DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 1:3 (vége) | Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 9:2 (vége)
Dab.Docler
9:2 (5:0, 3:0, 1:2)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 26.01.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

A harmad elején egyből magához ragadta a kezdeményezést a hazai gárda, aminek hamar meg is lett az eredménye. A második percben egy Peterdi-Galanisz akciót követően, utóbbi szerzett gólt. Majd továbbra is támadásba maradt a hazai csapat. A vendégeknek inkább csak próbálkozásaik vannak ebben a részben. Majd a 9. percben ismét a hazai csapatkapitány volt eredményes. Kiss Ákos kapu mögül visszatett korongját juttatta a kapuba. Majd egy bedobást követően Azari volt eredményes. Majd a 17. percben Contois csinált bolondot a védőjéből, majd Budai mellett lőtte a hazai csapat 4. gólját. Majd Szappanos ugratta ki Kiss Ákost, aki fonákkal emelt Budai mellett a kapuba
    A harmad elején ismét gólt szerzett a hazai csapat. Ezúttal Szappanos lőtt Budai hálójába. Továbbra is óriási főlényben játszottak a hazaiak. Egy hazai kiállításnál, több ferencvárosi helyzet is volt, de gólt nem tudtak elérni. Ellenben ismét a hazaiak voltak eredményesek. Ismét Azari-Galanisz összjáték után, a hazai 88-as közelről lőtte csapata hetedik gólját. Majd Pavuk kap egy remek indítást Papptól, egyedűl mehet kapura, nem is hibázta el. Továbbra is óriási főlényben játszik a hazai csapat. A Ferencvárosnak csak elvétve vannak helyzeteik.
    A harmad elején kiegyenlítettebb lett a játék képe. A hazai csapatból a harmadra már Ladányi ki sem jött, illetve több fiatal is játéklehetőséget kapott. A 45. percben Szappanos ugrott ki egy koronggal és Budai lába közt lőtt a kapuba. Majd Papp Csaba egy bal oldalról eleresztett lövéssel megszerezte csapata első gólját. Majd egy kapu előtti kavarodás után Potila passzolt Kiss Gáborhoz aki fonákkal emelt Sevela kapujába. A mérkőzés vége fele többet támadott a vendég csapat, a hazaiakon látszott már, hogy nem nagyon akarják erőltetni a támadásokat. A Fradi számára ezzel a verességgel biztossá vált, hogy nem jutnak be a legjobb négy csapat közé. (20:02:54)

60:00

59:35
    Somogyi előrevágott korongja a palánkról pont az érkező Kiss Ákos elé pattan, amit a csatár Budaiba lő

53:18
    A Ferencváros gólt szerzett! Gólszerző: KISS GÁBOR! Gólpassz: Mikael Potila, Pál Zoltán

Kiss Gábor kap egy passzt a kapu előtt, majd Sevela mellett emeli a kapuba a korongot!

53:00
    Kiegyenlítettebb lett most a játék képe, felváltva forognak a kapuk veszélyben. Kicsit kiengedett a hazai csapat

50:01
    Pál üresen mehetett kapura, de lövése elmegy a kapu felett

48:39
    A Ferencváros gólt szerzett! Gólszerző: PAPP CSABA! Gólpassz: Lencsés Tamás, Feil Arnold

Lencsés passzolt szélre az üresen álló Papphoz, aki Sevela mellett kilőtte a jobb felső sarkot!

45:32
    A hazai csapat kiegészült

44:37
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: SZAPPANOS DÁVID! Gólpassz: Kiss Ákos, Peter Sevela

Sevela ütött ki egy korongot amibe még Kiss Ákos belepiszkált ami így a kiugró Szappanoshoz került, aki Budai lába közt lőtte a hazaiak 9. gólját