12:9

(2:3, 3:2, 4:3, 3:1)

péntek 31.01.2014, 18:15 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:31:59)

Nagy csatában "kimaxolta" a végeredményt a Szeged a Debrecen ellen, hiszen ritkán volt meccs közben három közte. Az első félidő döntetlent hozott úgy, hogy a hazaiak futottak javarészt az eredmény után, a harmadik negyedben kerültek folyamatosan előnybe, s a negyedik játékrész remek védekezésével, s Nagy Viktor bravúrjaival húzták be a kötelezőt.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Macsi kísérlete után Nagy Viktornál a labda, nem indulnak már előre a hazaiak.

32
    Kállay kiállítása után Molnár Tamás passza után Jansiknál fújnak faultot, hiába a hazai gól.

31
    Kállay távoli lövését a kapu közepén, a léc alatt védi Nagy Viktor.

30
    Szívós passza után Hegedűs ejt balról, Kállay szerzi meg a labdát.

30
    Kállay bejátszását Misic pöccinti rá centerből, Nagy Viktor véd.

30
    Tóth Márton kiállítását követően azonnal időt kér a Debrecen, 2:54 van még a meccsből.

29
    A megúszás végén JUHÁSZ lő szép gólt a jobb szélről a kapu közepébe: 12:9.

29
    Marnitz bejátszása centerbe, Süveges lövését azonban védi Nagy Viktor.

29
    Szívós átadását Kunac lövi középről a bal sarok fölé.

28
    Halek passza után KÁLLAY harcol meg a labdáért, majd szépen lő a bal sarokba: 11:9.

28
    Halek kiállítását HEGEDŰS használja ki azonnal: középről lő a bal sarokba: 11:8.

27
    Busila lövését azonban védi Nagy Viktor a támadóidő lejártakor.

27
    Marnitz lövését védi Nagy Viktor, de szabálytalanság után visszakapja a labdát a Debrecen.