BVSC-Zugló - RacioNet Honvéd 14:11 (vége) | Lactiv-Vasas - KSI SE 10:8 (vége)
PVSK-Füszért - YBL Waterpolo Club 16:9 (vége) | Szolnoki Dózsa - ZF-Eger 8:6 (vége)
PVSK-Füszért - YBL Waterpolo Club

16:9

(2:0, 4:4 , 5:2, 5:3)

szombat 01.02.2014, 19:00E.ON Férfi OB I

A pontos orvosi vizsgálat kiderítette, Cakicnak szerencsére nem tört el az orra. (22:14:35)

A PVSK könnyedén győzte le az YBL csapatát, csak a második negyed sikerült kicsi szorosabbra. A hajrában most nem volt gondja a Pécsnek, az Ybl bírta rosszabbul, a vége 7 gólos hazai győzelem lesz.
    A PVSK-nak most már nincs gondja a bentmaradással, stabilan a középmezőnyben vannak. Az Ybl már a másodosztályra készülhet, de ma is tisztesen helyt álltak.

Véget ért a mérkőzés.

32
    Csacsovszky lövését fogta Ádám Zsolt, jöhetnek a vendégek.

32
    CSERDI PÉTER 5 méterről zúdítja a labdát kapuba. 16:9

31
    Cserdi szerez labdát Prácky elől, támadhat az Ybl.

31
    PECZ GÁBOR szépít a vendégektől, 6 méterről a bal felsőbe lőtt. 16:8

31
    Labdát szerez a Pécs, majd Csacsovszky tálal HOPPÁL GERGELY elé, aki 3 méterről az üres kapuba lőtt! 16:7

30
    PRÁCKY KÁROLY remekül dobja a labdát öt méterről a jobb sarokba. 15:7

30
    Barta a kiállított a pécsiektől, de Cserdi mellé lövi a labdát.

30
    Csacsovszky lőtt mellé 5 méterről, a vendégeké a labda.

29
    Rex-Kisst szerelték a pécsiek, jöhetnek előre.

29
    MÜLLER MÁTÉ nem sokat teketóriázott, 5 méterről Ádám Zsolt elé pattintotta a labdát, ami a meglepett kapus mellett a kapuba vágódott. 14:7

29
    Tihanyi fogta Szilágyi lövését, a PVSK támadhat.

28
    Krizsán 7 méteres lövése nagyon mellé ment, a vendégeké a labda.

27
    Hoppál a kiállított, de Ádám Zoltán lövése a kapufán csattan.

27
    ÁDÁM ZOLTÁn 7 méterről a jobb sarokba lőtt, szellősen védekezett most a Pécs. 13:7

26
    HOPPÁL GERGELY középről, 6 méterről a bal alsóba dobta a labdát! 13:6

26
    A PVSK megint jól védekezett, Tihanyi könnyen fogta Békési lövését.

26
    DOMENICO DE BLASIO 5 méteres lövése a kapuban, a frissen beállt Ádám Zsolt nem védhette. 12:6

25
    Kórós lövését fogta Tihanyi, a Pécsé a labda.

25
    Pataki szabálytalansága után már fordulhat is az Ybl.

25
    A PVSK hozta el a labdát a ráúszásnál.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed.

Tetemes előnnyel várja a Pécs az utolsó negyedet, lássuk mire lesz ereje az Yblnek.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    BÉKÉSI ÁKOS szép gólt dobott 6 méterről a jobb sarokba! 11:6

24
    Elkapkodta a Pécs a támadást, Juhász védte Somogyi lövését.

23
    De Blasio a kiállított a Pécsből, de Koltai lövése a kapufán csattan. A hazaiaké lett a kipattanó.

23
    Jól szerzett labdát a Pécs, majd DOMENICO DE BLASIO 8 méterről a bal alsóba lőtt! 11:5

22
    Szépen végigjátszotta a Pécs, majd PRÁCZKY KÁROLY a jobb oldalról öt méterről a hosszú sarokba lőtt. 10:5

22
    Hartman a kiállított, emberelőnyben a PVSK.

21
    Majornak a centerből jött lövését fogta Tihanyi.

21
    Hoppál most mellé lőtt, az Yblé a labda.

20
    Kórós hagyta ki az Ybl lehetőségét, fölé lőtt.

20
    Hoppál szerez labdát, majd indul a bal szélen. Müller lövését fogta Juhász, de a kipattanót bedobta 1 méterről CSACSOVSZKY ALEX. 8:5

20
    DE BLASIO 6 méteres lövése utat talál a bal alsóba! 7:5

19
    BÉKÉSI ÁKOS 5 méterről kilövi a jobb felsőt! 6:5

19
    Krizsán lövése mellé megy , a vendégeké a labda.

18
    Nem tudják kihasználni az emberelőnyt a vendégek, Major lő fölé 5 méterről.

18
    Időt kér az Ybl.

18
    Ágner szabálytalan a támadásnál, majd nem engedi indulni az ellenfelet, kiállítják.

18
    Hartman lövését fogja Tihanyi.

18
    Cserdi a kiállított a vendégektől. Krizsán elől ellopja a labdát Szilágyi, jöhetnek a vendégek.

17
    Pecz lövése fölé ment, jöhet a PVSK.

17
    Az Ybl hozta el a labdát a ráúszásnál.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed.

Ráfér a csapatokra a félidő, kicsit rendet kell tenni a fejekben,főleg a hazaiaknál.

Vége a második negyednek.

16
    A PVSK már nem tudott helyzetet kialakítani a hátralévő időben.

16
    HARTMANN JÓZSEF üresen maradt a pécsi kapu előtt és Békési passzából a kapuba húzta a labdát. 6:4

16
    KRIZSÁN ANDRÁS 5 méterről Juhász feje fölött a kapuba lőtt. 6:3

15
    Major lövését védte Tihanyi, de CSERDI PÉTER bepöckölte a kipattanót! 5:3

15
    Ágner lövését védte Juhász. Jöhetnek a vendégek.

15
    Kórós a kiállított, emberelőnyben támadhat a Pécs.

15

15
    Cserdi passza hosszú lesz Kissnek, elrontja az Ybl a támadást.

14
    HOPPÁL GERGELY hosszú lóbálás után laposan lőtt a bal alsóba! 5:2

14
    Kiss lövését ütötte ki Tihanyi a bal felső elől.

13
    Cserdi a kiállított az Ybl-ből, de Somogyi szabálytalansága után az Yblé a labda.

13
    Krizsán a kiállított, de Tihanyi megmenti a PVSK-t a góltól.

13
    CSACSOVSZKY ALEX 5 méteres lövése a jobb felsőben! 4:2

12
    Tihanyi ismét remekül véd, jöhet a Pécs.

12
    Kriszsán 5 méteres lövését fogja Juhász.

11
    CSERDI PÉTER remekül úszik meg, majd 3 méterről Tihanyi mellett a bal sarokba lő! 3:2

11
    A Pécs elszórakozza a helyzetét, jöhetnek a vendégek.

10
    Pataki maradt le a bal szélen PECZ GÁBORRÓL, aki négy méterről a rövid sarokba vágta a labdát! 3:1

10
    Még mindig a Pécsnél a labda, MÜLLER MÁTÉ végre bevágja a kapuba 6 méterről a labdát. 3:0

9
    Pecz a kiállított az Yblben. Cscsovszky remek centerbeli lövését bravúrral fogja Juhász.

9
    Prácky lövését fogja Juhász, de eztán szabaddobás a Pécsnek, 8 méterről.

9
    A ráúszásnál a PVSK hozta el a labdát.

Elkezdődött a második negyed.

A mérkőzés negyedik percében Cakic kiszállt a medencéből egy összecsapás után, Most érkezett a hír, hogy az első vizsgálatok alapján eltört az orra!

Vége az első negyednek.

8
    Békési a kiállított, de Prácky fölé lövi 6 méterről a labdát.

8

8
    Kontra az Ybl ellen, még van 25 másodperc.

8
    Müller csúnyán fölé lőtt, oda a pécsi támadás.

8
    Békési 7 méteres lövését könnyedén fogta Tihanyi.

7
    Prácky remekül szerez labdát a bal szélen, fel is viszi a labdát, majd 5 méterről a bal sarokba vágja! 2:0

7
    Ágner passza rövid lesz a center Patakinak, az Yblé a labda.

6
    A vendégek jöhetnek előre , de Tihanyi remekül védi Major 5 méteres lövését.

6

5
    Az Ybl megint nem tud lövőhelyzetet kialakítani, a Pécsé a labda.

5
    Prácky 6 méteres lövését hárítja a jobb felső elől Juhász.

4
    Tihanyi is remekül védi Ádám lövését!

4
    Ágner lövése gyengére sikerül, Juhász véd a vendégek kapujában.

3
    Csacsovky a kiállított a Pécsből, majd Besenyei is kiszórják! Az Ybl ezt sem tudja kihasználni, Major lövését fogja Tihanyi.

3
    Major lövése a blokkról fölé ment, a vendégeké a sarokdobás.

2
    Prácky lövése levágódott a blokkról, a z Ybl jöhet előre.

2
    Kiss lövését most Tihanyi fogta,a hazaiaké a labda.

2
    Cakic lövése a kapufán landolt, majd a jobb szélről a rövid sarokba lőtt ÁGNER ZOLTÁN. 1:0

1
    Kiss Ádám ellen kontra, majd kiállítják, mert nem engedte a pécsieknek a labdát.Jöhet a Pécs.

1
    A mérkőzés elkezdődött, a ráúszásnál az Ybl hozta el a labdát.

A kezdők:
    PVSK-Füszért:
    Tihanyi – Cakic, Práczky, Besenyei, Ágner, Csacsovszky, Hoppál

YBL Waterpolo:
    Juhász – Hartman, Major, Kiss, Pecz, Ádám, Koltai

A csapatok bemutatása már zajlik, a mérkőzés hamarosan kezdődik!

Barát Ferenc,Tihanyi Bernát – Jovan Cakic, Besenyei Richárd,Somogyi Tamás, Hoppál Gergely, Ágner Zoltán, Pataki Gergely, Barta Dávid, Práczky Károly, Müller Máté, Krizsán András,Csacsovszky Alex,De Blasio Domenico

Ybl Waterpolo:
    Juhász Zoltán, Ádám Zsolt – Békési Ákos, Rex-Kiss Endre, Pecz Gábor, Major Zoltán, Kiss Ádám, Cserdi Péter, Hartman József, Ádám Zoltán, Gyarmathy Viktor, Szilágyi Kristóf, Koltai Kristóf, Kórós Attila dr

A vízilabda OB első osztályában a 17.fordulót rendezik ma.
    Pécsett a PVSK-Füszért fogadja az YBL Waterpolo csapatát.
    A PVSK a kilencedik a bajnokságba, de idén még nem tudott nyerni kétszer idegenben, egyszer pedig itthon kapott ki. Az YBL csapata a sereghajtó, eddig mindegyik mérkőzésükön vesztesként jöttek ki a medencéből.
    A Pécs ezt a mérkőzést a kötelező győzelmek közé sorolja, de ezek a legnehezebbek, hiszen ugyanúgy fel kell pörögni, mintha a listavezető ellen játszanának.
    Az YBl már elkönyvelheti , hogy kiesett, nekik csak a tisztes helytállás a cél.
    Nagy arányú hazai győzelemre számíthatunk, a hazai szurkolók most már ezt is megérdemelnék idén kedvenceiktől!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.