Békéscsaba – MTK-Budapest 35:23 (vége) | Debrecen – Veszprém BKC 26:30 (vége) | Siófok – Ipress Center-Vác 23:21 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
26:30 (17:10)
Veszprém Barabás KC
vasárnap 26.01.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Kedves Szurkolók! A szombati három mérkőzés után vasárnap este hat órától további három találkozóval jelentkezik a női kézilabda NBI tizenhetedik fordulója. Többek között Debrecenbe is ellátogatunk, ahol sok korábbi nagy csata helyszínén, a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban fogadja majd a DVSC-TVP csapata a Veszprém Barabás KC-t. A legendás aréna minden bizonnyal egy újabb nagy csatának ad otthont ezen az estén, hiszen ez lehet az év egyik legfontosabb meccse mindkét együttes számára. A cél a középházba kerülés és ott majd a harc az esetleges nemzetközi kupaszereplésre feljogosító helyekért a rájátszásban. Ehhez a sorsolások nehézségét figyelembe véve muszáj lesz megnyerni mindkét csapatnak ezt a meccset, de mivel ugye ez nem lehetséges, a vesztes valószínűleg az alsóházba kerül. Kövesse velünk a mérkőzés minden apró mozzanatát itt, az onlajnok.com-on!

Mind a Debrecen, mind a Veszprém hasonló előjelekkel készülhet a nagy csatára. Egyik csapat sincs élete formájában, a hazaiak utolsó öt meccsükből három, a vendégek négy meccsen is vereséget szenvedtek és ebben az időszakban mindketten csak a szerényebb képességekkel rendelkező MTK és/vagy Eger ellen tudtak diadalmaskodni. A tabella hetedik helyén álló (16 pont, 8-0-8-as mérleg) Debrecen talán egy hajszállal esélyesebb a két pont megszerzésére a tizedik veszprémieknél (11 pont, 5-1-10-es mérleg), hiszen a hazai pálya előnye is melletük szól, ráadásul Veszprémben is győzni tudtak 26-22-re a hatodik fordulóban. Ennek ellenére a bakonyiak játéka azóta már sokat javult és a DVSC sem mutat olyan eredményes kézilabdát, mint akkor, tehát mondhatjuk: abszolút háromesélyes a találkozó!

A két csapat sorsolása az alapszakasz hátralevő részére:

Debrecen: Veszprém (o.), Vác (i.), Siófok (i.), Ferencváros (o.), FKC (i.), Győr (o.)

Veszprém: Debrecen (i.) Ferencváros (o.), FKC (i.), Győr (o.), Békéscsaba (i.), MTK (o.)

o.: otthon
    i.: idegenben

Láthatjuk, hogy mindkét sorsolás elég húzós, ezért lesz a szokásosnál is fontosabb ez a mai meccs!

Mindkét csapat többnyire saját nevelésű fiatalokkal operál (pontosabban a veszprémiek győriekkel). Ilyen a két elsőszámú balkezes átlövő is, Sopronyi Anett, illetve Planéta Szimonetta is, akik egyébként csapatuk legeredményesebb góllövői. Nagy gólcsata lehet majd köztük is, illetve a két védelemnek is embert próbáló feladat lesz az ő semlegesítésük, csakúgy mint a két csapat eszének Kudor Kittinek és Tóth Gabriellának a kordában tartása.

Már melegítenek a csapatok. A Hódos lelátói egyelőre elég foghíjasak, egy-kétszáz ember tartózkodik most a csarnokban, de még sokan vannak a büfében, a szurkolók is "melegítenek" a kezdésre. Bő húsz perc van még a mérkőzésig.

DVSC – TVP: Makai Veronika, Varga Nóra, Lajtos Nóra – Bohus-Karnik Mercédesz, Szilágyi Ágnes, Varsányi Nóra, Vörös Bettina, Karalyos Orsolya, Simsik Cynthia, Sopronyi Anett, Slakta Petra, Ábrahám Szilvia, Barna Éva, Karnik Szabina, Valovics Nóra, Kudor Kitti
    Vezetőedző: Varga József

Veszprém Barabás KC: Pásztor Bettina, Szemerey Zsófi, Györkös Rebeka – Tóth Eszter, Kokas Viktória, Kurucz Ivett, Pelczéder Orsolya, Marincsák Nikolett, Horváth Dóra, Planéta Szimonetta, Vesztergombi Dalma, Kiskartali Zsófia, Tóth Gabriella, Takács Bianka
    Vezetőedző: Róth Kálmán

Játékvezetők: Hargitai I. Gábor, Markó Gábor.

Befejezték a csapatok a bemelegítést.

Kezdődik a csapatok bemutatása. A veszprémieket mutatja be először a hangosbemondó, a pár tízfős szurkológárda nagy örömére, akik a bakonyiaknak szurkolnak. Ők a környékről jöttek és a két Hajdú-Bihar megyei születésű játékos, Marincsák és Tóth G. miatt szorítanak a vendégeknek, hiszen a többségük jó barátja kettejüknek.

A lelátó továbbra is foghíjas, félház sincsen még.

A csarnokban egyébként helyet foglal a DVSC két focistája, Igor Morozov és Joel Damahou. Már az előző hazai Loki-meccsen is itt voltak, úgy tűnik, szeretik a kézilabdát.

A kezdők:

DVSC: Lajtos – Slakta, Sopronyi, Kudor, Ábrahám, Barna, Szilágyi

Veszprém: Pásztor – Vesztergombi, Tóth E., Planéta, Kurucz, Tóth G., Pelczéder

1

1
    Slakta szélről leadott ejtését kipiszkálta Pásztor! (0:0) (0:0)

1
    Az ellentámadást követően Kurucz nem tudta megfogni a felé tartó labdát, majd jött a Loki, de Szilágyi másik oldali lövését is kivédte Pásztor! (0:0) (0:0)

2
    Tóth G. távoli, talpról eleresztett bombáját sáncolta Sopronyi. majd Platétól elveszik a labdát a bírók. (0:0) (0:0)

3
    Hetes jöhet, Ábrám harcolta ki. (0:0) (0:0)

3
    SOPRONYI magabiztosan bevágta, Pásztor mozdulni sem tudott! (1:0) (1:0)

3
    Tóth G.-t megint bokkolta Sopronyi, aki meglepetésre hármas védőt játszik most. (1:0) (1:0)

4
    Tóth E. eladta, de a Debrecen is. (1:0) (1:0)

4
    PLANÉTA emelkedett magasra tízről, és lőtt a kapu jobb oldalába! (1:1) (1:1)

4
    Eladta a labdát Barna, a Veszprém jön megint. (1:1) (1:1)

5
    TAKÁCS kapott egy szép bejátszást, Ábrahámot beforgatta és a bal alsóba lőtt! (1:2) (1:2)

5
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ábrahám (DVSC - TVP). (1:2)

5
    SOPRONYI tört be védője mellett és beugorva lőtt a jobb alsóba! (2:2) (2:2)

6
    TÓTH G. is megverte a védőjét és ziccerben nem hibázott, a bal alsóba lőtt! (2:3) (2:3)

6
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vesztergombi (Veszprém Barabás KC). (2:3)

7
    Planétát forgatta be Ábrahám, hetes, sárga. (2:3) (2:3)

7
    Sopronyi a kapufára vágta, de marad a labda a Debrecennél. (2:3) (2:3)

7
    Tóth E. csapott oda nagyon csúnyán Barnának, két perc a jutalma. (2:3) (2:3)

8
    SZILÁGYI a bal szélről lőtt a rövid sarokba! (3:3) (3:3)

8
    Planéta lőtt mellé, majd a túloldalon a jobb szélről SLAKTA talált a rövid felső sarokba! (4:3) (4:3)

9
    Passzívnál lőtt 12 méterről Vesztergombi, Lajtos könnyen védett, majd rendezetlen védelem ellen ÁBRAHÁM talált be! (5:3) (5:3)

9
    Kiegészül a Veszprém. (5:3) (5:3)

9
    Kapuscsere a Veszprémnél, Szemerey jön Pásztor helyett.

10
    Planéta átlövését, majd Takács kipattanóját is valami hihetetlen bravúrral védte Lajtos! (5:3) (5:3)

10
    Bravúr a másik oldalon, Ábrahám beállóból leadott lövését védte Szemerey! A másik oldalon TÓTH E: talált be nyolcról! (5:4) (5:4)

11
    Sopronyi gyenge lövése után VESZTERGOMBI indult meg, kapta a labdát és gólt is szerzett! (5:5) (5:5)

12
    Szilágyi lőtt nagyon éles szögből, ez nem volt gond Szemereynek. (5:5) (5:5)

12
    Tóth G. ellépte, a Debrecen támadhat. (5:5) (5:5)

13
    BARNA hajszálpontos átlövése vágódott a kapu jobb oldalába! (6:5) (6:5)

13
    PLANÉTA lövőcselére mindenki elugrott, így könnyedén gyalogolhatott be a résen és szerezhetett gólt ziccerben! (6:6) (6:6)

14
    Sopronyi tört be, Tóth G. csak szabálytalanul tudta megállítani, hetes. (6:6) (6:6)

14
    Ezt is SOPRONYI lőtte és be is talált Szemerey lába között! (7:6) (7:6)

15
    Eladott veszprémi labda után SZILÁGYI talált be éles szögből, rendezetlen védelem ellen. (8:6) (8:6)

15
    Vendég időkérés. (8:6) (8:6)

15
    Időkérés vége. (8:6) (8:6)

15
    Sopronyi találta el Tóth G. arcát, kétperces kiállítást kap érte. (8:6) (8:6)

16
    Pelczéder bal szélről leadott lövését kivédte Lajtos! (8:6) (8:6)

16
    SLAKTA futott be a falba labda nélkül, majd megkapta Karniktól és a bal felsőbe lőtt a vonalról! (9:6) (9:6)

17
    Passzív játéknál lőtt kapura Tóth G., Lajtos azonban kirúgta a labdát! Jöhet a Debrecen. (9:6) (9:6)

17
    SLAKTA ismét remekül futott be, Barnától kapta most a labdát és ismét gólt szerzett a vonalról! (10:6) (10:6)

17
    Kiegészült a DVSC. (10:6) (10:6)

18
    TÓTH E. lőtt nyolcról, szorongatott helyzetből a jobb alsóba! (10:7) (10:7)

18
    Kurucz volt szabálytalan Ábrahámmal szemben, hetes, sárga. (10:7) (10:7)

19
    SOPRONYI ezt is bevágta! (11:7) (11:7)

19
    Pelczéder lőtt a szélről mellé, majd Ábrahám lövését védte Szemerey, ezután Sopronyi szerzett labdát, Kudor ziccerét azonban védte Szemerey az ellentámadás végén! (11:7) (11:7)

19
    Vendég időkérés. Róth Kálmán nagyon elégedetlen, a második idejét is kikérte. (11:7) (11:7)

20
    Az időkérést követően Planéta átlövését védte ki Lajtos! (11:7) (11:7)

20
    Tóth G. volt túl durva Sopronyival szemben, két perc a jutalma. (11:7) (11:7)

20
    Sopronyi bejátszása nem jó, elhozta a vendég csapat. (11:7) (11:7)

21
    Kurucz lőtt jobb kézzel a jobb szélről, ez nem okozott gondot Lajtosnak. (11:7) (11:7)

22
    Slakta ejtett a szélről, de túl lapos volt, Szemerey megfogta! (11:7) (11:7)

22
    Kiegészült a Veszprém (11:7) (11:7)

22
    Planéta nem tudta lekezleni a felé tartó nehéz labdát, majd rendezetlen védelem ellen jött előre SOPRONYI, aki szaggatottról talált be! (12:7) (12:7)

23
    Eladott labda Tóth E. részéről, majd KARALYOS lőtt gólt! (13:7) (13:7)

23
    PLANÉTA átlövése most már jó, kilencről, középről lőtt Lajtos lába mellé! (13:8) (13:8)

24
    Kurucz csípett el egy Ábrahám felé tartó bejátszást, övé a labda! (13:8) (13:8)

24
    Az eset után Szemereyt kell ápolni, de szerencsére tudja folytatni. (13:8) (13:8)

24
    Tóth G.-ról szórják ki Ábrahámot két percre a bírók. (13:8) (13:8)

25
    Kiskartali próbálkozott most a bal szélről, de Lajtosnak ma onnan nem lehet gólt lőni, úgy tűnik! Remekül védett ismét! (13:8) (13:8)

25
    Hazai időkérés. (13:8) (13:8)

25
    Időkérés vége. (13:8) (13:8)

26
    Barna találta telibe a kapufát kilenc méterről! (13:8) (13:8)

26
    Kiegészült a DVSC. (13:8) (13:8)

26
    Vesztergombi szerzett gólt, de már rálépett a vonalra. Az ezt követő gyors indításból ÁBRAHÁM volt eredményes egy pimasz csuklómozdulattal lőtt Szemerey feje fölé! (14:8) (14:8)

27
    Karalyos szerzett labdát, Takács passzát csípte el. (14:8) (14:8)

28
    BARNA a balátlövő helyéről, ütemtelenül lőtt a rövid alsóba! (15:8) (15:8)

28
    Tóth G. kiváló bejátszását TAKÁCS váltotta gólra! (15:9) (15:9)

29
    Barna passzát elcsípte Tóth G., majd végigszáguldott a pályán és a bal szélről lőtt, de Lajtos ezt is fogta! (15:9) (15:9)

29
    BARNA most középről, felugrásból lőtt gólt a kapu jobb oldalába! (16:9) (16:9)

30
    Marincsák tört be, Karnik faultolta, hetes. (16:9) (16:9)

30
    PLANÉTA magabizotsan a bal alsóba lőtte! (16:10) (16:10)

30
    Két másodperccel a félidő vége előtt KARNIKnak álltak össze a többiek, aki tízről a bal felsőbe lőtt! (17:10) (17:10)

30
    Befejeződött az 1. félidő. (17:10)

Egy gyors, magas támadásszámú első félidőt láttunk. Mindkét csapat kapusa jól kezdte a meccset, bravúrt bravúrra halmoztak, Lajtos, illetve Pásztor és Szemerey is elemében volt. A félidő végéig ezt csak a hazaiak kapusa tudta fenntartani, akit egyébként a jól összerakott védelem is segített. A vártnál sokkal nagyobb különbség ennek és a több lerohanás-, illetve rendezetlen védelem ellen szerzett gólnak köszönhető. A veszprémieknek ezeket meg kell akadályozni, ha közelebb akarnak kerülni a második félidőben. Ne menjenek messzire, hamarosan jövünk vissza!

Érdekes, hogy a debreceni védekezés Valovics nélkül is működött az első félidőben. Kérdésünkre elárulta, hogy egész héten betegséggel küszködött, illetve még mindig nem érzi magát teljesen egészségesnek. Ez az oka a mellőzésének.

31
    Elkezdődött a második félidő. (17:10)

31
    A Veszprém kezdte ezt a játékrészt. (17:10) (17:10)

31
    Takács kapott beállóban egy labdát, Karalyos ziccerben szabálytalankodott vele, hetes, két perc. (17:10) (17:10)

31
    PLANÉTA a jobb alsóba pattintotta a büntetőt! (17:11) (17:11)

32
    Sopronyi verekedte magát tisztára és a szélről lőtt, de Szemerey kivédte! A túloldalon a lefordulást követően Marincsák pattintott fölé nagy helyzetben. (17:11) (17:11)

33
    Planéta blokkolta Sopronyi átlövését passzív jelzésnél, majd a másik oldalon Vesztergombi lőtt volna a szélről, de a lábára pattant a labda. (17:11) (17:11)

34
    Barna passzát csípte el TÓTH G., végigrohant a pályán és a léc alá bombázott! (17:12) (17:12)

34
    Kudor fordult le a védőjéről, betört, de a ziccerét vállal védte Szemerey! (17:12) (17:12)

34
    TÓTH G. verte meg a védőjét, majd estében, nyolcról a jobb alsóba bombázott! (17:13) (17:13)

35
    Kokas védekezett belül Kudorral szemben, hetes. (17:13) (17:13)

35
    A büntetőt SOPRONYI a bal felsőbe lőtte! (18:13) (18:13)

36
    Karalyos kapta el a Takács felé tartó bejátszást, majd ezután egy tetszetős debreceni kontra következett, aminek végén KUDOR lőtt a léc alá! (19:13) (19:13)

36
    Planéta ütközött Karalyossal, és ez neki esett rosszabbul. Ennek ellenére szerencsére a veszprémi átlövő tudja folytatni. (19:13) (19:13)

36
    TÓTH G. egy elképesztően gyönyörű csellel becsapta Karalyost, majd ziccerben nem hibázott! (19:14) (19:14)

37
    Ezek TÓTH GABRIELLA pillanatai! Egy jó ütemű labdaszerzés után végigszaladt a pályán és a kapu bal oldalába lőtt! (19:15) (19:15)

38
    Kudor lövését védte Szemerey, majd a másik oldalon felállt fal ellen egy váratlan betöréssel MARINCSÁK volt eredményes! (19:16) (19:16)

38
    Hazai időkérés. (19:16) (19:16)

38
    Az időkérés után Barna egyszerűen kidobta a pályáról a labdát. (19:16) (19:16)

38
    TÓTH G. bújt be két védő között a jobb átlövő helyén és egy gyors mozdulattal a rövid felsőbe lőtt! (19:17) (19:17)

39
    BARNÁé a válasz egy jól helyezett átlövéssel, kilencről! (20:17) (20:17)

39
    PLANÉTA emelkedett tízről, miután átfutott a bal oldalra és egy óriási gólt lőtt! (20:18) (20:18)

40
    Ábrahám ziccerét védte Szemerey, majd az ellentámadásból Takács lábára pattant a labda. (20:18) (20:18)

40
    Barna bejátszását ÁBRAHÁM váltotta gólra! (21:18) (21:18)

41
    Planéta most egy kiváló bejátszással vétette észre magát, TAKÁCS váltotta gólta a passzát! (21:19) (21:19)

42
    Szilágyi lőtt most a szélről, de Szemerey bravúrral védett! (21:19) (21:19)

42
    Tóth G. kapta telibe a lécet ziccerben most! (21:19) (21:19)

42
    Szemerey a második félidpben elképesztő! Sopronyi jobbról érkező ziccerét védte bravúrral! (21:19) (21:19)

43
    Nagyon feljött most a Veszprém! Tóth G. és Planéta remek a második féliőben! (21:19) (21:19)

43
    Vesztergombi adta el a labdát. (21:19) (21:19)

44
    SLAKTA talált be a szélről Marincsák szorításában! (22:19) (22:19)

44
    Marincsák ki is áll két percre. (22:19) (22:19)

44
    Passzívnál egy blokkon lelassuló lövést tolt oldalra Lajtos. A Loki jöhet. (22:19) (22:19)

45
    Barna passza rossz Slaktának, eladott labda. (22:19) (22:19)

45
    KURUCZ cselezett jól a lövőkéz oldala felé, majd ziccerben nem hibázott! (22:20) (22:20)

46
    Kiegészült a Veszprém. (22:20) (22:20)

46
    SLAKTA talált be a jobb szélről! (23:20) (23:20)

47
    Gyors válasz érkezik, MARINCSÁK Slakta helyéről szerzett gólt, aki nem ért vissza gólja után! (23:21) (23:21)

47
    Szilágyi bal szélről leadott lövését bravúrral védte Szemerey, majd Planéta eladta a labdát. (23:21) (23:21)

47
    Kudor eladott labdája után robogott a Veszprém, majd Slakta volt szabálytalan, hetes, két perc. (23:21) (23:21)

48
    PLANÉTA lövésébe bár beleért Lajtos, de az csak bevánszorgott a kapuba! (23:22) (23:22)

48
    Kudor alulról eleresztett lövését blokkolta a fal. (23:22) (23:22)

49
    Planéta tíz méterről lőtt óriási kapufát, a labda ezután a tetőszerkezetig pattant! (23:22) (23:22)

49
    KARNIK emelkedett a szaggatottról, túlugrott mindenkit és a bal felsőbe talált! (24:22) (24:22)

49
    Kiegészült a Loki. (24:22) (24:23)

50
    MARINCSÁK lőtt a bal szélről újabb gólt! (24:23) (24:23)

50
    Karnik átlövése ment fölé. (24:23) (24:23)

51
    Takácsnak a bejátszás nem jó, de a túloldalon Tóth G. labdát szerzett. (24:23) (24:23)

51
    TÓTH G: verte meg egy elképesztő testcsellel Ábrahámot és lőtt a bal alsóba nyolcról! Egyenlő! (24:24) (24:24)

51
    Az eset után Ábrahám ki is áll két percre. (24:24) (24:24)

52
    Erre már tényleg nincsenek szavak... Barna passzát orozta el TÓTH G., végigszáguldott a pályán és újabb gólt lőtt! Hihetetlen, amit a második félidőben nyújt ez a lány! (24:25) (24:25)

52
    Hazai időkérés. (24:25) (24:25)

52
    Időkérés vége. (24:25) (24:25)

52
    Barna nem jól helyezett átlövését kivédte Szemerey! (24:25) (24:25)

53
    Takács kapott egy rossz bejátszást, eladott labda. (24:25) (24:25)

53
    Kiegészült a Debrecen. (24:25) (24:25)

53
    Simsiket faultolta ziccerben Planéta, két perc, hetes. (24:25) (24:25)

54
    Karnik büntetőjét jobb lábbal kivédte Szemerey! (24:25) (24:25)

54
    Karnik kap kiállítást, Takáccsal szemben volt szabálytalan Kurucz bejátszása után. (24:25) (24:25)

55
    Az ezt követő hetest PLANÉTA bevágta! (24:26) (24:26)

55
    SIMSIK ugrott be balról, nagyon éles szögből és Szemerey válla fölött a kapuba lőtt! (25:26) (25:26)

56
    Planéta kilencméteres átlövését nagy védéssel hatástalanította Lajtos! (25:26) (25:26)

56
    Simsik került ismét helyzetbe azonos helyről, mint az előbb, de nem azonos eredménnyel! Fölé ment a labda! (25:26) (25:26)

56
    Vendég időkérés. (25:26) (25:26)

56
    Nagyon jó most a hangulat a csarnokban, a debreceni és a veszprémi szurkolósereg (pontosabban a Marincsák, Tóth G.-különítmény) is kitesz magáért. (25:26) (25:26)

56
    Időkérés vége. (25:26) (25:26)

57
    Támad a Veszprém, a hazaiaktól a padnál Vörös készül beállni. (25:26) (25:26)

57
    Planéta remek ütemű passzát KURUCZ váltotta gólra! (25:27) (25:27)

57
    SOPRONYI küldött el két embert egy passzcsellel, majd begyalogolt a lyukon és a léc alá pattintott! (26:27) (26:27)

58
    Planéta forintos bejátszását TAKÁCS váltotta gólra, estében a kapuba pattintott! (26:28) (26:28)

59
    Elképesztő, fenomenális, hihetetlen! TÓTH G. szerzett megint labdát és lőtt újabb találatot a bal alsóba! (26:29) (26:29)

59
    Barna átlövése ment mellé. (26:29) (26:29)

60
    Planéta esett el Sopronyi mellett, a debreceni játékos ki is áll két percre. (26:29) (26:29)

60
    Tóth G. remek ütemű bejátszását TAKÁCS lőtte a kapuba ismét! (26:30) (26:30)

60
    Mérkőzés vége. (26:30)

Egy igazi one-(wo)man-show-t láthattunk a második félidőben. Tóth Gabriella a gyenge első félidei teljesítménye után a második játékrészben egészen fergetegesen játszott és ebben a félórában nyolc gólt szerezve és remek gólpasszokat osztogatva repítette előre a csapatát a győzelem felé. A Hódos közönsége dermedten figyelte az eseményeket és azt, hogy mekkorát változott a játék képe. A veszprémiek teljesen más sebességgel, pontossággal, kreativitással, védekezéssel és kapusteljesítménnyel kézilabdáztak a szünet után, mint tették azt előtte és ezzel a debreceni lányok nem tudtak mit kezdeni, pontatlanság, gyenge védekezés és technikai hibák sora jellemezte a hajdúságiak játékát ekkor. Ezzel a vereséggel a debrecenieknek már valószínűleg komoly bravúrra lesz szükség a középházba kerüléshez (16 pontosak és hetedikek), a Veszprém pedig közelebb került a középső négyeshez (13 pont, tizedik hely).

Debrecen: Sopronyi 7(4), Slakta 5, Barna 4, Ábrahám 3, Szilágyi, Karnik 2-2, Simsik, Karalyos, Kudor 1-1
    Veszprém: Tóth G. 9, Planéta 8(4), Takács 5, Marincsák 3, Tóth E., Kurucz 2-2, Vesztergombi 1

Hétméteresek: 6/4, ill. 4/4
    Kiállítások (perc): 14, ill. 8

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, reméljük jól érezték magukat közvetítésünk alatt! A viszontlátásra! (20:44:20)

Salacz Bence

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

DVSC - TVP AQUATICUM: Makai Veronika, Varga Nóra, Lajtos Nóra – Bohus-Karnik Mercédesz, Szilágyi Ágnes, Varsányi Nóra, Vörös Bettina, Karalyos Orsolya, Simsik Cynthia, Sopronyi Anett, Slakta Petra, Ábrahám Szilvia, Barna Éva, Karnik Szabina, Valovics Nóra, Kudor Kitti

Játékvezetők: Hargitai I. Gábor, Markó Gábor