BVSC-Zugló - RacioNet Honvéd 14:11 (vége) | Lactiv-Vasas - KSI SE 10:8 (vége)
PVSK-Füszért - YBL Waterpolo Club 16:9 (vége) | Szolnoki Dózsa - ZF-Eger 8:6 (vége)
BVSC-Zugló - RacioNet Honvéd

14:11

(2:3, 4:4, 6:3, 2:1)

szombat 01.02.2014, 17:03 • Szőnyi út • E.ON Férfi OB I

Jogosan hangzott a "Szép volt fiúk!" a hazai szurkolóktól. Ugyanis a BVSC a második játékrészben elől és hátul is felülmúlta esélyesebb ellenfelét. Hiába tartotta kezében a találkozó elejét a vendég együttes, a harmadik negyedben tulajdonképpen a hazaiak magukhoz ragadták a kezdeményezést, és már nem engedték ki kezükből a lehetőséget. A mérkőzés előtt azt írtuk, hogy egy negyed eldöntheti akár a győzelmet, hiszen ősszel a Honvédnak annyi is elég volt a sikerhez. Végül hasonlóan alakult most is, azonban ma a BVSC harmadik negyedbeli teljesítménye segítette a zuglóiakat a bravúros három ponthoz. Úgy gondolom igazi rangadót láthattak a kilátogatók, akik kiváló hangulatot varázsoltak az uszodába. Köszönjük a figyelmüket és maradjanak velünk, hiszen még láthatnak oldalunkon ma vízilabda bajnokikat! (18:24:24)

32
    Vége a negyedik negyednek.

32
    Nagy még a kapufa mellé pattint a bal szélről.

32
    Hátul Györke eksztázisban véd továbbra is!

31
    NYÉKI BALÁZS a jobb alsóba lő középről! 14:11

31
    Talán utolsó esélyüket szalasztották el a vendégek, Kiss ugyanis a keresztlécre lő pár méterről!

30
    Szőke lövi el távolról a jobb oldalról, de az ő kísérlete is a kapu fölé száll.

30
    A hazai fórt kimarad és a kapu felett landol a lövés.

29
    Tóth nem veszi észre a mögötte érkező embert, aki elveszi tőle a labdát.

29
    Szerelni tudnak a vendég védők, jöhet a gyors lefordulás.

28
    Fórba kerül a vendég csapat, amit KISS GERGELY használ ki gyorsan és lövi a ziccert a jobb alsóba! 13:11