás HOLLÓSNAK beállóban, nem is hibázta el a ziccert. (2:1) (2:1)

2
    Kivédekezett vendégtámadás után MIKITA J. betörésből talál a kapuba. (2:0) (2:0)

1
    MARCZINKÓ átlövésből szerzi a találkozó első gólját. (1:0) (0:0)

1
    A PLER-Budapest kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Vége a zenés bemelegítésnek, pillanatokon belül kezdődik a találkozó.

PLER-Budapest: Szabó, Kránitz (kapusok) – Németh, Bujdos, Mikita J., Mikita M., Lókodi, Scheuring, Varga, Kaló, Vancsics, Tóth P., Rév, Oláh, Marczinkó, Bakos, Tóth J.

Tata: Sarmon, Varga, Czérna (kapusok) – Kányai, Lehőcz, Kanyó Bence, Kanyó Balázs, Szám, Endrédi, Kovacsovics, Márton, Schneider, Hollós

Játékvezetők: Herczeg, Südi.

Felkészülési mérkőzésen a PLER-Budapest hazai pályán fogadja az NBI/B Nyugat csoportjában harmadik helyezett Tatai AC csapatát. Tétmérkőzésen mindkét együttes több mint egy hónapja nem lépett pályára, hogy majd aztán februárban beinduljon a nagyüzem a bajnokságban.
    Az őszi szezon egyértelműen a vendég Tatának sikerült jobban, a PLER utolsó előtti helyen található egyelőre a bajnoki tabellán. Ez különösen a tavalyi évhez képest jelent csalódást, akkor az ötödik helyen végeztek a fővárosiak. Nyilván a csalódást keltő helyezés is hozzájárult ahhoz, hogy a tavaszi rajt előtt erősítsen a PLER-Budapest. A korábban Debrecent és Orosházát is megjárt Lókodi Gergő személyében átlövő poszton, míg a PLER nevelésű Oláh Tamás másfél éves gyöngyösi szereplés után tér vissza a Lőrinci Csarnokba.
    Felkészülési találkozón a múlt héten Dabason három góllal nyerő hazaiak mindenképpen esélyesebbek, de azt se szabad elfelejtenünk, hogy a Tata kiváló őszt produkált.
    A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást és szurkolást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.

Játékvezetők: Herczeg, Südi