PLER-Budapest
35:31 (14:16)
Vecsési SE
kedd 28.01.2014, 18:55Felkészülési mérkőzések

A szünetben még a Vecsés vezetett két góllal, sőt a 40. percig még növelni is tudták az előnyt. Itt azonban valami történt, a hazaiaknál Mikita és Vancsics tündökölt, a vendégek pedig képtelen voltak kijönni a hullámvölgyből.
    A végén már nem volt kétséges, hogy melyik csapat nyeri a mérkőzést, a PLER felőrölte ellenfelét.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (20:10:29)

60
    Mérkőzés vége. (35:31)

60
    MIKITA gondoskodott arról, hogy ne a vendégek lőjék a találkozó utolsó gólját, átlövésből pókhálózta ki a felsőt. (35:31) (35:31)

59
    Kivédekezett hazai támadás után GÁLI volt ismét eredményes, átlövésből varrta be. (34:31) (34:31)

58
    GÁLI csent el egy labdát, végigvitte a pályán, majd a ziccert bevágta. (34:30) (34:30)

57
    BUJDOS szélről szépen tört be, a hosszút választotta. (34:29) (34:29)

56
    HEGEDŰS is dobhatott egy büntetőt, ő se hibázta el. (33:29) (33:29)

56
    SCHEURING vállalta el a büntetőt, biztos kézzel értékesítette. (33:28) (33:28)

55
    HEDEDŰST találták meg szabadon a társak, beállóból csökkentette a vendégek hátrányát. (32:28) (32:28)

55
    LEIMETER alig jött be, azonnal kapott megint két percet. (32:27) (32:27)

54
    Kezd szétesni a Vecsés, eladott labda után VANCSICS talál ismét a kapuba ziccerből. (32:27) (32:27)

54
    Gazdag hibázott szélről, nem úgy VANCSICS a lerohanás végén. (31:27) (31:27)

53
    Eladták a vendégek, VANCSICS robog végig a pályán, majd vágja be biztos kézzel a ziccert. (30:27) (30:27)

52
    VARGA szépen vált le ellenfeléről, góljával ismét kettő a különbség. (29:27) (29:27)

51
    BALÁZS betörésből volt eredményes, ragad a Vecsés. (28:27) (28:27)

50
    LEIMETER volt szabálytalan gólhelyzetben, két perc kényszerpihenőt kapott. (28:26) (28:26)

50
    MIKITA ment be a falba, okosan pattintott a kapuba. (28:26) (28:26)

49
    BALÁZS átlövésből talál a kapuba, nem tud elszakadni ellenfelétől a PLER. (27:26) (27:26)

48
    Hullámvölgyben a Vecsés, labdaszerzés után a lerohanást VARGA vágja be biztos kézzel. (27:25) (27:25)

47
    Labdaszerzés után leindítanak a hazaiak, a ziccert BUJDOS váltja gólra. (26:25) (26:25)

46
    MIKITA jó csere volt, átlövésből gyakorlatilag még nem hibázott, lövését most se védhette Róth. (25:25) (25:25)

45
    GAZDAG talált be Szabó kapujába átlövésből. (24:25) (24:25)

44
    Összekapták magukat a hazaiak, BUJDOS szélről egalizált. (24:24) (24:24)

43
    Jól védekeztek a hazaiak, majd támadásban MIKITA lőtt kapufás gólt. (23:24) (23:24)

42
    VARGA kapott pontos labdát beállóban, a bal sarkot választotta. (22:24) (22:24)

41
    VANCSICS jött be a szélre, első lövésénél azonnal gólt szerzett. (21:24) (21:24)

40
    Hosszú percek után BAKOS talál be ismét hazai részről, átlövésből volt eredményes. (20:24) (20:24)

39
    GÁLI találta meg a rést a hazai falban, ötgólosra növelve ezzel az előnyt. (19:24) (19:24)

38
    TÓTH DÁNIEL vált le szépen védőjéről, ziccerben pedig már nem hibázott. (19:23) (19:23)

37
    GRANDJEAN ment be a haza falba, nem bántották, majd a célzással se volt problémája. (19:22) (19:22)

37
    Nagy Bence kapott megint két percet, földre vitte ellenfelét. (19:21) (19:21)

37
    MARCZINKÓ lendületből érkezett, jobbátlövőből pókhálózta ki a felsőt. (19:21) (19:21)

36
    GRANDJEAN nem csak büntetőből eredményes, betörésből is bevágta. (18:21) (18:21)

35
    MIKITA volt határozott, emberrel együtt is sikerült bevinnie, mai első gólját szerezte. (18:20) (18:20)

35
    GRANDJEAN dobta most a vendégek hétméteresét, nem hibázta el. (17:20) (17:20)

34
    HEGEDŰS vállalta el a vendégek büntetőjét, magabiztosan értékesítette. (17:19) (17:19)

34
    MARCZINKÓ átlövésből varrta be, ismét csak egy a különbség. (17:18) (17:18)

33
    Róth védése után, leindítanak a vendégek, GAZDAG ziccerben nem hibázik. (16:18) (16:18)

33
    A vendégek hamar kihasználták az emberelőnyt, GAZDAG volt eredményes átlövésből. (16:17) (16:17)

32
    Nagy Bence kapott két percet visszahúzásért. (16:16) (16:16)

32
    Labdaszerzés után a lerohanást NÉMETH váltja gólra. (16:16) (16:16)

31
    Gyönyörű és főleg pontos bejátszás után GYŐRFI szerzi a második félidő első gólját. (15:16) (15:16)

31
    A PLER-Budapest kezdte a második félidőt. (14:16) (14:16)

31
    Elkezdődött a második félidő. (14:16)

Némi meglepetésre a szünetben a vendég Vecsés vezet két góllal a PLER-Budapest ellen. A hazaiaknál csak Lókodi játékát lehet kiemelni, átlövéseivel ő tartja a lelket a csapatban. A szélen Rév és Németh meglepően sok ziccert hibázott, beállóban se villognak a hazaiak.
    A vendégek csapatként játszanak jól, Gáli játékát viszont ki lehet emelni. Bátran vállalkozik, és legtöbbször eredményesen fejezi be a vendégek támadását.
    Maradjanak velünk a folytatásban is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (14:16)

30
    Az utolsó támadást a Vecsés már nem tudta gólra váltani, de így is előnnyel mehetnek szünetre. (14:16) (14:16)

29
    Kivédekezett vendégtámadás végén MARCZINKÓ betörésből csökkentette a hazaiak hátrányát. (14:16) (14:16)

28
    Mind a két oldalon sokat hibáznak most a csapatok. A Vecsésnél előbb Balázs hagyta ki a ziccert beállóból, hazai részről pedig Bakos lerohanás végén vágta Róth kapusba. (13:16) (13:16)

27
    Passzív határán már lőni kellett a vendégeknek, az előkészítetlen lövést Kránitz szépen fogta. A másik oldalon Rév hibázott szélről, ismét a Vecsés támadhat. (13:16) (13:16)

26
    Németh szélről ziccert hibázott, támadhatnak a vendégek. (13:16) (13:16)

25
    GÁLI elemében van, két védő között is sikerült bevinnie, onnan pedig már nem volt nehéz dolga. (13:16) (13:16)

24
    LÓKODI viszi most a hátán a hazai csapatot, a szaggatottról engedte el. (13:15) (13:15)

23
    GÁLI csapta be nagyon Kránitzot a büntetőnél. (12:15) (12:15)

22
    hazai labdaszerzés után a lerohanást MARCZINKÓ váltja gólra. (12:14) (12:14)

21
    LÓKODIVAL nem tudnak mit kezdeni a vendégek, életveszélyes átlövései vannak. (11:14) (11:14)

20
    Rossz passz a bejátszónak a PLER-től, a vendégek leindítása végén GRANDJEAN talál a kapuba. (10:14) (10:14)

19
    TÓTH DÁNIEL bátran ment be a haza falba, féllaposan lőtte ki a jobb sarkot. (10:13) (10:13)

18
    MARCZINKÓRA nem lépétek ki a vendégek, jobbátlövőből csökkentette a hazai hátrányt. (10:12) (10:12)

18
    GRANDJEAN büntetőből először a felső lécet találta el, az ismétlésnél már jobban célzott. (9:12) (9:12)

17
    MARCZINKÓ is meglövi mai első gólját, átlövésből ragasztotta be. (9:11) (9:11)

16
    GÁLI hamar kihasználja az emberelőnyt, betörésből volt eredményes. (8:11) (8:11)

15
    Bakos megy ki két percre, gólhelyzetben húzta vissza ellenfelét. (8:10) (8:10)

15
    LÓKODI kezdi elkapni a fonalat, testcsele után pontosan lőtt a vendégek kapujába. (8:10) (8:10)

14
    GÁLI jött be támadásba, betörésből növelte csapata előnyét. (7:10) (7:10)

14
    Gyönyörűen megforgatott támadás végén NÉMETH szélről eredményes. (7:9) (7:9)

13
    LÓKODI köszönt be ismét egy hatalmas átlövéssel. (6:9) (6:9)

13
    GRANDJEANT sikerült megjátszani a szélen, nehezen szedte össze a labdát, de aztán biztosan értékesítette. (5:9) (5:9)

12
    LÓKODI ragasztott nagy gólt a bal felsőbe. (5:8) (5:8)

11
    GAZDAG vitte be két ember között, lövését Szabó sem védhette. (4:8) (4:8)

11
    RÉV dobhatott ismét büntetőt, ezúttal sem hibázta el a lehetőséget. (4:7) (4:7)

10
    TÓTH DÁNIEL ment be a hazai falba, szép gólt lőtt betörésből. (3:7) (3:7)

9
    Leimeter kapott kéz percet, földre vitte ellenfelét. (3:6) (3:6)

9
    BALOGH vállalja el a vendégek büntetőjét, magabiztosan értékesíti. (3:6) (3:6)

8
    RÉV büntetőnél a bal sarkot választotta. (3:5) (3:5)

8
    TÓTH DÁNIEL betörésből volt eredményes. (2:5) (2:5)

8
    BAKOS átlövésből emberhátrányba is betalál. (2:4) (2:4)

7
    GÁLI magabiztosan értékesíti a vendégek hétméteresét. (1:4) (1:4)

6
    GÁLI magabiztosan értékesíti a vendégek hétméteresét. (1:3) (1:3)

5
    Lókodi húzta vissza ellenfelét, két perc kényszerpihenőt kapott. (1:3) (1:3)

5
    Szabó védése után indítja NÉMETHET, biztos kézzel értékesíti a ziccert. (1:3) (1:3)

4
    Lókodi sárgul be túlzott keménységért. (0:3) (0:3)

4
    Bakos eladta a labdát, GRANDJEAN robog végig a pályán és váltja gólra a ziccert.. (0:3) (0:3)

3
    Labdaszerzés a Vecsés részéről, a lerohanás végén GRANDJEAN lövi be a ziccert. (0:2) (0:2)

2
    Lókodi fogja meg ellenfelét, majd szabaddobás elvégzése után GAZDAG talál a kapuba átlövésből. (0:1) (0:1)

1
    A vendég Vecsés kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Már a pályán vannak a csapatok, zenés bemelegítéssel készülnek a találkozóra, viszont minden jel arra mutat, hogy 19 órától hamarabb nem kezdenek.

Az eredeti 18:30-as kezdés csúszik, remélhetőleg 15-20 perc múlva kezdődhet a mérkőzés.

PLER-Budapest: Szabó, Kránitz (kapusok) – Németh, Bujdos, Mikita J., Lókodi, Scheuring, Varga, Kaló, Vancsics, Rév, Marczinkó, Bakos, Győrfi, Nagy B., Leimeter

Vecsési SE: Róth (kapus) – Grandjean, Kovács, Tóth D., Gáli, Gazdag, Balogh, Balázs, Martin, Ferenc, Hegedűs

Játékvezetők: Dobrovits, Tájok.

Felkészülési mérkőzésen a PLER-Budapest hazai pályán fogadja az NBI/B Nyugat csoportjában tizenkettedik Vecsés SE csapatát. Tétmérkőzésen mindkét együttes több mint egy hónapja nem lépett pályára, hogy majd aztán februárban beinduljon a nagyüzem a bajnokságban.
    Az őszi szezon egyik csapatnak sem a legjobban sikerült, és ez különösen a hazaiaknak jelent csalódást, a tavalyi évet a bajnokságban az ötödik helyen zárták a fővárosiak.
    Nyilván a csalódást keltő helyezés is hozzájárult ahhoz, hogy a tavaszi rajt előtt erősítsen a PLER-Budapest. A korábban Debrecent és Orosházát is megjárt Lókodi Gergő személyében átlövő poszton, míg a PLER nevelésű Oláh Tamás másfél éves gyöngyösi szereplés után tér vissza a Lőrinci Csarnokba.
    A PLER-Budapest két barátságos felkészülési mérkőzésen van túl, előbb Dabason majd a hazai publikum előtt a Tatai HAC csapatát sikerült legyőznie Hutvágner István tanítványainak.
    Az edzőmérkőzések általában remekül szolgálják az együttesek felkészülését, az edzők különböző formációkban próbálhatják ki a csapatukat, lehetőség van a kísérletezgetésre.
    A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást és szurkolást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.

Játékvezetők: Dobrovits, Tájok