Sunderland AFC – Stoke City 1:0 (vége) | Aston Villa FC – West Bromwich Albion 4:3 (vége) | Chelsea F.C. – West Ham United 0:0 (vége)
Tottenham Hotspur – Manchester City 1:5 (vége)
Aston Villa FC
4:3 (3:3)
West Bromwich Albion
szerda 29.01.2014, 20:45Barclays Premier League

Nem úgy kezdődött a mérkőzés, hogy itt a hazaiak örülnek majd a végén, s mégis! A vendégek a 10. percben már kétgólos előnyre tettek szert. Azonban a vendéglátók 3:2-re fordítani tudtak. Erre még jött egy vendégválasz, így 3:3-al fordultak a felek a félidőben. A második játékrész "gólszegény" volt, már csak egy találat született, ami el is döntötte a három pont sorsát.

Köszönöm a figyelmüket! (22:39:48)

90+5
    Immáron a hosszabbítás ráadásban vagyunk.

90+4
    A hosszabbítás utolsó percében járunk.

90+3
    Lugano érkezik jól a kapu előtt, majd fejel 6 méterről toronymagasan kapu fölé. Pedig ez nagy helyzet volt!

90+3
    Sarokrúgáshoz jut a WBA. Jobb oldalról ívelhetik kapu elé a labdát.

90+2
    Mulumbu lövésébe lépnek bele a hazai védők, oda a lehetőség.

90+2
    A hazaiak már nagyon várják a végét, nagy füttyszó közepette rohamoznak a vendégek. Eddig eredménytelenül.

90+1
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    Holt is besárgul.

89
    Guzan végez el kirúgást, természetesen azt csigalassúsággal teszi, neki nem sietős.

88
    Egyoldalú a meccs, támadnak a vendégek, védekeznek a hazaiak.

87
    Olsson kap sárga lapot, ez most nem hiányzott neki.

87
    Vlaar szereli a kapura törő Mulumbut, oda a lehetőség.

86
    Már az idővel is játszanak a hazaiak, ki nem tenné ezt? Guzan várja meg míg "rátámadnak", majd kezébe veszi a játékszert és nagyot rúg bele.

85
    Öt perc van hátra a rendes játékidőből.

84
    Fáradnak a csapatok, egyre több pontatlanság csúszik a játékukba. Ezen azonban ne csodálkozzunk, hisz irgalmatlan tempóban folyt végig a mérkőzés. Egy percre sem álltak le a kezdő sípszó után a csapatok.

Gólok: 12. Weimann, 25. Bacuna, 38. Delph, 64. Benteke – 4. Brunt, 9. Delph (öngól), 43. Mulumbu

Lapok:   89. Holt (ASV) – 68. Lugano (WBA), 70. Brunt (WBA), 87. Olsson (WBA)

Aston Villa FC: Guzan – Vlaar, Bertrand, Lowton (65. Holt), Clark – El Ahmadi (77. Sylla), Delph, Westwood, Bacuna , Weimann (80. Baker) – Benteke
    Cserék: Baker, Helenius, Albrighton, Steer, Sylla, Toney, Holt

West Bromwich Albion: Foster – Olsson, Reid (76. Berahino), Ridgewell, Lugano – Morrison, Mulumbu, Yacob, Brunt – Anichebe (80. Vydra), Anelka (26. Amalfitano)
    Cserék: Myhill, Dorrans, Amalfitano, Vydra, McAuley, Jones, Berahino

Játékvezetők: Clattenburg – Beck, Beswick – Adcock