PLER-Budapest
35:31 (14:16)
Vecsési SE
kedd 28.01.2014, 18:55Felkészülési mérkőzések

A szünetben még a Vecsés vezetett két góllal, sőt a 40. percig még növelni is tudták az előnyt. Itt azonban valami történt, a hazaiaknál Mikita és Vancsics tündökölt, a vendégek pedig képtelen voltak kijönni a hullámvölgyből.
    A végén már nem volt kétséges, hogy melyik csapat nyeri a mérkőzést, a PLER felőrölte ellenfelét.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (20:10:29)

60
    Mérkőzés vége. (35:31)

60
    MIKITA gondoskodott arról, hogy ne a vendégek lőjék a találkozó utolsó gólját, átlövésből pókhálózta ki a felsőt. (35:31) (35:31)

59
    Kivédekezett hazai támadás után GÁLI volt ismét eredményes, átlövésből varrta be. (34:31) (34:31)

58
    GÁLI csent el egy labdát, végigvitte a pályán, majd a ziccert bevágta. (34:30) (34:30)

57
    BUJDOS szélről szépen tört be, a hosszút választotta. (34:29) (34:29)

56
    HEGEDŰS is dobhatott egy büntetőt, ő se hibázta el. (33:29) (33:29)

56
    SCHEURING vállalta el a büntetőt, biztos kézzel értékesítette. (33:28) (33:28)

55
    HEDEDŰST találták meg szabadon a társak, beállóból csökkentette a vendégek hátrányát. (32:28) (32:28)

55
    LEIMETER alig jött be, azonnal kapott megint két percet. (32:27) (32:27)

54
    Kezd szétesni a Vecsés, eladott labda után VANCSICS talál ismét a kapuba ziccerből. (32:27) (32:27)

54
    Gazdag hibázott szélről, nem úgy VANCSICS a lerohanás végén. (31:27) (31:27)

53
    Eladták a vendégek, VANCSICS robog végig a pályán, majd vágja be biztos kézzel a ziccert. (30:27) (30:27)

52
    VARGA szépen vált le ellenfeléről, góljával ismét kettő a különbség. (29:27) (29:27)

51
    BALÁZS betörésből volt eredményes, ragad a Vecsés. (28:27) (28:27)

50
    LEIMETER volt szabálytalan gólhelyzetben, két perc kényszerpihenőt kapott. (28:26) (28:26)

50
    MIKITA ment be a falba, okosan pattintott a kapuba. (28:26) (28:26)

49
    BALÁZS átlövésből talál a kapuba, nem tud elszakadni ellenfelétől a PLER. (27:26) (27:26)

PLER-Budapest: Szabó, Kránitz (kapusok) – Németh, Bujdos, Mikita J., Lókodi, Scheuring, Varga, Kaló, Vancsics, Rév, Marczinkó, Bakos, Győrfi, Nagy B., Leimeter
    Vecsési SE: Róth (kapus) – Grandjean, Kovács, Tóth D., Gáli, Gazdag, Balogh, Balázs, Martin, Ferenc, Hegedűs

Játékvezetők: Dobrovits, Tájok